ELLE BEAUTY LOUNGE OPĚT VE VARECH

 

ELLE BEAUTY LOUNGE je vždy plné celebrit, krásy, příběhů a historek, které vám ani letos nesmí uniknout. Uvidíte proměny hereček, které se stanou múzami červeného koberce, představíme vám exkluzivní obsah, rozhovory, videa a budeme mapovat festivalové dění ve dne v noci, abyste se stali součástí našeho exkluzivního klubu i vy. Staneme se vaším jedinečným průvodcem nejen red carpet looky a aktuálními drby z filmového prostředí, ale budeme i vaším kinematografickým guru. S námi si užijete 55. ročník KVIFF na maximum!

 

Přes den v ELLE Beauty Lounge, večer v kině a v noci na párty.

 

A jaký tento ročník bude? Pravděpodobně opatrnější než ty předešlé. Přece jen pandemická opatření jsou tu od toho, aby se dodržovala. Avšak nebojte! O nic důležitého nebudete ochuzeni. A dokonce získáte i něco navíc! KVIFF se letos rozhodl představit novinku, kterou je vznikající platforma KVIIFF TV, která bude již během festivalu nabízet exkluzivní obsah a celoročně pak bude přinášet artový program. Ambicí je během několika let vybudovat prostor pro laické publikum i filmové profesionály, který nabídne všestranné informace a orientaci v oblasti filmové tvorby. 

A co se týče filmů, i zde bude výběr rozsáhlý! Zrušením soutěže dokumentárních filmů v roce 2019 doznala struktura hlavního programu festivalu zásadní změny. V loňském roce se festival nekonal, MFF KV 2021 je tedy historicky prvním ročníkem, kdy se obě soutěžní sekce vedle hraných snímků otevírají i filmům dokumentárním.

Dlouhodobý zájem karlovarského festivalu o filmovou historii se letos nepřehlédnutelným způsobem projeví v Poctě The Film Foundation. Nezisková organizace, u jejíhož vzniku stál před jednatřiceti lety Martin Scorsese, je jedním z klíčových hráčů v oblasti ochrany a zachování filmového dědictví; z aktivity TFF došlo ke zrestaurování více než 900 klasických titulů z celého světa. V rámci pocty se na plátnech karlovarských kin zaskví desítka jedinečných snímků natočených mezi třicátými a devadesátými lety minulého století a přibližujících kinematografie USA, Pobřeží slonoviny, Srí Lanky, Mexika, Tchaj-wanu a Maroka.

Pokud si nejste jistí, na jaké filmy se těšit, zde je náš skomný výběr. Vévodí mu samozřejmě snímek Zátopek, který bude mít na festivalu premiéru.

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA