Jak si užít Vary: Rande s hvězdami, limitované oplatky a neotřelá móda

Sladké Vary v IQOS LOUNGE  

Již tradičně bude u hotelu Thermal IQOS LOUNGE, který nabídne spoustu zábavy. Navíc pro vás bude sladkou zastávkou po celou dobu trvání festivalu. Milujete cukrářské umění Ivety Fabešové? Jste závislí na jejím pistáciovém praliné? Výborně, pak pro vás máme vynikající zprávu. Iveta Fabešová připravila právě pro IQOS LOUNGE svoji limitovanou edici lázeňských oplatek s příchutí pistáciového praliné s mořskou solí. Chybět nebudou ani zmrzliny podle Ivetiny receptury, ochutnáte vanilku, citron a lesní plody. 

Mária „Hula“ Valenčíková
Info ikona

Inspirativní rozhovory a umění úspěšných

V zázemí IQOS LOUNGE nebude ani letos chybět talk show Libora Boučka. V sobotu 2. 7. od 17:30 přivítá tři hosty: Andreu Gontkovičovou – ředitelku a předsedkyni představenstva Philip Morris ČR, Kryštofa Muchu – výkonného ředitele Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a zpěvačku Daru Rolins. V sobotu se festival i noc ponese v duchu hudby, proto si budete moct užít IQOS night v klubu Public Interest v prostorách hotelu Pupp, kde vystoupí i věhlasný DJ a producent Nobodylisten. V neděli 3. 7. od 15:00 se ponoříte do světa umění, do kterého vás vtáhne slovenská malířka Mária „Hula“ Valenčíková se svou abstraktní a figurální malbou v neonovém pojetí. Ve své tvorbě bude pokračovat i druhý den, v pondělí 4. 7. od 15:00 do 17:00. Představení výsledného díla odmoderuje Daniela Písařovicová. Zamilujete-li si umění „Huly“, můžete si olepit svůj IQOS jednou z edice 11 samolepek, které pro tuto příležitost výtvarnice vytvořila. V úterý 5. 7. od 17:00 proběhne Meet & Greet s DJem NobodyListen, jenž vystupuje na největších českých a slovenských festivalech, jako jsou Colours of Ostrava či Pohoda. A ve středu 6. 7. od 15:00 se můžete těšit na sladké setkání přímo s cukrářkou Ivetou Fabešovou. 

Otevírací doba IQOS LOUNGE je každý festivalový den od 11:00. Vstup je pouze pro starší 18 let. 

Dara Rolins
Info ikona

IQOS by CHATTY vELLE Beaty Lounge  

A zveme vás i k nám do ELLE Beauty Lounge. Ve spolupráci s IQOS vznikl pro dospělé návštěvníky letos poprvé samostatný pokoj, na jehož designu se podílelo designerské duo CHATTY. Návrhářky Radka Sirková a Anna Tušková patří v současné době k nejoblíbenějším módním značkám v České republice. Kdysi streetwearový koncept postupně přetavily v high-endovou módu, jež si získala uznání klientů i odborné veřejnosti. Návrhářky své kolekce pravidelně prezentovaly v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku i na oficiálních týdnech módy v Berlíně, Amsterdamu, Kyjevě a Varšavě. Jako součást prodejních showroomů se v uplynulých třech letech prezentovaly během Pařížského Fashion Weeku. Jsou mimo jiné držitelkami ocenění Designblok Editors In Chief Award, časopis Elle označil CHATTY jako World’s Up and Coming Fashion Talent. Jejich kolekce vznikají výhradně v české produkci a to se zřetelem na udržitelnost.  

CHATTY
Info ikona
Měření

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA