REKLAMA
REKLAMA

EBL banner

Tereza Voříšková: Z Varů jsem rozmazlená, děsím se návratu domů

Do Karlových Varů na filmový festival přijela také herečka Tereza Voříšková, kterou nemohl přehlédnout nikdo, kdo byl na divadelním představení Amerikánka. A nebylo to pouze tím, že ve hře hrají jen dvě herečky. Terezka i přes to, že je ve Varech především pracovně, stíhá všechno. Které filmy viděla, jak se jí líbí v ELLE Beauty Lounge a co si oblékla na sebe? Přečtěte si náš rozhovor a inspirujte se v galerii.

Co si užíváte v EBL nejvíc?

Můj výjezdový tým. Říkám jim jednotka rychlého ksichtu. Patří do ní kadeřník Marty Tyl s make-up artistkou Hristinkou Georgievskou. Měla jsem tu tři velmi náročné dny a každé ráno jsem s nimi začínala a večer končila. Velmi těžký pro mě teď bude ten návrat domů. Víte, když vstanete a vypadáte jako debil, oni z vás tady za hodinu udělají sex bombu. Prosím, nějak to zařiďte a přivezte je i ke mně domů. Jsem odsud velmi rozmazlená, pak budu nesnesitelná.

Kdybyste si měla vybrat jen jednu úpravu. Byl by to make-up, nebo vlasy?

Já je beru jenom v package.

Oblíbený účes?

Ulízlo na levou stranu a pudl na pravou. To je Martyho specialita na představení Amerikánka. Limited edition.

Výrazné oči nebo rty?

Rozhodně rty.

Nejsilnější zážitek z Karlových Varů?

Letos byl pro mě festival spíš pracovní. Uváděli jsme tu nový film Vlastníci a zahrála jsem si v Městském divadle Amerikánku. Nejsilnější zážitky mám tady s týmem ELLE Beauty Lounge, skvěle jsem se s nimi zasmála.

Na který film nemůžete zapomenout?

Tento ročník jsem měla opravdu skvělý výběr. Například film Apollo 11, který je nádherně udělaný, pozitivní a má v sobě naději. Dále jsem viděla Mizející vesnici, což je úžasný film z čínských provinčních hor o tom, jak tam mizí vesnice. Trošku mi to připomínalo Makedonii. Nádhera. Ty tři hodiny za to stojí.

Oplatky, nebo trojhránky?

Vanilkové oplatky s oříšky.

Cappuccino, nebo espresso?

Cappuccino. Můžu si pak jedno dát, prosím?

Film, nebo divadlo?

Film. Vždycky film.

 

Tereza má na sobě: bílé šaty, Lindex.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA