Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 3. června: Berani budou útoční, Raci ať šetří energii

Střed týdne bude kulminovat napětí a silné postavení Marsu nás bude tlačit k zásadním rozhodnutím. Blízkost Jupiteru nás bude chránit před velkými následky těchto změn. Koncem týdne přijde úleva a mnozí budou cítit radost, že se rozhodli správně. 

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Štěstí a přízeň osudu vás budou potkávat na každém kroku. Vše, co vás trápilo a dělalo vám starosti, zmizí, jako by kouzelná víla mávla svým proutkem. Díky tomu se budete cítit skvěle na duši a zlepší se i vaše fyzická stránka. Měli byste však zůstat za každé situace diplomaty. Není vhodná doba na vydupávání svých zájmů.

 • Nenechte se zmanipulovat a nejednejte pod vlivem emocí. Snažte se být laskaví.
 • Možná narazíte na nepochopení u lidí, u kterých byste to nepředpokládali. Vemte to s humorem!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Chovejte se velmi uvážlivě. Máte-li skutečně zájem o vyřešení problému, který vás trápí, nesmíte se vyhýbat otevřenému jednání. Postavte se problému čelem a říkejte svůj názor bez zaobalování. Pokud budete kličkovat, zamotáte se do svých vlastních teorií a názorů. Tyto dny využijte raději k plánování. Co třeba naplánovat dovolenou?

 • Zažeňte myšlenky na dramatické scénáře, váš vlastní strach vás může potopit.
 • Osamělí by měli pospíšit za přáteli nebo aspoň příbuznými. Samota vám tyto dny neudělá dobře!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Láska vám bude tyto dny zvlášť prospívat. Bude vás zahrnovat dárečky a rozmazlovat. Můžete očekávat velké úspěchy, splnění snu nebo setkání s osobou, která splní vaše představy. Mnozí z vás budou mít partnera svých snů na dosah, neměli byste tedy otálet a zkusit jej získat. Největším nepřítelem bude vaše pohodlnost nebo neprůbojnost.

 • I když se budete cítit při síle, dbejte na odpočinek, choďte na procházky a trochu sportujte.
 • Hlavně hodně mluvte, v tom je vaše síla! Jestli budete mlčet, přijdete o životní šanci!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Bude třeba se zamyslet nad sebou, rozhodně není vhodná doba na experimenty nebo zálety. Přibrzděte ve svých aktivitách, zejména pozor na různé oslavy a popíjení alkoholu. Snadno byste se mohli dostat na cestu, kterou nechcete absolvovat. Návrat by byl těžký. Nenechte se táhnout davem a nevěřte kamarádům. Pokud se dopustíte nějakého prohřešku vůči svému stálému partnerovi, pak budete nejspíš litovat.

 • Doba není vhodná na nový vztah nebo založení rodiny.
 • Nechte si čas na rozmyšlenou a nevěřte těm, kdo vás poženou do rychlých akcí.
Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop pro znamení Berana: láska, finance i zdraví podle hvězd

Komplexní horoskop pro znamení Berana, který se zaměřuje nejen na obecnou charakteristiku daného znamení, ale mimo jiné i na méně obvyklé oblasti jako jsou erotika, zdraví, vhodné bylinky, poslání a finance.
elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dny jsou příznivé na odvážné činy a důležitá rozhodnutí, včetně žádosti o ruku nebo zbavení se věcí, které vás obtěžují. Je čas na změny, aby se váš život obrátil k lepšímu. Pokud se chystáte na konkurz nebo se ucházíte o nové zaměstnání, osud je na vaší straně. Nebojte se jít do novinek, které neznáte, vy to zvládnete.

 • Bylo by dobré popřemýšlet o dalším vzdělávání. Nikdy není pozdě!
 • Udělejte si čas na sportovní činnost a posezení s přáteli a sousedy. Možná je budete potřebovat.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Očekávejte spíše nepříjemná překvapení. Saturn v opozici dlouhodobě podrývá vaše jistoty a radost ze života, a planety v Blížencích přinášejí velké nebezpečí. Nenechte se zlákat k nebezpečným operacím, dávejte si pozor za volantem a buďte opatrní při sportu. Ani vaše peněženka a konto nejsou zcela v bezpečí. Zabezpečte si svůj domov.

 • Spoléháte na partnera a rodinu? I zde se můžete dočkat nepříjemných překvapení.
 • Opatrujte se maximálně. Toto novoluní bude velký nepřítel.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud nebudete přepínat své síly a podceňovat případná nebezpečí, bude se vám dařit. Jen zdraví by vás mohlo potrápit. Možná vám někdo vysál energii. Potřebujete nutně dobít baterky, a bude záležet na vás, jak tuto výzvu uchopíte. Nejlepší by bylo odjet na dovolenou, pokud to nejde, zkuste aspoň prodloužený víkend. Pokud jste nezadaní, máte velkou šanci potkat svůj osud. Nesmíte sedět doma.

 • Zajděte ke kadeřníkovi, vyvětrejte šatník a zazáříte!
 • Myslíte, že už nikoho nepoblázníte? Jen to zkuste a uvidíte! Nejlépe to půjde při tanci.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Žádné nevšední zážitky se zřejmě konat nebudou, ale budete se cítit skvěle a dáte to svému okolí znát. Dny se budou vyvíjet ve znamení pozvolného zlepšení situace. Okolí na vás bude reagovat příznivě, což vám udělá dobře. Pokud budete postaveni před důležitá rozhodnutí, nechte věci tyto dny uzrát. Počkejte na lepší novoluní, které přijde za měsíc.

 • Užívejte života! Dopřejte si dobré jídlo, dobré pití a na zítřek chvíli nemyslete.
 • Věříte na zázraky? Nebojte se, už brzy se nějaký stane. Tento týden to ale ještě nebude.
Mohlo by se vám líbit

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

Sobota 10. února 2024 je dnem, kdy začne Čínský Nový rok. Datum se řídí dle lunárního kalendáře a připadá na 15. den prvního měsíce podle čínského lunárního kalendáře. Pojďme se blíže podívat, na co se můžeme těšit v nadcházejícím roce ve znamení Dřevěného Draka.
elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ošklivým překvapením týdne by mohlo být zjištění, že vám chybí peněženka nebo že vám někdo vykradl auto. Korespondence ve schránce vás může nepříjemně zaskočit. Hlídněte si své věci, obzvlášť v městské hromadné dopravě, v čekárnách u lékaře a v obchodech. Na vás může číhat zloděj, který si vybere právě vás. Ani ve vztazích to nebude růžové. Čekejte bouřku a možná i krupobití.

 • Něco nepříjemného vás může čekat i na úřadech, například pokuta nebo penále.
 • Pusťte si komedii. Pokud vás neprobere, dejte si silnou dávku hořčíku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tyto dny budou zcela normální bez dramatických událostí a nečekaných zvratů. Vaší silou bude plánování budoucnosti, třeba výhodné dovolené. Právě teď můžete najít úžasný tip, kam vyrazit s rodinou nebo partnerem. Nebojte se ani divočiny, hvězdy slibují, že to dopadne báječně! Nákupy se vám povedou.

 • Jediné, co může narušit vaše plány, je vaše zdraví. Nedrážděte ho dietními prohřešky.
 • Zkuste štěstí v alternativních možnostech, jak svůj organismus posílit.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Skvělé dny na zlepšení života. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, vsaďte na intuici a nenechte si do svých pocitů mluvit. Pojedete za svými cíli jako rozjetý vlak a dokážete hodně dohnat z toho, co se vám v uplynulých měsících nedařilo. Nebojte se, že nebudete stačit s dechem, najdete v sobě neuvěřitelnou energii. Možná jste vůbec netušili, že tohle dokážete. Objeví se nejspíš nějaká velmi pěkná motivace.

 • Neposlouchejte pesimisty a škarohlídy, vy to zvládnete!
 • Mějte oči otevřené a uši nastražené, kolem vás budou lítat zajímavé nápady.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nehádejte se kvůli maličkostem s partnerem ani s ostatními členy rodiny. Dali byste tím do pohybu věci, které by bylo těžké zastavit. Tyto dny můžete nastartovat vážné problémy, s nimiž se pak budete složitě potýkat. Raději držte jazyk za zuby a ani se netvařte nepřátelsky. Pokud vás překvapí nepříjemná zpráva, nesmíte dostat záchvat hysterie, jinak bude všechno ztraceno.

 • Více času věnujte dětem, vymyslete jim program, uděláte jim radost a vám se uleví.
 • Víte, že i drobné práce a opravy domácnosti mohou přinést klid a uspokojení?
Mohlo by se vám líbit

7 znamení, kterými vám andělé chtějí něco sdělit

Zmínky o andělských bytostech, jakožto poslech mezi Bohem či bohy a lidmi, můžeme najít napříč náboženskými naukami po celém světě. Andělé k nám přicházejí, aby nás varovali, konejšili ale chránili. Jak o své přítomnosti dávají nám, smrtelníkům, skrze znamení a naše smysly vědět? Zde je sedm znamení, kterými nám andělé chtějí něco sdělit...
elle.cz

Zdroj: Autorský článek