Přejít k hlavnímu obsahu

Dubnové novoluní: čas bude příznivý pro změny, dosáhneme svých cílů

Novoluní bude příznivé

Novoluní 8. dubna nabídne mnoho hezkého a hlavně lepší budoucnost. Je naprosto ideální na nové začátky, také na svatby, početí dítěte. Bude přát lékařským zákrokům – těm, kteří je podstoupí, se vydaří a jejich zdraví uleví. Také je to ideální čas na změnu práce nebo na zapracování na svém lepším já. Pokud se vám tedy nepodařilo zlikvidovat zlozvyky po novém roce, vaše novoroční předsevzetí selhala, zkuste to nyní znovu, půjde vám to pravděpodobně lépe. Jarní příroda vám bude pomáhat a motivovat vás. Vliv novoluní započne už v průběhu soboty, kdy jej budou vnímat zejména citliví jedinci, nabírat na síle bude v neděli a kulminovat v pondělí. Jeho mocný vliv můžeme využít ještě v úterý a částečně ve středu.

Beranyi, Lvy a Střelce čeká lepší budoucnost

Nejvíce by měli šlápnout do pedálů ohnivá znamení, protože těm se bude lepší budoucnost nabízet nejvíce, včetně velkých změn, a možná to půjde bez námahy samo. Budou to tedy hlavně Berani, Lvi a Střelci, komu se bude dařit nejvíce. Oni to dokážou využít, protože to jsou zrozenci akce a odvahy. Mnoho dobrého přinese toto novoluní také Blížencům a Vodnářům, které též výrazně posune vpřed.

Raci, Váhy a Kozorohové ať dbají opatrnosti

Protože jsou ale vždycky tací, na které má i ta nejlepší konstelace spadeno a trochu je poškádlí, těmi, kdo by se naopak měli změn obávat, vyhnout se jim a brzdit v rozhodnutích, jdou Raci, Váhy a Kozorohové. Ti by mohli ošklivě škobrtnout nebo se dokonce nadít nepříjemné překážky. Pokud budou tlačit na pilu a chtít si své prosadit silou, může jim hrozit až vyhození z práce nebo rozchod s partnerem. I ve zdraví nebude doba vhodná k rizikům.

Horoskop na duben: Ryby musí pospíšit k cíli, Raci nesmí nic podcenit

elle.cz

Které hodiny dubnového novoluní budou příznivé a které naopak mohou přinést problém?

V sobotu od 17. do 24. hodiny je čas vhodný ke sportování, k procházkám přírodou. Ale i k posezení v oblíbené restauraci, dejte si něco dobrého a bavte se s přáteli. To bude přesně to, co potřebujete.

Od 24. do 10. hodiny v neděli nastává vynikající doba ke kvalitnímu odpočinku. Tuto noc byste mohli dohnat nejrůznější spánkové deficity nebo se zbavit nedostatku energie či by se vám mohlo dokonce výrazně ulevit v nemoci. Můžete nasadit i alternativní možnosti, jak udělat dobře své duši. Na místě bude příjemná hudba, zdravá snídaně v klidu a pohodě v rodinném kruhu nebo s partnerem.

V neděli od 10. do 19. hodiny neseďte doma, ale vydejte se ven, i kdyby to mělo být jen za roh. Pokud se ale vydáte za dobrodružstvím, uděláte úplně nejlépe. Tento čas přeje cestování a umění. Pokud byste si dopřáli divadelní představení nebo třeba kino, budete pravděpodobně spokojeni – a nejspíš potkáte někoho, koho jste už dlouho neviděli a koho máte rádi.

V neděli od 19. hodiny do pondělí 9. hodiny bude novoluní v plné síle. Dobře si pamatujte sny z této noci, mohou vám ukázat směr, jakým se vydat, mohou přinést řešení, pokud si nevíte v něčem rady. A dokážou i varovat, pokud vám hrozí nebezpečí. Proto je nepodceňujte!

Pondělí od 9. do 18. hodiny se pusťte s chutí a elánem do práce, do všeho, co jste si naplánovali, nic z toho nesmíte vynechat, spíše si naložte více. Zejména na úřadech se může v tento den dařit, nebojte se i hodně riskantního přemetu, zejména, pokud patříte mezi ty šťastné a vyvolené, zkuste i los.

Od 18. hodiny v pondělí do 6. hodiny v úterý přemýšlejte o tom, co byste ještě mohli udělat, abyste si pomohli k lepšímu. Večer vše proberte s rodinou nebo partnerem, protože i oni mohou mít skvělé nápady. Vyslechněte děti, protože ty mohou celou záležitost vidět z naprosto jiného úhlu, a vůbec to nemusí být špatně!

V úterý od 6. do 23. hodiny se chytejte každé příležitosti, jak být aktivní. Můžete se dokonce předvést u nadřízených v lepším světle nebo se blýsknout před někým, na kom vám záleží. Neztrácejte čas lelkováním, i po práci pohněte s resty nebo s úklidem. Nejspíš najdete něco, co jste už dlouho postrádali...

Od 23. hodiny v úterý do 7. hodiny ve středu pocítíte nejspíš touhu po odpočinku. Ráno se vám bude vstávat mnohem hůř, než předešlé dny. Budete mít tendenci věci odkládat, zkuste se ještě přemluvit k většímu nasazení.

Od 7. hodiny dále bude novoluní slábnout a s ním i vaše chuť po změnách. Všechno se zajede do starých kolejí.

Venuše v Beranu věstí změny na obzoru. Jak se na ně připravit?

elle.cz

Zdroj: autorský článek