Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na červen: Lvi mají ve všem zelenou, Střelci budou strádat

Dramata předvede úplněk 22. června a dny kolem něj. Bude to ale jen divadlo, všechno se zase v dobré obrátí, takže bude na místě klid, rozvaha a pevné nervy. Nejlépe touto chvílí nejistoty projdete s humorem.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte radost, že jste na světě. Všechno jde jako po másle, snad jen ta výhra ve Sportce ne a ne přijít. V zaměstnání se možná dočkáte ocenění nadřízeného, tím spíš, bude-li opačného pohlaví. Máte-li partnerské problémy, pusťte se do jejich řešení. Zejména směřuje-li váš vztah k rozchodu, učiňte poslední rozhodnutí tyto dny. Tento měsíc vám jde všechno na ruku, proto s ničím neotálejte. Zejména po úplňku se všechno zkomplikuje.

Rada: Vsaďte na svou bojovnost a schopnost konkurence. V tom jste jednička! Nebojte se ani mocného protivníka!

Červnová afirmace pro Berany: „Věřím ve svou sílu a odvahu. Jsem neporazitelný.“

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Žádné zásadní zlomy ze dne na den nebudou tím pravým strategickým postupem, jak si své zdraví vylepšit nebo problémy vyřešit, musíte projít pěkně krok za krokem katovou uličkou, na jejímž konci vás ale bude čekat světlo v podobě lepšího já. Vsaďte na svou pevnou vůli a disciplínu. Už se nemusíte o své zdraví příliš obávat, problémy, které vás budou trápit, budou mít přechodný ráz.

Rada: Měli byste být opatrní pouze při hodně riskantních počinech. Uran je totiž stále ve vašem znamení a čeká na příležitost!

Červnová afirmace pro Býky: „Krok za krokem se blížím ke svému lepšímu já. Jsem trpělivý a vytrvalý.“

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdná konstelace vám drží palce, jste miláčci Štěstěny, možná tomu ani nebudete chtít uvěřit. Všechno se začne měnit jako mávnutím kouzelného proutku. Jako by vám sám vesmír chtěl nadělit dárky k vašim narozeninám. Nebojte se přijímat i hodně velké výzvy. Dokážete se zbavit nejen svých restů, ale uděláte si nejspíš také něco do rezervy. Nepolevujte však ve výkonech a snažte se dorazit opravdu všechny záležitosti do konce.

Rada: Pokud máte náladu na příjemné milostné dobrodružství, naskytne se vám tento měsíc příležitost.

Červnová afirmace pro Blížence: „Jsem otevřený výzvám a přijímám je s radostí. Všechno, co potřebuji, je mi k dispozici.“

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Měli byste více kontrolovat a prověřovat, abyste předešli problémům, které by mohl přinést úplněk, právě nyní budete mít totiž šanci budoucím potížím včas uniknout. V těchto dnech se vám může podařit vyřešit zejména své partnerské vztahy. Případné krize budou zažehnány, u nezadaných se na obzoru objeví partner, který bude tím pravým, u dlouhodobých vztahů je šance, že se ještě vylepší, budou krásnější a hlubší. Každopádně byste neměli sedět doma, ale vyrazit do společnosti.

Rada: Nepřehánějte to s experimenty v oblečení i image. Vsaďte na klasiku nebo dokonce romantiku.

Červnová afirmace pro Raky: „Jsem otevřený lásce a harmonii. Přitahuji do svého života správné lidi.“

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pro své budoucí štěstí neváhejte udělat maximum. Teď nastává totiž ten správný čas rozjet své plány a zaútočit na vysoké cíle. Buďte příjemně optimističtí, společenští a vtipní. S tím vy většinou problém nemáte, tak se staňte středem společnosti a klidně si myslete, že jste střed vesmíru. V tyto dny vám to nejen projde, ale budete tím i přitažlivější. Zdravé sebevědomí vám totiž sluší!

Rada: V žádném případě se nenechte vyprovokovat k reakci pod vlivem negativních emocí. Ztratili byste své fanoušky.

Červnová afirmace pro Lvy: „Jsem středem svého světa a zářím. Přitahuji úspěch a radost.“

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Držte jazyk za zuby a nechlubte se svými plány a projekty. Očekávejte, že se okruh vašich skutečných přátel velice zúží a vaši nepřátelé budou postupně nabývat nejen na množství, ale také na zákeřnosti. Měli byste popřemýšlet, nakolik a čím byste dokázali předejít možným problémům. Vhodné dny jsou spíše na posilování zdraví než na pracovní úspěchy. Vsaďte na pozitivní přístup k problémům. Snažte se rozdávat úsměvy a dobrou náladu kolem sebe.

Rada: Pozor na lavírování ve vztazích. Nenechte se zatáhnout do pomlouvání. Přišli byste tak o dobré přátele.

Červnová afirmace pro Panny: Zůstávám klidný a pozitivní. Mé úsměvy přinášejí radost ostatním.

Numerologie: Čísla a vibrace. Zde je výpočet osudového čísla

elle.cz

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Situace se bude tento měsíc zlepšovat, to, co se zdálo dosud neřešitelné nebo bylo velmi komplikované, se jako mávnutím kouzelného proutku změní. Ledy se protrhnou a nabídky se pohrnou samy jako zázrakem. Bude vhodná doba k tomu nasadit vysoké pracovní tempo a dohonit všechny své resty a prosadit i nemožné. Máte před sebou mnoho úkolů a povinností, ale nesnažte se je všechny vyřídit a splnit najednou nebo něco lámat přes koleno. Udělejte si plán – krok za krokem!

Rada: Čeká vás zajímavé pozvání a setkání, další vývoj bude záviset na vašem diplomatickém umění.

Červnová afirmace pro Váhy: Jsem schopen řešit všechny výzvy s lehkostí. Každý den přináší nové příležitosti.“

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Budete jako utržení ze řetězu. Ne že by byla ta konstelace pro vás tak skvělá, ale přestanou vás nepříznivě ovlivňovat tři planety, a i to vám postačí k tomu, abyste se cítili jako znovuzrození. Možná se vám bude chtít i létat. Raději to nezkoušejte a počkejte si na prázdniny, kdy to bude pro vás ještě mnohem lepší. Teď si pouze poskakujte. A zkoušejte příležitosti, bude to možná formou pokusu a omylu, ale hvězdy slibují, že se budete i tak sunout kupředu ke svým cílům.

Rada: Nedá se vyloučit ani citové vzplanutí a možnost nevěry. Každopádně se tento měsíc dostanete do příjemné nálady.

Červnová afirmace pro Štíry: „Cítím se osvobozený a plný energie. Jsem připraven na nové příležitosti.“

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dost možná se budete cítit unaveni nebo bez energie. Nelekejte se, nebude to pravděpodobně nic vážného a také to nebude trvat věčně. Jen máte teď nepříznivé období, kdy byste měli hodně odpočívat, nic neriskovat a hlavně nedráždit mocné – včetně tchyně a svého partnera. Obloukem se vyhněte alkoholu, protože ten vás ovládne a budete na zabití! Pokud se budete držet při zemi a budete mírní jako beránek, přejde to nejspíš samo. Držte se hlavně v pohodě psychicky.

Rada: Myslete na moudrou radu našich babiček, že veselá mysl je půl zdraví. Pokud se nemůžete dostat do pohody, zkuste raději sport než vysedávání doma.

Červnová afirmace pro Střelce: „Dopřeji si odpočinek a péči, kterou potřebuji. Moje mysl je klidná a vyrovnaná.“

Filmový horoskop: Jaká filmová postava dle vašeho data narození jste?

elle.cz

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Tyto dny byste měli věnovat napravování chyb, které se vám staly, nebo pomáhat napravovat chyby druhých. I jako poradce budete mít úspěch. Zachovejte si nadhled a všechno řešte s velkou trpělivostí. Šetřte energií, a pokud nemůžete zůstat v nečinnosti, pusťte si příjemnou hudbu a sáhněte po nenáročné literatuře. Můžete i lehce uklízet byt nebo pracovat na zahrádce, nezvedejte však těžké předměty. I s malým pracovním nasazením se můžete dočkat dobrého ohodnocení nadřízeného i finanční odměny.

Rada: Držte se v rovnováze, i duše potřebuje potravu. Kdy jste byli naposledy v divadle nebo aspoň v kině? Naordinujte si kulturu!

Červnová afirmace pro Kozorohy: „Mé úsilí přináší výsledky. Jsem trpělivý a plný nadhledu.“

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

K životu vám stačí vaše láska, domov a rodina. Je však potřeba vyjít také ven a myslet na další příbuzné a přátele. A také na práci! Láskyplná atmosféra by mohla vaše okolí pořádně unavit. Také bude jen dobře, když si od své lásky trochu odpočinete. Dařit se vám bude až nevídaně. Všechno se obrací k lepšímu a možná je i zalité sluncem. Klidně si naplánujte práci na několika frontách zároveň. Hravě ji zvládnete a ještě vám zbude čas na koníčky.

Rada: Jen byste neměli nic dramatizovat, hlavně se neotáčejte k minulosti, nelitujte se a nevyhrožujte pomstou.

Červnová afirmace pro Vodnáře: Jsem v souladu se svou láskou a rodinou. Můj život je plný radosti a harmonie.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Tento měsíc bude pro vás velkou zátěží. Zejména pozor na novoluní, které by vás mohlo mrštit do nebezpečných vod. Až úplněk všechno obrátí k lepšímu. Měli byste proto spíše vyčkávat, až přijde doba vhodnější k vylepšení vaší pracovní pozice, k novým zdrojům příjmů či k řešení vztahů. Také byste měli více dbát na pracovní morálku, i tam může číhat nebezpečí. Rozhodně se s nikým nehádejte, mohla by se s vámi zatřást pracovní židle.

Rada: Nepouštějte se v tomto období do nejistých transakcí. Raději šetřete.

Červnová afirmace pro Ryby: „Jsem trpělivý a vyčkávám na správný okamžik. Každá výzva mě posiluje.“

Roční horoskop 2024: Čeká nás obrat k lepšímu, hned to ale nebude

elle.cz

Zdroj: Autorský článek