Přejít k hlavnímu obsahu

Červencový horoskop pro všechna znamení

Červenec

Vítá Vás měsíc červenec, který může i příchozími situacemi něco razantně a nečekaně rozřešit. Co se mohlo v průběhu roku ve vztazích odkládat, to se bude moci i v období dovolených vyřešit. Čeká Vás letní lákavá nabídka festivalů, letních scén a hudebních kulturních programů. Potěší Vás zvýšený společenský zájem a určitá premiéra či nová zkušenost, kterou si nenecháte ujít. Aniž byste to předem tušili, budete se moci něco nového naučit, poznat a zaznamenávat tím svěží nové zážitky.

cara

Beran

Milí Berani, začátek letního měsíce Vás může nepřímo nutit něco si prosadit a nechat si tím ujít i jinou svěží možnost. Intuitivně vycítíte, kdo má dobré úmysly a upřednostňuje společné zájmy před osobními. Potěšit Vás může i nečekaná nabídka či upřímná pozvánka ve věci, která Vás samotné zajímá. Více se může zviditelnit i to, co je pod pokličkou a jaký vstřícný krok udělat k tomu, o něčem otevřeněji mluvit.Týkat se to může i profesní oblasti a závěrečných červencových dnů. Co budete chtít sami vylepšit či zkvalitnit, v tom Vám i okolní vlivy pomohou. Osamělí Berani si dopřejí přesně to, na co trpělivě čekali a co si i organizačně předem zajistili. V určitém směru přestanou na něco čekat a posílí tím vlastní nezávislost.

Téma měsíce: Třešnička na dortu

Býk 

Milí Býci, rozkvetlá příroda a mocný vliv živlů Vás mohou příjemně překvapovat každý letní den a přinést Vám tím bohaté a rozmanité zážitky a pocity, které blahodárně a příznivě ovlivní i Vaše nejbližší vztahy. Velmi bystře prohlédnete, v jakých situacích můžete směle předávat své zkušenosti a kdo si od Vás nechá s projevenou ochotou poradit. Pocítit můžete příliv zdravého sebevědomí a osvěžující motivace. Můžete zaznamenat i to, jakou zkušenost předáváte svým dětem či vnoučatům a co se tím sami nového učíte. Osamělí Býci mohou něco přestat brát tolik vázně a zasmát se také sami sobě. Pocítit mohou vnitřní úlevu a nový rozměr, který se tím i více projeví. Čekat je může i letní románek, který se bude moci i dále rozvinout.

Téma měsíce: Netradiční dovolená

Blíženci

Milí Blíženci, červencové aktivity Vám mohou i příjemně potvrdit to, jak je ten svět malý a to i ve spojitosti s tím, koho i nečekaně někde potkáte. Pociťovat můžete i určitý neklid a zvýšenou potřebu využít potenciál měsíce na maximum. Paradoxně si tím můžete vytvářet vnitřní napětí a přijít tím o potřebnou relaxaci a letní regenerační odpočinek. Potěší Vás i skvělá souhra náhod a milý důvod k tomu, začít se hýčkat a rozmazlovat. Pocítit můžete i propouštění konkrétního setrvačného postoje a jak se to také příznivě projeví skrze příchozí zpětné reakce. Nic důležitého Vám neunikne. Osamělí Blíženci se mohou pomaloučku a polehoučku seznamovat s někým, kdo je jim sympatický a kdo má zvláštní kouzlo osobnosti.

Téma měsíce: Dopřání si toho, co Vám chybělo

cara

Rak

Milí Raci, začátek prázdnin přináší příležitost něco již neodkládat a upřednostnit si tím splnění si přání, které si právem zasloužíte. Pomoci Vám k tomu mohou i červencové státní svátky či plánovaná letní dovolená. Citlivěji můžete vnímat i téma Vašich narozenin ve spojitosti s organizační přípravou. Nad něčím se upřímně zamyslíte a tím si i pravdivě a otevřeně odpovíte. Konkrétní příchozí zkušenost Vám pomůže v něčem již přestat váhat a určit si tím přímý směr. V určitém směru se může více projevit případná potlačená alergie na někoho, kdo je pro Vás autoritou. Dopřejte si přesně to, po čem toužíte a co Vám i příznivé okolní vlivy směle nabídnou. Osamělí Raci mohou zaznamenat uvolnění vnitřní blokády ve spojitosti s postupným propouštěním minulosti.

Téma měsíce: Sebepoznání

Lev

Milí Lvi, na začátku nového měsíce můžete mít spoustu příjemných povinností na starosti. Záležet Vám může i na přesné organizaci rodinných aktivit a na projevené upřímné ochoty druhého na nic důležitého nezapomenout. Potěšit Vás může i to, co se ve Vaší práci zlepšilo a kdo Vám i něco pěkného daruje. Čeká Vás narozeninové období a příjemná překvapující změna, která Vám přiblíží i to, co je Vaším snem a přáním. Konec měsíce nabízí určitou novou šanci a optimistické vyhlídky. Osamělí Lvi mohou být i letním počasím nepřímo provokováni ke společenským aktivitám, které je sami baví a lákají k novým obohacujícím prožitkům. Případné přátelství se může změnit ve vážnější vztah.

Téma měsíce: Propuštění potřeby mít něco pod neustálou kontrolou

Panna

Milé Panny, červenec nabízí čas na regeneraci a dopřání si zasloužené dovolené. Na poslední chvíli tak můžete využít i pozvání přátel na společnou dovolenou či si jinak umožnit upřednostnit společné letní volné chvíle. Ohledně konkrétního začátku můžete mít tendenci něco neuspěchat a tím i moudře volit. Střed července nabízí i prohlédnutí toho, co Vás intuitivně navádělo na něco si počkat. Určitým způsobem Vám tento měsíc nabídne možnost někoho prověřit a příjemnou situací si potvrdit i projevenou spolehlivost druhého. Potěšit Vás může i to, kdo si Vás bude hýčkat. Osamělé Panny uvítají bohatou a rozmanitou náplň letních dnů a také si ji sami dopřejí.

Téma měsíce: Čas k příjemné regeneraci

cara

Váhy

Milé Váhy, průběh měsíce července Vás může i nepřímo učit něco upřímněji popsat a k něčemu se otevřeněji s klidným přístupem vyjádřit. Překvapit Vás může Váš projevený svěží nadhled v záležitosti, na kterou jste dříve reagovali zcela jinak. Potěší Vás i originální kombinace letních doplňků a více příležitostí k tomu, skvěle se prezentovat. Zaznamenat můžete i to, kdo je Vám více sympatický a jaké vniřní úvahy Vás tím napadají. V určitém směru více poznáte sebe samé a umožníte si v něčem začít experimentovat. Osamělé Váhy mohou svým přístupem zamezit rozchodu u někoho z jejich přátel. Pokud touží po lásce, může se jim splnit jejich tajné přání.

Téma měsíce: Navýšená vnímavost a všímavost

Štír

Milí Štíři, začátek nového měsíce můžete pocitově a emočně intenzivněji prožívat a tím si i více uvědomit i to, jaké zlepšení konkrétní situace Vás upřímně těší a jak Vás to i vnitřně mění. Letní měsíc napomáhá posílit vnitřní klid a citlivěji reagovat na přirozené cykly života. Zabývat se můžete svěží regenerací, která se i příznivě projeví ve Vaší profesní oblasti. V průběhu měsíce si budete moci upřesnit, co se Vám již nevyplatí a upříměji tím reagovat i na to, o co nemáte sami zájem. Čemu necháte volný průběh, to se i zázračně vyřeší samo. Osamělí Štíři mohou být okouzleni tím, kdo nebo co jim přirozeně vstoupí do jejich života.

Téma měsíce: Čas na regeneraci a letní radovánky

Střelec

Milí Střelci, začátek letních prázdnin přináší přirozenou změnu a tím i pohotovou přípravu na letní sezónu. Hned první víkend Vám může splnit jedno Vaše přání a umožnit Vám čerpat nevšední inspiraci. Polovina července nabízí příjemné ohlédnutí se zpět a zaznamenání konkrétní vnitřní změny, která Vás může přímo prokovat ke spontánnímu svěžímu závazku. Potěší Vás i zvýšená pozornost a obdiv opačného pohlaví a milý důvod k tomu, nechat se hýčkat a rozmazlovat. Bystře prohlédnete, jaká aktivita Vám zaručí příliv hormonů štěstí a spokojenosti. Osamělí Střelci si dopřejí přesně to, co mají v plánu a co si také po zásluze sami dovolí. Umožnit si mohou i nevinný flirt a začátek přátelského vztahu.

Téma měsíce: Splněná přání

cara

Kozoroh

Milí Kozorozi, červencové dny Vám mohou nabídnout netradiční organizační přípravy či Vám jinak umožnit něco přestat mít pod neustálou kontrolou. Příjemnými situacemi se můžete učit nechat věci přirozeně plynout a více tím důvěřovat životu a jeho neustálému procesu. Překvapit Vás může i vlastní projevená ochota něčemu novému se otevřít, aniž byste to předem sami tušili. Máte se na co těšit. Potěšit Vás může i to, co Vás okouzlí a co Vás také bude fascinovat. Osamělí Kozorozi mohou mít tendenci vyhledávat samotu či si více uvědomit i to, v jakém směru si chtějí něco dokázat. Příznivé okolní vlivy jim pomohou roztáhnout křídla a od něčeho se odpoutat.

Téma měsíce: Věnování si láskyplné péče

Vodnář

Milí Vodnáři, začátek letního měsíce Vás může upozornit i na to, v jakém směru je nemožné stihnout to, o čem předběžně uvažujete. Překypovat můžete zajímavými informacemi a nepřímo si tím vytvářet tempo, které Vám neumožní přirozeně si dopřát relaxaci a blahodárnou regeneraci. Povšimnout si můžete i zvýšené tendence v něčem být napřed. Pocitově si více uvědomíte, v jakém směru Vás rozum neustále zaměstnává a jaké aktivity Vám pomohou uvolnit Vaši mysl. Seznamovat se můžete i s určitými náměty spojenými s meditacemi či se začít věnovat adrenalinovému či jinému zážitkovému sportu. V čem potřebujete získat vnitřní rovnováhu, to se Vám tento měsíc podaří. Osamělí Vodnáři budou moci být milým středem pozornosti a prožitými zážitky intenzivněji vnímat, jaké zkušenosti a vědomosti tím budou moci směle nadále předávat.

Téma měsíce: Rozum a cit

Ryby

Milé Ryby, letní měsíc Vám nabídne příležitost s jiným přístupem zachytávat příchozí zpětné reakce druhých a tím si umožnit i určitou vnitřní konfrontaci. Červencové zážitky Vám tak mohou pomoci lépe poznat sami sebe a to i vyjádřenou ochotou probudit se z případné letargie. V určitém směru Vás mohou tyto dny navádět k umožnění si být pro sebe na prvním místě a vnitřní komunikací zachytávat vlastní myšlenkové procesy a pocity. Dopřejte si přesně to, co potřebujete cítit a zažívat. Osamělé Ryby mohou začít zkoumat zajímavou inspiraci a citlivěji vnímat i to, kdo je začíná imponovat.

Téma měsíce: Volání vnitřního dítěte