EBL banner

Do Varů! Šaty 3x jinak podle Pietro Filipi

Ať už si užíváte festivalového týdne v Karlových Varech nebo kdekoliv jinde ve městě, šaty jsou pro horké letní dny základ! Proto jsme nakoukli do nové kolekce Pietro Filipi a vybrali jsme troje, které vám budou slušet ať budete trávit léto u moře, na kolonádě nebo v kanceláři. Mezi naše základní požadavky patřila vzdušnost, dokonale padnoucí střih a originální design - a to všechny tři modely splňují do puntíku.

S čím je kombinovat? Zde je ELLE inspirace:

EBL

NA KOLONÁDU

Stylové pohodlí se hlásí o slovo! Na kolonádu vyberte šaty, které jsou z příjemně prodyšného materiálu a v barvě, která bude skvěle ladit s vaším opálením jako je právě krémově bílá. Do vlasů si směle uvažte šátek nebo přidejte trendy sponky. A nezapomeňte na kabelku z přírodních materiálů. 

šaty, Pietro Filipi, 4490 Kč

kabelka, Pietro Filipi, 1253 Kč

klobouk, Pietro Filipi, 2990 Kč

pásek, Pietro Filipi, 895 Kč

šátek, Pietro Filipi, 1390 Kč

náušnice, Pietro Filipi, 297 Kč​​​​​​​

cara
EBL

NA PARTY

Pokud dresscode nestanovuje jinak, vyberte si šaty, které budou nejen lichotit vaší postavě, ale zároveň budou reflektovat poslední módní trendy. Přesně takové, jaké navrhuje módní návrhářka Ivana Mentlová pod linií Pietro Filipi Silverline. Zavinovací střih a plisovaný materiál navíc lichotí prakticky každé postavě a skvěle vypadá s kontrastními doplňky jako jsou sexy černé sandály nebo zlaté šperky.

šaty, Pietro Filipi Silverline, 10 990 Kč

kabelka, Pietro Filipi, 1990 Kč

náhrdelník, Pietro Filipi, 995 Kč

sako, Pietro Filipi, 4893 Kč

cara
EBL

NA KOKTEJL

Nebojte se výrazných vzorů ani barev! Malé černé koktejlky jsou sice fajn, ale v létě si člověk může dovolit popustit uzdu fantazii a zvolit model, který jen tak nikdo nepřehlédne. My v ELLE fandíme netradičním barvám (jako je například pastelová lila), ale i stylových doplňkům jako jsou například brože nebo sponky ve vlasech. 

šaty, Pietro Filipi, 1794 Kč

sako, Pietro Filipi, 4193 Kč

náhrdelník, Pietro Filipi, 390 Kč

EBC promo