25 plus 1 NEJ momentů na Instagramu Victorie Beckham aneb kdo se bojí Victorie Beckham?

Jedna fotka za druhou, kde je Victoria v krásných šatech. Prostě elegantní dáma. A k tomu desetitisíce likeů! Ale i od Davida? Hádejte! Ten se totiž nedávno v rozhovoru pro Yahoo Style vyjádřil, že rozhodně miluje elegantní styl svojí ženy, ale stejně ji má nejraději v obyčejných věcech: "Miluji, když si Victoria oblékne džiny a tenisky. Tak je prostě nej!"

Někdy prý, jak v rozhovoru prozradil, krade i Conversky svým synům. To miluje! Davidovi se líbí úplně nejvíc v opraných a rozdrbaných denimkách a adidaskách Stan Smith. "Prostě super super cool." dodává fotbalista ve výslužbě a návrhář linie oblečení pro H&M. Možná i díky těmto stylistickým radám je jejich manželství tak sehrané.

christmas button 48b80

A dává rady Victoria i jemu? O jejich symbióze se ostatně David také rozpovídal. "Jsme spolu už 18 let, svatbu jsme měli před 16 lety. Důvěrujeme si a záleží nám na vzájemném úsudku. Nikdy jsem, ale Victorii neřekl "Tohle ti nesluší. Jdi se převlíknout." Prý je skoro nemožné, aby Victoria šlápla vedle. Ale rozhodně se stane to, že prý on sám přijde dolů do obýváku ze šatny v obleku a ona suše pronese: "Super pokus, ale jdi zase zpátky!"

Galerie nejvtipnějších snímků Victorie Beckham.

25 plus 1 NEJ momentů na Instagramu Victorie Beckham aneb kdo se bojí Victorie Beckham?