Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 12. února: Panny čekají velké výzvy, Berani si polepší

Napjaté postavení planety Uran přináší neklid a nejistoty, do ohrožení se může dostat i naše střecha nad hlavou. Je to nebezpečné spojení, které nahrává i různým přírodním i lidských katastrofám.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Neměli byste se bránit společenským aktivitám, zejména pak večírkům a oslavám všeho druhu. Držte se hlavně pevně svých zásad a nepopusťte uzdu svým neřestem. Tyto dny vám hrozí, že se vám disciplína vymkne z rukou. Budete si chtít užívat a dohánět, můžete mít dokonce pocit, že vám narostla křídla. Bude to sice krásný pocit, ale nebezpečný. Pokud budete ostražití a nenecháte se ovládnout svými emocemi, problémy se vám na kobylku nedostanou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Kroťte svoji zvědavost a nenechte se nalákat na sliby vzrušujících zážitků. Tentokrát platí, že vás nic zajímavého v této oblasti nečeká. Dejte také pozor, komu věnujete svoji důvěru. Nezanevřete ale na člověka, který by vám sdělil nepříjemnou pravdu. Mohli byste zbytečně přijít o dobrého přítele. Čeká vás mumraj a spory. Sesype se na vás víc úkolů a starostí, než je smrtelník schopen zvládnout. Nepropadejte ale depresím a raději se pokuste si dny racionálně rozplánovat.

 • Co se do harmonogramu jednoho dne nevejde, okamžitě zařaďte nemilosrdně do dne dalšího.
 • Nebude doba vhodná k velkým nákupům nebo dokonce k půjčkám.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud se vyvarujete riskantních činů, pak se můžete dočkat v tyto dny zlepšení, a to v mnoha směrech, zejména pak ve zdraví. Čas bude nakloněn zejména zbavování se zlozvyků. Pokud se k potížím a svým nedostatkům postavíte se ctí a zabojujete, pak vás osud odmění. Bylo by dobré zapřemýšlet, kde všude vylepšit nejen své zdraví, ale také, jak posílit svou odolnost vůči nemocím do budoucna. Dny budou pracovně bezproblémové, vaše aktivity se budou odvíjet v podstatě od těch, které jste započali v minulých dnech.

 • Neměli byste dělat žádné výrazné změny, ale vykonávat tu práci, kterou jste dělali až doposud. Na přelomové, leč riskantní nápady teď není vhodná chvíle, vyčkejte.
 • Buďte sebevědomí a zdravě drzí. V tom bude vaše největší síla!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Věnujte více pozornosti své kondici, a to jak fyzické, tak psychické. Umění rychle se zbavit stresu je vám potřebnější, než tušíte. Zbavte se pesimistických myšlenek, zdržují vás od úspěchu. Jsou před vámi nové perspektivy, které možná ve vás v první chvíli nadšení nevzbudí, ale po čase poznáte jejich cenu. Nová malá epizoda oživí váš jinak monotónní život. Nevyhýbejte se společnosti, setkání mohou být důležitější, než si myslíte.

 • Bude na místě přehodnotit dosavadní život a provést důležité změny – otužovat se, více sportovat, hledat nové aktivity.
 • Nic nebude tak, jak jste si ve svých snech představovali. Tak nebuďte podráždění!
Mohlo by se vám líbit

Horoskop na únor: Raky čekají velké změny, Štíři si vyberou lásku

Druhý měsíc v tomto roce bude náročný. Slunce se bude potýkat s těžkými aspekty a zejména Uran přinese velký neklid, nečekané změny a strach o své životní jistoty. První polovina měsíce bude nebezpečná pro Býky, Lvy, Štíry a Vodnáře. Největší pozor by si měli dát kolem novoluní 9. února. Úplněk 24. února jim přinese úlevu. Starosti a velkou zátěž začnou ale koncem měsíce cítit Blíženci, Panny, Střelci a Ryby.
elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Na vaše bedra tyto dny padnou nepříjemné starosti. Nejpravděpodobněji to budou potíže s autem nebo snad stěhování? Berte takové věci sportovně. Musíte si pomoci sami a pustit se do práce. Na pomoc od druhých nespoléhejte, to by se vám mohlo nyní ošklivě vymstít. Nemusí to být nutně zlomyslnost a touha vám uškodit, může se jednat o omyl nebo indispozici kamaráda nebo dokonce partnera. Zvlášť pozor u těch, kteří pobíhají od jednoho partnera ke druhému a nemohou se rozhodnout. Nestálost může Lvům přinést fatální průšvih.

 • Budete muset nutně oddělit zrno od plev a uvědomit si, kde se nachází kvalita.
 • Neříkejte si, že ráno je moudřejší večera, v tento čas to rozhodně platit nebude.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tyto dny jsou stále vaše. Existuje-li něco (ať činnost či rozhodnutí), co jste dosud odkládali nejistí si sami sebou, v těchto dnech to zařaďte na první místo svého programu. Jste obdařeni mimořádnou intuicí a schopnostmi. V žádném případě by vám nemělo scházet to, čemu se obvykle říká šestý smysl. Využijte příznivé planetární konstelace k posílení své pozice kdekoliv. Podnikejte a vyřizujte obchodní a úřední záležitosti. Můžete se těšit na nové možnosti a šance.

 • Naskytnou se vám nové možnosti, jak se uplatnit a předvést. Chopte se každé příležitosti.
 • Tyto dny slibují možnost lepšího zaměstnání. Pokud chcete změnu, udělejte ji teď!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Budete se těšit velkému pracovnímu ocenění a finančnímu zlepšení. Mnozí z vás dostanou možnost předvést své schopnosti naplno. Měli byste ale myslet na zadní vrátka, a pokud se do vedoucí pozice dostanete, dobře si svou židli pojistěte, abyste o ni zase rychle nepřišli. Tyto dny se také přesvědčíte, zda máte či nemáte smysl pro humor. Takovou zkouškou bude patrně situace, kdy se terčem vtípků stanete vy. I kdybyste v hloubi duše zuřili, tvařte se navenek pobaveně, získáte si tím nové přátele a hlavně obdiv.

 • Večery se pokuste strávit ve společnosti, povídání do noci s přáteli na vás zapůsobí jako elixír mládí.
 • Hvězdy slibují, že najdete řešení u věcí, nad kterými jste dlouho přemýšleli.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dbejte na svou duši, nenechte se ovládnout svými démony. Nasaďte pravidelnou relaxaci, dostatek spánku a hledejte nové zdroje energie. A hlavně se opřete o dobré přátele nebo o dobrého partnera. Neměli byste vystupovat agresivně, z pozice síly a nadřazenosti. Neměli byste chtít za každou cenu konkurovat nebo druhé dokonce zesměšňovat. Hrozí, že se vaše pracovní pozice otřese v základech a hlavně si naděláte mnoho nepřátel. Rozhodně byste se neměli nechat unášet emocemi.

Mohlo by se vám líbit

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

Sobota 10. února 2024 je dnem, kdy začne Čínský Nový rok. Datum se řídí dle lunárního kalendáře a připadá na 15. den prvního měsíce podle čínského lunárního kalendáře. Pojďme se blíže podívat, na co se můžeme těšit v nadcházejícím roce ve znamení Dřevěného Draka.
elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tyto dny vám slibují, že najdete řešení u věcí, které vám dělaly těžkou hlavu. Buďte otevření novým myšlenkám a možnostem. Je totiž dost pravděpodobné, že vás osvítí úžasný nápad nebo vás políbí Múza. Čekají vás příjemně plodné dny a milá setkání. Šťastná náhoda stojí při vás. Seznámíte se se zajímavými lidmi obojího pohlaví, a bude záležet jen na vás, zda se z toho vyvine láska nebo velké přátelství. Nebo je prostě jen okouzlíte a nebudou vám schopni odmítnout nic. Bude to pro vás velmi příjemné období.

 • Vaše síla spočívá ve vytrvalosti. Při realizaci dlouhodobých plánů přinese zasloužené ovoce.
 • Rozšiřte okruh svých sportů o další – více náročné. Rozhodně byste se neměli šetřit, dejte si do těla a poznejte něco nového.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Budete mít pracovně bezproblémové dny, ale nevnášejte do nich žádné riskantní změny, ty byste si měli ponechat v hlavě nebo v šuplíku, protože ten pravý čas na ně teprve nastane. Pokud budete mít pocit, že byste mohli v tyto dny skály lámat, nechte si raději zajít chuť, a zaměřte svou energii na nenáročné procházky nebo dovádění s dětmi či s partnerem. Je také správná chvíle na to vrhnout se na resty, které jste odkládali.

 • Štěstí bude přát cestování. Pokud mají vaše děti prázdniny, nebo je snad máte i vy sami, je skvělý čas na dovolenou.
 • Vhodná doba bude ke sportu, ke zdravějšímu stravování a také k protistresovým terapiím.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V zaměstnání se bude dařit, pokud budete pečlivě dbát na své povinnosti. Nesmíte se nechat strhnout k jakémukoliv poklesku, vyhněte se raději i přátelům, kteří vás budou lákat na party, pokud vás dalšího dne čeká důležitý meeting. I to se vám může vymstít. Pokušení vás ovládne a vaše touha po úniku z reality se vymkne vaší kontrole. Bude to sice o nervy, čeká vás velká psychická zátěž, ale rozhodně se to vyplatí. Proplujete tak velmi nebezpečným obdobím a vyhnete se příštím problémům. Zasloužený odpočinek a radovánky si vyberete záhy poté.

 • Nespoléhejte se na svou kondici. Nebudete na tom tak dobře, jak si myslíte. Možná na vás něco leze, posilte proto svou imunitu.
 • Pamatujte, že opatrnost je na místě. V tento čas si to někam napište velkými písmeny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Měli byste zkusit nějaké extrovertní umělecké vyžití, jakým je například divadlo nebo tanec. Nejlepším zdrojem energie pro vás budou vernisáže, firemní večírky nebo oslavy narozenin. Tyto dny byste to neměli s prací příliš přehánět. Pokud se chystáte na změny nebo na riskantní počiny, pak byste měli posečkat. Čas nebude vhodný k prosazování velkých projektů a plánů, bude ale vhodný k přípravě takové záležitosti. Štěstí přeje připraveným. Budete výjimečně zábavní až k zulíbání. Pozor ale na přelétavost a flirty.

Mohlo by se vám líbit

Planety Venuše a Mars jsou ve Střelci. Co to pro nás znamená?

S novým rokem se mění i postavení dvou planet, které významně ovlivňují náš milostný i pracovní život. Venuše se ve Střelci objeví od 29. prosince do 19. ledna, zatímco Mars bude ve Střelci spočívat od 4. ledna do 13. února. Pojďme se společně podívat, kde si můžeme dovolit riskovat a kde je lepší mít se na pozoru.
elle.cz

Zdroj: Autorský článek