Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 13. května: Váhy ať šetří síly, Ryby by měly být akčnější

V tomto týdnu bude dobré vyrazit na úřady a tam, kde nebývá přátelská atmosféra. Tentokrát tomu bude nejspíš jinak. I zde nás čeká pochopení a úspěch. Mars je ve svém znamení Berana, bude nám dávat sílu a odvahu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Čekejte velmi vydařený čas k tomu, abyste posunuli svůj život do vyšších sfér. Dívejte se dobře kolem sebe, přijde nejspíš velká inspirace a nápad, který nastartuje váš život a vy se dáte tím správným směrem. Nezavrhujte hned něco, co se vám bude zdát jako naprostá šílenost, nebo se budete domnívat, že na to prostě nemáte.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dočkáte se velkého obdivu opačného pohlaví. Vynikající konstelace slibuje nečekané, ale zasloužené štěstí, tyto dny nabité štěstím nebudou jen krátkou iluzí, ale budou se vyvíjet seriózně. Čas je vhodný k uzákonění vztahu – tedy ke sňatku, k založení rodiny a k zplození potomka. Věci se budou v těchto dnech měnit k lepšímu. Vaše úspěchy budou mít tak velký vliv na vaše duševní rozpoložení, že se to odrazí také na vašem vzhledu i zdravotním stavu.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jděte se rozptýlit do přírody. Potěšte se s dětmi nebo s jinou vám milou osobou. Podpořte dobrou pohodu v rodinných i intimních vztazích. Žádné zásadní zlomy ze dne na den nebudou tím pravým strategickým postupem, jak si svůj život vylepšit nebo problémy vyřešit. Musíte jít za cílem pěkně krok po kroku, na konci cesty vás čeká světlo v podobě lepšího já.

 • Vsaďte na svou pevnou vůli a disciplínu. To bývá vaše slabina.
 • Pokud si zachováte chladnou mysl a rozum v hrsti, pak vás nemůže nikdo ohrozit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Budete-li tyto dny intrikovat, může se stát, že prohrajete na plné čáře. Štěstí tyto dny hledejte spíše v náruči svého partnera nebo v okruhu svých přátel, než v kariéře a společenských aktivitách. Budete nespokojeni, a to je chyba. Celkem se vám totiž dařit bude, i když se to tak zdát na první pohled nebude. Podle hvězd vám bude tyto dny sloužit zdraví a o majetek také nepřijdete.

Velký horoskop pro znamení Berana: láska, finance i zdraví podle hvězd

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Láska u vás bude okrajovou záležitostí. Budete se domnívat, že máte v této oblasti své jisté, a snadno můžete usnout na vavřínech. Své aktivity budete směrovat na jiné cíle, a tak se vám může velmi snadno stát, že svým chováním vůči partnerovi nebo malým zájmem o něj si zaděláte na problém. Co ve vztazích tyto dny zasejete, to sklidíte. Hlavně nevrčte a nepřehánějte.

 • Nespoléhejte se na rady neznámých lidí, ale ani se neuzavírejte před svým okolím s myšlenkou, že na všechno stačíte sami.
 • Přemýšlejte o každém svém kroku. Rozum a rozvaha by měly převládat nad city a vášněmi.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

U partnera a nejbližšího okolí najdete velké pochopení a hlavně úžasné zázemí. Mnohé se k vaší spokojenosti obrátí k lepšímu. Všechny drobné potíže, které se v uplynulých dnech ozvaly, berte jako důležitý signál. Využijte tyto dny ke změně životosprávy, k počátkům diet, k veškerým změnám k lepšímu. Vsaďte na bojovnost a odvahu, ale také na optimismus a pozitivní přístup k problémům.

 • Snažte se rozdávat životní elán a dobrou náladu. Je to pro vás sice netypické, ale dojdete tak nejdále.
 • Hvězdy přejí lásce, to ale neznamená, že byste se mohli vrhnout do víru vášní bez rozmýšlení. Držte se raději stálého partnera.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Tyto dny byste měli věnovat práci na mezilidských vztazích, a to nejen v rodině, ale i na pracovišti. Zachovejte si nadhled a všechno řešte s velkou trpělivostí. Šetřete energií, a pokud nemůžete zůstat v nečinnosti, pusťte si příjemnou hudbu a sáhněte po nenáročné literatuře. Můžete i lehce uklízet byt nebo pracovat na zahrádce, ale nezvedejte však těžké předměty. Pokud se budete cítit neklidní a podráždění, není to tím, že byste byli nemocní.

 • Nemáte v hlavě příliš mnoho brouků? Pokud ano, dopřejte své duši potravu v podobě divadla nebo kina.
 • Pokud to nepomůže, nasaďte hořčík a uvidíte, že bude líp. Vůně levandule vám také zlepší náladu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Slevte ze svých ambicí ovládat druhé a manipulovat s každým, kdo se ocitne ve vaší blízkosti. Jedině pokud byste tyto své schopnosti propůjčili ve prospěch lidí, tedy svých kolegů v práci nebo dokonce samoživitelů či někoho, kdo pomoc akutně potřebuje. Vsaďte na mazanost a své vynikající řečnické schopnosti. Těmito zbraněmi dosáhnete mnohem více s minimální snahou.

 • Hodně se pohybujte ve společnosti a seznamujte se s novými lidmi. Nejspíš potkáte někoho osudového.
 • Postupujte podle předem naplánovaného scénáře. Pěkně krok za krokem jako šachista.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Půjdete-li tyto dny na nákupy, nebojte se sáhnout hlouběji do kapsy. Koupíte-li věci, které jsou potřebné a uděláte tím rodině radost, neprohloupíte, a ještě se zvedne i vaše nálada. Odpoledne a večery potěšte rodinu pozváním do cukrárny nebo do restaurace na večeři. Vaše úspěchy budou mít tak velký vliv na vaše duševní rozpoložení, že budete zářit jako hvězda. Pozor jen na žárlivého partnera, aby za tím neviděl vaše špatné svědomí.

 • Vhodné dny budou k tomu úspěšně zapracovat na veškerých změnách, i změně zaměstnání.
 • Nesnažte se likvidovat problémy postupně, vemte to pěkně od podlahy a ve velkém. Ze dne na den!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vhodná doba je k zásadním změnám. Všechny ty krásné planety a Slunce jsou na vaší straně. Využijte toho, že i lidé budou na vaší straně. Budou vám nahrávat jako při tenisu přímo na raketu, a vy vyjdete ze všech duelů jako vítězi. Pokuste se zapracovat také na své kondici, začněte více sportovat nebo se zabývat nějakým novým koníčkem, který by vás stimuloval k větším výkonům jak fyzickým, tak duševním.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jakékoliv hypotéky nebo jiné půjčky vám budou tyto dny působit těžkou hlavu – zejména pak zrození starší by se měli mít na pozoru před špatným odhadem situace. Pozor při podepisování smluv, je třeba se držet přísně reality, důvěřovat, ale velice prověřovat. Dny přináší značnou psychickou zátěž a nutnost vypořádat se s dosavadní situací, která může přinést mnoho probdělých nocí a nějakou tu vrásku na čele navíc.

 • Vsaďte na citlivost, laskavé jednání a schopnost pohladit a potěšit, i když vám to nebude po chuti.
 • Dejte si pozor na rychlé akce, Mars vás může vhodit do pasti, ze které bude těžké se dostat.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dařit se bude nejen v práci, ale také ve vztazích. Prostě si věřte, a pak půjde všechno samo. Musíte také překonat svou pohodlnost, ta bude v tyto dny váš největší nepřítel, který vám může zmařit všechny sny. Těšte se také naplno z lásky a příjemně harmonických vztahů. U nezadaných je šance potkat zajímavého nového partnera, který vás bude provázet mnoho příštích let. Pokud prožíváte partnerskou krizi, můžete očekávat její zklidnění. Udělejte první krok a uvidíte!

 • Pokud jste ve své práci nespokojení, pak byste neměli čekat. Zkuste udělat změnu i tady.
 • Spolu s pracovními úspěchy si polepšíte finančně. Pozor na investice. Krouží kolem vás někdo vychytralý.

7 znamení, kterými vám andělé chtějí něco sdělit

elle.cz

Zdroj: Autorský článek