Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 15. dubna: Blíženci by měli brzdit, Panny hlídat peněženku

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tyto dny se nebudete muset zaobírat příliš svým zdravím. Budete si moct dopřávat plnými doušky vše, co vám bude dělat radost. Měli byste ale dbát na to, abyste nic nehnali do extrému. Pokud se budete držet moudrého přísloví, že všeho moc škodí, pak se nemusíte ničeho bát. Pokud vás cokoliv trápilo nebo brzdilo v tělesních aktivitách, bude to překonané. Uleví se vám, budete se cítit mladší, zdravější a možná i silnější.

 • Vhodná doba bude k tomu nasadit pravidelnou posilovnu.
 • Zabojujete efektivněji, než tomu bylo dosud.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Budete velmi úspěšní a můžete se dočkat zajímavých pracovních nabídek. Úspěch může přijít i v konkursech nebo dokonce v umělecké branži. Neměli byste si nechat uniknout příležitosti mezi prsty, nabídky určitě přijdou. Co se týče zdraví, mohli byste začít s úspěšnou léčbou těch neduhů, které vás dlouhodobě trápí. Zkuste alternativní možnosti a hlavně bylinky, které jste ještě nezkoušeli. Víte, jak skvělé a hlavně zdravé jsou sedmikrásky na chlebu s máslem?

 • Doba přeje odpočinku. Nepřepínejte se.
 • Kdy jste naposledy vyvedli přítele na večerní romantickou procházku? Zkuste experimentovat!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nehrňte se do ničeho po hlavě, Mars je stále ještě v dramatickém postavení a podrazí vám nohy. Zejména v pracovních záležitostech nedělejte vážnější změny, ale spíše byste se měli držet toho, co jste získali, a na tom stavět. Zejména mladší z vás by se měli vyvarovat pokušení. Bude velké, ale vy neriskujte! Konstelace slibuje blížící se možnou krizi a potíže.

 • Čas rozhodně není vhodný pro velké investice a půjčky. Odolejte i lákavé nabídce.
 • Naopak je nejvyšší čas udělat něco se svým zdravím! Začněte sportovat! Aspoň trochu!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Lásku budete v těchto dnech skloňovat ve všech pádech, na tomto poli se vám bude dařit a budete vítězit. Jen to nepřehánějte, někteří lidé by si vaše úsměvy mohli špatně vysvětlit. A hlavně pozor na závist a intriky. Tyto dny vám slibují, že uděláte správná rozhodnutí a pokud se zaměříte na jediný objekt, o který hodně stojíte, získáte vztah, po kterém toužíte.

 • Ti, kteří dosud hledali a nenacházeli, se mohou těšit na zajímavá a nadějná setkání.
 • Buďte vtipní a výřeční, teď je čas, abyste si hodně věřili!

Velký horoskop pro znamení Berana: láska, finance i zdraví podle hvězd

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nastal čas dobrých šancí, jak si polepšit a zbavit se případně i zlozvyků nebo posílit svou imunitu. Dny budou vhodné k práci na psychice, na místě bude relaxace a hlavně umění. Jestli jste někdy hráli na nějaký hudební nástroj, chopte se ho. Možná vám to půjde nyní lépe a s větší chutí než kdysi. Mohli byste také třeba někoho učit.

 • Víte, že máte možná talent učit? Už jste zkoušeli dětem něco vysvětlovat? Možná to pochopí lépe, než od svého učitele.
 • Zajít si do divadla nebo aspoň do kina by byl také dobrý tip na váš volný čas.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Štěstěna se přesunula jinam. Měli byste se mít na pozoru, nedělat unáhlená rozhodnutí a rozhodně nepřeceňovat své síly a možnosti. Neměli byste se nechat vlákat do velkých půjček nebo nákupů. Ba co víc – nespouštějte z očí svou peněženku! Chtivé nenechavé ruce ji najdou všude, a vy se nebudete stačit divit! Nejvíce bude osud pokoušet Panny starší.

 • Mladé může potkat nějaká rychlá srdeční, zkratová událost, která podlomí jejich dosavadní vztah.
 • I ty by mohla čekat finanční újma. Tentokrát to bude ztráta přes srdce a dobrovolná.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Osud bude chtít přehodnotit váš vztah. Počítejte s nějakou vypjatou situací, která bude zkouškou, co vydržíte vy i partner. Zasáhnout to ale může i vztahy obecně. Při jednání se snažte proto najít společná rozumná řešení. Neházejte hlavně lidi do jednoho pytle a už vůbec se nenechte ovládnout nějakým výpadem na jiný národ nebo dokonce na tchyni. Dejte si pozor, ať si nenaděláte nebezpečné nepřátele.

 • Je před vámi dost náročné období a proto hledejte klid a nové síly v uměleckém vyžití.
 • Nebuďte hlavně sami doma, tím si jen přitížíte. Řekněte si případně o pomoc či radu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Třebaže budou tyto dny ve znamení drobných nepříznivých přeháněk, měli byste si své jistoty uhlídat – jediné, co vám hrozí, je nějaké to kilo navíc nebo nějaký drobnější zdravotní problém způsobený špatnou životosprávou, nedostatkem pohybu nebo podceněním možného nebezpečí. Vašim údělem bude spíše reprezentovat a opečovávat partnera, než budovat vlastní pracovní kariéru.

 • Vsaďte na lásku a přátelství, všechno ostatní k vám pak přijde samo – přes vaše obdivovatele.
 • Co kdybyste vstali o hodinku dříve, a šli se projít do parku? Udělá vám to lépe, než si myslíte.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Bude zvlášť příznivý čas pro veškeré velké investice, nákupy a prodej, podpisy smluv, pro začátky podnikání a další aktivity spojené se získáváním a investováním peněz. Jste celkem v dobré formě. Zdá se, že vám všechno nahrává a vy dosahujete mimořádných úspěchů. Rubem všeho je, že vás to stojí tvrdou dřinu. Na volný čas vůbec nemyslete. Zatím je pro vás dovolená jen pouhý sen.

 • Zakousněte se do práce a zkuste si přitom aspoň zpívat, aby vám šla lépe od ruky.
 • Bude s vámi možná těžké vyjít po dobrém, snažte se být méně hluční. Méně mluvte a více naslouchejte!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nadešla doba, kdy nebudete muset o své partnery usilovat, oni přijdou sami. Pokud tedy váš vztah procházel krizí nebo vám váš holoubek uletěl, můžete se tyto dny těšit na pomstu a Boží mlýny, a pokud jste byli dlouho nezadaní nebo marně hledali toho pravého, přivede vám takového do cesty sám osud.

 • Nenechte si ujít příležitost sáhnout na štěstí, i když jen krátké. Žijeme pouze jednou!
 • I z krátkého románku se mohou vyvinout důležité změny směřující k lepšímu životu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vhodná doba k velkým změnám. Uran stále sice setrvává v divokém bojovném postavení a chce po vás změnu, nemusí to ale nutně být bolestivé. Využijte Slunce v příznivém postavení, a pokuste se v klidu a věcně jednat o své budoucnosti nebo o problémech. Máte šanci, že se věci konečně pohnou k vašemu prospěchu. Pokuste se zapracovat také aspoň trochu na své kondici.

 • I nový koníček by vás mohl stimulovat k větším výkonům jak fyzickým tak duševním.
 • Dny jsou vhodné k práci na psychice, umění bude přímo balzám pro vaši duši.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Očekávejte milou náhodu, možná milostnou. Zejména jste-li narozeni v letech 1978, 1986 a 1994, máte šanci se zamilovat až po uši. Vašim ideálním partnerem by mohl být Býk, Lev, Rak nebo Štír. Velice úspěšné dny se rýsují pro všechny, kteří pracují v přírodě nebo v lese. Můžete to nahradit prací na zahrádce. Ve finančních záležitostech by se vám mělo celkem dařit.

 • Tyto dny si budete moci konečně splnit nějaké své dlouhodobé přání nebo sen.
 • Měli byste popřemýšlet, jakou práci ve skutečnosti chcete dělat, opravdu je to tahle?

7 znamení, kterými vám andělé chtějí něco sdělit

elle.cz

Zdroj: Autorský článek