Přejít k hlavnímu obsahu

Řekněte mi své znamení a já vám řeknu… něco o vašich přátelích

BERAN 21. 3. – 20. 4.

Trpělivost: Umíte být poměrně impulzivní a vyčkávání je vám cizí. Za tím, po čem jste před malou chvílí zatoužili, vyrážíte bez rozmyslu plnou parou vpřed, což vám může způsobovat potíže. Vaši přátelé vám pomáhají tuto mezeru nenásilně vyplnit a trpělivosti vás s dostatkem času a úsilí naučit.

BÝK 21. 4. – 21. 5.

Schopnost dělat kompromisy: Rádi setrváváte v dlouhodobých přátelstvích, kterým svědčí skutečnost, že často stavíte potřeby druhých před své vlastní. Lidé, kteří toho zneužívali, teď z vašeho života postupně mizejí, a naopak zůstávají ti, již vám umějí připomenout, abyste občas mysleli na to, co si přejete vy sami.

BLÍŽENCI 22. 5. – 1. 6.

Otevřenost: Snadno se začnete nudit, introvertních jedinců je tak ve vašem blízkém okolí jen pramálo. S přáteli potřebujete vést dlouhé rozhovory, moci se dohadovat a dobírat se navzájem, otevírat tabu a mluvit o věcech, o kterých se nemluví. Je těžké s vámi držet tempo a ty, kteří to dokážou, si hýčkáte.

RAK 22. 6. – 22. 7.

Umění naslouchat: Ze všech znamení zvěrokruhu nejvíc potřebujete sdílet své pocity. Když se vám v něčem nedaří, konejší vás možnost mít vedle sebe někoho, kdo vás jen vyslechne anebo, pokud si o to řeknete, vám poradí. Lidé bez špetky empatie, zaujatí jen sami sebou, ve vašem životě nemají místo.

Numerologie a osudová čísla: Matematika, kterou si zamilujete!

elle.cz

LEV 23. 7. – 22. 8.

Důvěryhodnost: Jste středem pozornosti, kamkoli přijdete. Každý s vámi touží prohodit pár slov a propojit svůj LinkedIn, máte spousty známých. To ale nemusí znamenat, že máte i spousty přátel. Může trvat i roky, než se někomu otevřete a v konkrétním vztahu si dovolíte být zranitelní.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Smysl pro detail: Jste známí tím, že máte svůj život perfektně pod kontrolou. Těžko se tedy bude na výsluní vašich sympatií hřát člověk, jenž postrádá jakýkoli esprit a ambice a který, chraň bůh, není schopný nikdy nikam přijít včas. Lidé, kteří nerespektují váš čas a nabitý program, vaší optikou nerespektují ani vás samotné...

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Vycházet s kýmkoli: Ti nejbližší, ať už jsou to rodinní příslušníci, nebo přátelé, které jste získali postupem času, jsou základním kamenem vašeho osobního štěstí. A není jich málo. Je pro vás tedy důležité, abyste měli možnost se s nimi vídat v širším kruhu, ať už při dopoledním brunchi, nebo o víkendu na horské chatě.

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Schopnost poskytnout dostatek prostoru: V momentě, kdy cítíte, že si na vás někdo vytváří nároky, se začnete instinktivně odtahovat. I když vám na blízkých velmi záleží, potřebujete osobní prostor a dostatek času na sebe a své aktivity. Lze jen těžko vypozorovat, kdy chcete být sami, vaši přátelé už to ale umějí.

Červnové novoluní podle numerologie: Rizikové bude dopoledne

elle.cz

STŘELEC 23. 11. – 22. 12.

Dobrodružná povaha: Od setkání s přáteli očekáváte, že do vašeho barvami překypujícího života přinesou nové impulzy a nevšední inspiraci. Jakmile tedy cítíte, že jste společnou studnici témat vyčerpali a přítomnost toho druhého vás spíše unavuje než pozvedává, nenápadně, ale jistě se ztrácíte z dosahu.

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Cílevědomost: Jsou lidé, kteří nedbají na fakt, že někteří v jejich okolí nejeví známky osobního růstu, nemají žádné koníčky a nakonec ani jiskru. Vás takoví hluboce iritují. Není důležité, kolik kdo vydělává nebo jaký má společenský status, co ale v dlouhodobém měřítku u svých přátel neomlouváte, je rozpolcenost a strnulost.

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

Autenticita: Potkáváte mnoho lidí. S každým dokážete najít společnou řeč, navodit nenucenou atmosféru a vzbudit pocit, že jste staří přátelé. Ve skutečnosti vás ale zaujme jen ten, kdo je až drze svůj. Váš kruh přátel se skládá z lidí různých národností, věku, profesí a zálib, kteří jsou všechno, jen ne nudní a obyčejní.

RYBY 21. 2. – 20. 3.

Empatie: Jste nesmírně soucitní a obětaví, často se zajímáte více o dobro ostatních než o své a je vám dobře ve společnosti, která ohleduplnost vrací stejnou měrou. Neumíte si příliš říkat o pomoc, hřeje vás tedy, když okolí dokáže vycítit, když ji potřebujete. Pamatujte si, že těm, kterým na vás záleží, nejste nikdy na obtíž.

Životní počty, numerologie a tajemná moc čísel

elle.cz

Zdroj: Autorský článek