Právě vychází zimní ELLE Decoration!

Za fascinující sbírkou umění jsme se v zimním ELLE Decoration vydali na statek Oldřicha Uttendorfského, jehož kořeny prorůstají jihovýchodní Asií, Nizozemskem, Portugalskem i Čechami a který kromě uměleckých děl miluje také své stádo alpak. Do londýnské rezidence plné britské elegance s nádechem exotiky vyrazila managing editorka Eva Slunečková s fotografem Mojmírem Burešem. Nutriční poradkyně Gabriela Peacock v ní umně míchá glamour, starožitné taxidermie a moderní design.

ELLE Decoration

Těšit se můžete i na cover story o švýcarském chaletu od populárního francouzského designéra Pierra Yovanovitche, minimalistické bydlení fotografů Honzy Zimy a Anety Vrkotové v pražské Bubenči nebo kodaňský apartmán pod komínem podle principu „try and buy“. Na vlastní kůži ho pro vás otestovala redaktorka Adéla Lipár Kudrnová.

ELLE Decoration

K 90. výročí jednoho ze zásadních pláten moderního umění „Toto není dýmka“ od Reného Magritta jsme uctili památku velkých malířů sérií snímků parafrázující důležité umělecké tendence pod vedením stylistky Janky Murínové. Práci architektů Pavla Kupky a Karla Pragera oslavuje šest stran věnovaných nově otevřené sauně na Nové scéně Národního divadla a poctou všem českým brusičům je exkluzivní foto projekt o broušeném skle stylistky Kláry Tománkové.

ELLE Decoration

O vztahu k přírodě jsme exkluzivně hovořili i s hlavní hvězdou Designbloku, Jayem Osgerbym z londýnského ateliéru Barber & Osgerby a o nové kolekci barevných doplňků pro Vitru s jedním z top světových studií, Raw Edges. Na Island jsme si zaletěli na koupel v horkých pramenech do majestátního hotelu mezi lávovými skalisky a v Kapském městě se prošli po architektonických skvostech s redaktorkou Terezou Macháčkovou.

V zimním ELLE Decoration vás toho ale čeká mnohem více – 132 stran výjimečné inspirace. Od 29. listopadu na stánku nebo s předplatným přímo ve schránce. Pro poštovné ZDARMA objednávejte zde a neujde vám už žádné číslo!

EBC promo