Přejít k hlavnímu obsahu

Červnový úplněk v nebezpečném aspektu varuje před nečekanými problémy

K tomuto úplňku stojí v dramatickém postavení Neptun, který má schopnost měnit věci jako mávnutím kouzelného proutku. Pro někoho to budou změny k dobrému, pro jiného naopak nepříjemná překvapení. Může dojít k selhání nás nebo našeho okolí, věci se mohou velmi zkomplikovat. Nepřepínejte své síly a nenechte se zatáhnout do rizika. Kdo na tom bude nejhůře a měl by si dát největší pozor?

Ryby a Berani, mějte se před červnovým úplňkem na pozoru

 

Největší škody napáchá tento úplněk na Rybách narozených od 10. března dále a na březnových Beranech. Také Blíženci na konci znamení a červnoví Raci by měli být opatrní. Klacek pod nohy může číhat i při chůzi na schodech. A pozor na hlavu! Otřes mozku by nebyl dobrým začátkem prázdnin a léta. Přepínat síly by neměli také ti, kdo jsou narození na konci Střelce a prosincoví Kozorohové. I oni budou zahnáni do kouta a nebezpečné postavení planet si na nich může ošklivě smlsnout! Ani zrozenci na rozhraní Panny a Vah na tom nebudou dobře. Také oni by neměli dráždit hady bosou nohou!

Štěstí bude přát zrozencům na rozhraní znamení

Naopak těžit z tohoto úplňku mohou lidé na rozhraní Lva a Panny, zrozencům na rozhraní Vah a Štíra, na rozhraní Vodnáře a Ryb i Berana a Býka. Tito šťastlivci mohou o Svatojánské noci najít i poklad, tak jsou na tom dobře! Měli by se tudíž držet přísloví, že odvážnému štěstí přeje!

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na červen: Lvi mají ve všem zelenou, Střelci budou strádat

Tento měsíc bude jedním z nejlepších v tomto roce, pro někoho možná bezkonkurenčně nejlepším. Můžeme očekávat pozitivní vývoj událostí, a to nejen v našem soukromém životě, ale i v celosvětovém měřítku. Zejména novoluní 6. června přináší velké naděje do budoucnosti, mohou přijít zvlášť pozitivní rozhodnutí. Svatby v tento čas budou trefou do černého, takové manželství nejspíš vydrží na celý život a bude se vyvíjet v duchu příznivých změn.
elle.cz

Jak na tom budeme během dne? Které hodiny červnového úplňku budou příznivé a které naopak mohou přinést problém?

V pátek večer od 19. do 24. hodin bude čas ideální na odpočinek, relaxaci, návštěvu divadelního představení nebo jiného klidného kulturního pořadu. Pozor jen na větší množství lidí, protože mohou hrozit nejen infekce a rychlé šíření nemocí, ale také krádeže. Nedejte zloději příležitost. 

V sobotu od půlnoci do osmé hodiny ranní si dopřejte dostatek spánku a odpočinku. Tato noc nebude vhodná k oslavám a alkoholu se raději vyhněte obloukem. Nejlepší by bylo, kdybyste noc strávili mezi lidmi, kterým důvěřujete. Nejlépe vám bude doma v bezpečí. Dobré by bylo posílit svou imunitu, aby na vás případná infekce nedosáhla. Myslete na zvýšený přísun vitamínů.

V sobotu od osmé do 16. hodiny bude mít úplněk velkou sílu, proto si dávejte pozor zejména na cestování. Tam se mohou postarat o drama. Také se nenechte vyprovokovat k hádkám a konfliktům, protože i těmto situacím bude tento úplněk přát a může zrežírovat pořádné nedorozumění. Proto se nenechte ovládnout emocemi, počítejte do sta, než cokoliv uděláte, a vše si pro jistotu nechte vysvětlit znovu. I na dlouho dopředu připravované akci se mohou dít dramata, jaká nemají obdoby.

Sobota od 16. hodin do půlnoci bude úplněk stále v plné síle, proto si jistěte záda a buďte v bezpečí. Zejména pokud cestujete nebo jste ve větší společnosti, na nějaké akci, dávejte na sebe velký pozor. Nikomu nevěřte a počítejte s tím, že se akce může zvrtnout v drama. Vyhýbejte se davům a davovému šílenství, rychle byste podlehli a následky by byly nepříjemné.

Neděle od půlnoci do 9. hodin stále ještě nebude úplněk slábnout, proto počítejte s tím, že se může ještě prosadit. Bylo by proto dobré si tuto noc odpustit ponocování v nejistém prostředí a vyhnout se přemíře alkoholu. Nejlépe byste udělali, kdybyste své síly soustředili na Svatojánskou noc, která by se měla letos náramně vydařit. Tam se úplněk díky posunu Měsíce promění jako zázrakem v prospěšný a magický.

V neděli od 9. hodin do 19. hodin bude úplněk pozvolna slábnout, nejspíš pocítíte úlevu, zklidnění rozbouřených vod, a napjaté vztahy se uklidní. Také zdravotní problémy se zmírní. Připravujte se na jednu z nejúžasnějších nocí v roce. Tentokrát by měla být opravdu kouzelná! Nebuďte proto večer doma a pokud to jde, vydejte se po setmění na bylinky nebo za poklady!

Od nedělních 19. hodin do pondělí 5. hodiny ranní můžete čekat i zázraky! Ano, tahle noc bude magická! Pokud jste zůstali doma, mohou se dít zajímavé věci i tak! Může vás oslovit úžasný nápad, políbit vás Múza nebo se vám může zdát sen, který vám pomůže zlepšit život nebo opravdu najít poklad. Nemusí to být nutně zlato a šperky, může to být i člověk, na kterého dlouho čekáte.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop pro znamení Blíženců: láska, finance a zdraví dle hvězd

Komplexní horoskop pro znamení Blíženců, který se zaměřuje nejen na obecnou charakteristiku daného znamení, ale mimo jiné i na méně obvyklé oblasti jako jsou erotika, zdraví, vhodné bylinky, poslání a finance.
elle.cz

Zdroj: autorský článek