ELLE Beauty Lounge: Hvězdy posledního červeného koberce

Každý rok festival vrcholí závěrečným ceremoniálem, během kterého se hvězdy naposledy procházejí naposled po červeném koberci a vyhlašují se vítězné snímky festivalu. Letos cenu nejvyšší, Křišťálový glóbus, získal snímek režiséra Marka Cousinse Náhlý záblesk hlubších věcí. Cenu prezidenta si převzal Clive Owen a cenu prezidenta za přínos českému filmu obdržel herec Ivan Trojan. Emoce Ivana Trojana byly cítit už v ELLE Beauty Lounge a ve Velkém sále hotelu Thermal bylo předání ceny do jeho rukou příznačným momentem vyvrcholení celého festivalu.

Mohlo by se vám líbit

Rozloučení s Vary: Natália Germani, hvězda filmu Její tělo, se loučí

V ELLE Beauty Lounge Red hvězdy odchází na poslední letošní červený koberec ve Varech. Natália Germani v duchu oslav třicetin ELLE, oblečená v malých černých, posílá z hotelu Thermal pusu na rozloučenou.
elle.cz

S Karolinou Kurkovou nás baví svět

Karolina Kurková přijala pozvání ELLE a značky Carolina Herrera a přinesla do karlovarského festivalu svou živelnou energii a ozdobila poslední červený koberec svým úsměvem a úžasnoi róbou Kurková vynesla šaty s květinovým vzorem v baby pink barvě. Slunce jí pálilo v zádech, Kurková jako pravá světová topmodelka zaujala svou pověstnou power pózu na střeše Grandhotelu Pupp. 

Hvězdy posledního večera ve Varech

Eliška Křenková se proměnila v pomyslnou první dámu českého filmu v róbě od Borise Krále, s vlasy staženými do volného drdolu a krátkou ofinou, která jí ještě více dodala na šarmu. Ester Geislerová, zahalená v černé úzké róbě Anamé, odcházela svižným krokem z ELLE Beauty Lounge. Jitka Schneiderová jako římská bohyně v bílých objemných šatech na jedno rameno od Zoltána Totha, stála jako socha na schodech Grandhotelu Pupp. Klára Issová zakončila ELLE Beauty Lounge klasickou balkónovkou v šatech od Vandy Jandy s maxi růžovou mašlí. Do ELLE Beauty Lounge zavítali i Muchovi a Danuše Nerudová.

Hvězdy posledního červeného koberce

Zdroj: Autorský článek