Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 1. dubna: Býky zahrne štěstí, Střelci ať hlídají své činy

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tyto dny můžete být po pracovní stránce navýsost spokojeni. Bude se vám dařit, práce vám půjde od ruky, ale co navíc? Kolegové vám budou přát a zaměstnavatel nejspíš ocení vaše schopnosti více, než jste čekali. Očekávat můžete také příjemné finanční zlepšení. Zkusit můžete i los, zda se na vás i v tomto směru neusměje aspoň malé štěstí. Dobře si ale rozmyslete, co je pro vás důležité, a co je práce druhořadá.

 • Vaše síly nejsou neomezené, proto se nesnažte trhat rekordy. Myslete na odpočinek!
 • Pokud budete honit několik zajíců zároveň, uštvou oni vás. Plánujte si kroky jeden po druhém.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máte radost, že jste na světě. Všechno se obrací k lepšímu a i nepřátelé se na vás nejspíš usmívají. Jen se nebojte radovat jako děti z každé chvilky. I hodně odvážný žertík na Apríla vám vyjde a bude oceněný potleskem. Měli byste si držet veselou mysl a vtípky, i ty kanadské, i další dny tohoto týdne. Všechno půjde jako po másle.

 • V zaměstnání se dočkáte ocenění nadřízeného tím spíš, bude-li opačného pohlaví. Využijte svého kouzla.
 • Máte-li partnerské problémy, pusťte se do jejich řešení. Nyní je ideální čas i na nový vztah.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte před sebou mnoho úkolů a povinností, ale nesnažte se je všechny vyřídit a splnit najednou nebo něco lámat přes koleno. Mars v Rybách vám bude házet překážky do cesty nebo vám vezme síly, proto si dávejte pozor na zdraví a dostatečný odpočinek. Ani ve vztazích to nebude příliš růžové, a budete to možná vy, kdo bude vytvářet napětí.

 • Čeká vás zajímavé pozvání a setkání, další vývoj bude záviset na vás a vaší momentální náladě.
 • Více, než jindy budete střídat svou náladu a budete jako Jekyll a Hyde. Proto před každým slovem počítejte do deseti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tyto dny byste měli věnovat napravování mezilidských vztahů, a to nejen v rodině, ale i na pracovišti. Dejte si pozor také na zdraví a přecenění svých sil. Mohou se objevit i hodně staré neduhy, vyplavat na povrch i třeba pásový opar nebo borelioza, kterou jste si mysleli, že vaše tělo už zvládlo. Nepropadejte panice a hysterii. Zachovejte si nadhled a všechno řešte s velkou trpělivostí.

 • Šetřete energií, a pokud nemůžete zůstat v nečinnosti, pusťte si příjemnou hudbu a sáhněte po nenáročné literatuře.
 • Můžete i lehce uklízet byt nebo pracovat na zahrádce, ale raději nezvedejte těžké předměty.

Velký horoskop pro znamení Berana: láska, finance i zdraví podle hvězd

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Zažehnáte své zdravotní problémy a výrazně si oddychnete. Skvělé postavení Slunce zapůsobí na vaše tělo i duši jako to skutečné na nebi, prohřeje vás a zlepší vaši náladu. Potýkali jste se s nečekanými komplikacemi a neduhy, které na vás podle zaútočily v uplynulých týdnech. Pokud jste své zdraví dosud uhájili, pak můžete očekávat vylepšení. Budete se možná cítit neporazitelní, ale neberte to příliš vážně.

 • V mezilidských vztazích ještě netlačte na pilu, zejména láska bude muset dozrát.
 • Pokud vás to táhne na cesty, poslechněte svůj hlas. I tam vám bude osud přát.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Lze sice očekávat zhoršení vztahů s mužskými spolupracovníky nebo s muži nadřízenými, je však ve vašich silách proplout nebezpečnými vodami tak, abyste si příliš profesně neuškodili. Rozhodně pro vás není doba vhodná k rychlým změnám zaměstnání, nelze ani očekávat velké finanční zlepšení – rozhodně ne formou výhry nebo sňatku s bohatým cizincem. Hlavně neležte v posteli a nefňukejte! A taky nebuďte protivní a nekritizujte! Tím si spíše škodíte, než by se vám ulevilo.

 • Přijměte každou společenskou nabídku. Pokud vám dělalo starosti vaše zdraví, neprovokujte své neřesti.
 • Všechny vaše dosavadní starosti a problémy zmizí jedině tehdy, když budete myslet pozitivně.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Tranzity hovoří o zvýšeném nebezpečí zdravotních problémů a nejrůznějších komplikací. Dávejte si pozor na chyby a nesoustředěnost, zejména pokud počítáte daně, tam může číhat zlomyslný šotek a následky přijdou za dva tři měsíce, nejspíš koncem června. Bude na místě přehodnotit také svůj dosavadní život a provést důležité změny, nicméně nedělejte nic impulzivního, změny provádějte pozvolna.

 • Zkuste najít nové zdroje radosti a životního optimismu, nebraňte se novým koníčkům.
 • Potřebujete k životu lásku a umění? Tyto dny se od toho budete muset asi obejít. Držte se pevně reality.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dny budou velmi vhodné k prosazování všech svých zájmů a k tomu vypořádat se se svými nepřáteli nebo s těmi, kteří nevěřili ve vaše schopnosti. Nejprve to ale zkuste po dobrém a nasaďte všechny své charismatické přednosti a hlavně skvělou výřečnost. Vhodná doba bude k vylepšení svého vzdělání a k pracovnímu postupu, štěstí v akci vás bude provázet, jen se nenechte strhnout do víru emocí.

 • Co se týče investic a půjček, i zde byste si mohli polepšit. Vsaďte na svou intuici a odhad na lidi.
 • Buďte sebevědomí, neustále příjemní a optimisticky naladěni, štěstí si vás pak bude hledat samo.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vaše srdeční záležitosti vás mohou tyto dny trápit a vyvádět natolik z rovnováhy, že ztratíte možná dokonce hlavu. Pokud máte v hledáčku nový objekt, bude na místě více rozvahy a ještě chvíli svého miláčka pozorovat zpovzdálí. Budete mít velmi romantické, a zároveň nereálné představy a divokou sexuální fantazii. Pokud máte stálého partnera, nebuďte na něj nepříjemní, když to nevyjde.

 • Nežeňte se za cílem jako lovecký pes, zejména ve vztazích bude třeba našlapovat opatrně.
 • Směřujte své zájmy do cestování za poznáním. A vezměte sebou děti, bude víc legrace.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kdosi vám nebude právě po chuti, prostě vám bude pít krev, jak se říká, nebojte se mu říct své mínění a necouvejte ani před konfrontací. Spoléhejte především na vlastní síly a diplomatický takt. Vyplatí se vám to. Nedejte na povrch, vždy se snažte dohlédnout dovnitř, ať již lidi, věci nebo problémy. Menší problémy berte jako varování, které přišlo včas a ušetří vás větších nepříjemností. Hodně na sobě zapracujete, jen to nepřežeňte.

 • Jste celkem v dobré formě. Zdá se, že vám všechno nahrává, jistěte si záda, může přijít podraz.
 • Rubem všeho je, že vás to stojí tvrdou dřinu. Nasaďte aspoň masáž nebo hudbu na uklidnění.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Budou na vás kladeny velké nároky a požadavky. Nenechte se zahltit a hlavně neslibujte bezhlavě to, co nemůžete splnit. Dobře zvažte své schopnosti a možnosti a všechno si rozumně naplánujte, možná byste si mohli namalovat grafy a postupy. Je třeba se připravit na možnost většího vyčerpání, stresů, přijde nutnost řešit nečekané problémy a komplikace. Z toho všeho mohou pramenit potíže ve vztazích a možná i zdravotní problémy.

 • Velká opatrnost bude na místě při soudních tahanicích o majetek. Pozor na příbuzné.
 • A pozor také na nevěru. Opatrně na krátkodobé vztahy, podrobte je pro jistotu nějaké nenápadné zkoušce. Vyhnete se tak nepříjemnému rozčarování.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Tyto dny vám přichystají velká překvapení, a to hlavně příjemná. Venuše jako planeta lásky je ve vašem znamení a bude vás dál zahrnovat příznivými city, a Mars vám bude dodávat sílu, odvahu a chuť prosadit se. Je to i možnost dobře se dobíjet energií z přírodních zdrojů, takže můžete vyrazit objímat stromy nebo si vařit kopřivový čaj či si naskládat sedmikrásky na chleba s máslem. Vše vám udělá dobře.

 • Nemusíte se obávat žádných experimentů, budete mít dobrou volbu a nos na vše, co vám prospěje.
 • Máte šanci vykřesat ze sebe i to, co jste vůbec netušili, že dokážete. Věřte si!

7 znamení, kterými vám andělé chtějí něco sdělit

elle.cz

Zdroj: Autorský článek