Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 17. června: Štíři budou experimentovat, Býci naberou síly

Nejhůře si tyto dny povede Merkur, který je spojován s cestováním, ale také s naším bystrým úsudkem a duševní prací. Proto pozor na cestách, na chyby z nepozornosti a také na podvodníky. Konec týdne můžeme čekat vydařenou Svatojánskou noc, víkend bude díky úplňku zvlášť magický, plný kouzel a zvláštních zážitků.  

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tyto dny byste měli věnovat napracování mezilidských vztahů, a to nejen v rodině, ale i na pracovišti. Zachovejte si nadhled a všechno řešte s velkou trpělivostí. Šetřete energií, a pokud nemůžete zůstat v nečinnosti, pusťte si příjemnou hudbu a sáhněte po nenáročné literatuře. Můžete i lehce uklízet byt nebo pracovat na zahrádce, nezvedejte však těžké předměty.

 • Nebudete si muset stěžovat na nedostatek práce a na ocenění.
 • Co jste v minulých týdnech zaseli, budete tyto dny sklízet, samozřejmě podle svých zásluh. Pokud jste neudělali nic, nemůžete očekávat zázraky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vaše zdraví bude podrobeno zkoušce, budete však silní a bojovní, většina z vás projde zkouškou zdárně. Usnadní vám to drobné maličkosti, které tyto dny přijdou a udělají vám radost. Měli byste se ale pokusit o změnu v životním stylu a životosprávě.

 • Zapomeňte na svou pýchu a vmyslete se do pozice lidí ve svém okolí. Lépe poznejte každodenní starosti druhých, nikoho nehodnoťte unáhleně.
 • Zkuste nabídnout pomocnou ruku nebo udělejte první krok k usmíření. Uleví se vám!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud pomůžete někomu z finanční nouze, pak počítejte s tím, že se vaše investice bude vracet déle, než jste čekali. Buďte trpěliví, o své peníze nepřijdete, jen se v těchto dnech věci trochu zadrhnou ve vývoji. Proto rozhodně nepropadejte panice a hlavně si kvůli hmotě nepošlapejte dobré mezilidské vztahy. Nakonec budete obdařeni zaslouženou odměnou a výrazným zlepšením dosavadní situace.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Popřemýšlejte, jakou alternativní metodu byste na sobě vyzkoušeli, abyste si polepšili, upevnili své zdraví a zapracovali na prevenci proti možným zdravotním problémům. Nejlépe by vaší duši polahodily vodní sporty nebo tanec. Dopřejte si proto nějaký hudební festival, a pokud máte pocit, že jste na to už staří, zažeňte tak hloupou myšlenku.

 • Mohli byste též procestovat veškerý volný čas – nejlépe řídit celé dny auto a jezdit nazdařbůh.
 • Kdy jste si naposledy dopřáli dovolenou svých snů? Pokud nemáte parťáka, jeďte klidně sami.
Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop pro znamení Berana: láska, finance i zdraví podle hvězd

Komplexní horoskop pro znamení Berana, který se zaměřuje nejen na obecnou charakteristiku daného znamení, ale mimo jiné i na méně obvyklé oblasti jako jsou erotika, zdraví, vhodné bylinky, poslání a finance.
elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Velmi zazářit byste mohli v konkursech a v soutěžích, možná i v těch společenských na dovolené. Budete hvězdami každého večírku nebo show time u moře. Nadějné by mohly být ale i loterie a sázky, jak přijít rychle a snadno k většímu finančnímu obnosu. Tito zrozenci by mohli risknout i značně nejistý obchod nebo transakci.

 • Vhodné dny budou pro nákupy a prodeje nemovitostí nebo pro velké finanční investice, zariskujte!
 • Zejména mladší budou schopni tyto dny se svým životem zatočit tak, že nezůstane kámen na kameni – a osud jim bude nakloněn.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Měli byste spíše vyčkávat, až přijde doba vhodnější k vylepšení vaší pracovní pozice nebo k novým zdrojům příjmů. Také byste měli více dbát na pracovní morálku, rozhodně se nehádat s nadřízenými ani s kolegy v práci. Nesnažte se jít hlavou proti zdi. Už brzy se všechno v lepší obrátí. Možná už po tomto úplňku.

 • Velmi by se vám vymstilo použít na druhé pozici síly, ani na děti to nezkoušejte!
 • Nepouštějte se do nejistých transakcí. Shánějte si informace, jak nejlépe investovat nebo uložit peníze.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Snažte se být zdrženliví. Zřejmě se nevyhnete nepříjemnostem. Počítejte také s tím, že narazíte na nepochopení u lidí, u kterých byste to nepředpokládali. To nastartuje budoucí problémy, které se na vás nahrnou po úplňku. Snažte se tomu předejít, je nejvyšší čas. V každém případě se chovejte velmi uvážlivě. V tom bude vaše síla!

 • Máte-li skutečně zájem o vyřešení problémů, nesmíte se vyhýbat otevřenému jednání.
 • Připravte se na velkou pracovní zátěž, která vás čeká. Nic vám nebude ulehčeno, na vaše bedra bude naložen velký náklad.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Lásku budete tyto dny skloňovat ve všech pádech. Obdivovatelé budou kolem vás kroužit jako vosy kolem bonbónu. Nic vám nebude v tomto směru odepřeno, všechny srdeční záležitosti si budete vychutnávat plnými doušky a rozhodně na vás nebude bůžek lásky Amor v tomto období šetřit.

 • Držte se přísloví, že veselá mysl je půl zdraví. S trochou snahy vám dopřeje tyto dny zdraví celé.
 • Budete cítit velký příliv energie, toho byste měli využít k tomu, abyste začali sportovat. Kupte si kolo nebo si jděte zaběhat!
Mohlo by se vám líbit

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

Sobota 10. února 2024 je dnem, kdy začne Čínský Nový rok. Datum se řídí dle lunárního kalendáře a připadá na 15. den prvního měsíce podle čínského lunárního kalendáře. Pojďme se blíže podívat, na co se můžeme těšit v nadcházejícím roce ve znamení Dřevěného Draka.
elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tyto dny byste měli myslet na zadní vrátka a nespalovat zbytečně mosty tam, kde vám bylo dobře. Nenechte se vyprovokovat k rychlé akci, to byste se dostali na špatnou cestu. Hvězdy vám nejsou nakloněné, tak bude lepší pozice mrtvého brouka. Snažte se veškeré důležité záležitosti a rozhodnutí oddálit, až nastane lepší období. Už po tomto úplňku bude o něco líp, i když stále žádná velká sláva!

 • Agresivní postavení Jupiteru má vždy tendenci činit věci jinými, než ve skutečnosti jsou. Proto se neunáhlujte v úsudcích!
 • Nepřepínejte své síly, nejspíš vám v tento čas ošklivě selžou, nebudete se poznávat.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Budou na vás kladeny velké nároky, které budete muset zvládnout. Hrozí vám velké rozladění a stavy mrzutosti, z čehož by mohly pramenit drobnější zdravotní potíže nebo by se mohly tu a tam ozvat nějaké staré neduhy. Nespoléhejte se na svou kondici, nyní na tom nebudete nejlépe. Hlavně se nepřetvařujte, dopřejte si odpočinek.

 • I když vám hvězdy přejí milostné hrátky, buďte opatrní, nevěřte všemu, co se třpytí!
 • Opatrnost – matka moudrosti. Pozve-li vás někdo na šálek kávy, nemusí to dopadnout tak, jak si vysníte.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Konstelace slibuje, že právě tyto dny budou těmi zlomovými, kdy se vám podaří ze sebe udělat hvězdu, nebo se zbavit nějaké nepříjemné nemoci, která vám otravuje život. Budete schopni rychlé regenerace, dokážete dobře čerpat z přírodních zdrojů. Láska bude v tento čas na prvním místě. Osud vám nabídne hned několik možností, pozor však – jen jeden z partnerů bude ten pravý.

 • Nic nesmíte nechávat náhodě. Jen se neunáhlete, dobře zvažujte u všeho pro i proti.
 • Dejte si dobrý pozor, abyste si nezadělali na potíže kvůli někomu, kdo za to nestojí. Ten první tip nebude nejspíš ta dobrá volba.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Držte se v mezích slušného chování a hlavně trpělivosti, nenechte se strhnout do konfliktů, zejména do války, která se vás netýká. Kdosi vám nebude právě po chuti, nebojte se mu říct své mínění, ale hlavně ne hystericky. Držte si klid v duši, tak se dostanete nejdále. Spoléhejte především na diplomatický takt a vlídnost, i když byste dotyčného nejraději roztrhli. Vyplatí se vám to.

 • Nedejte na hezké řeči, snažte se dohlédnout dovnitř, ať už lidí, věcí nebo problémů.
 • Menší problémy berte jako varování, které vám ušetří větší nepříjemnosti. Proto se hned nekácejte!
Mohlo by se vám líbit

7 znamení, kterými vám andělé chtějí něco sdělit

Zmínky o andělských bytostech, jakožto poslech mezi Bohem či bohy a lidmi, můžeme najít napříč náboženskými naukami po celém světě. Andělé k nám přicházejí, aby nás varovali, konejšili ale chránili. Jak o své přítomnosti dávají nám, smrtelníkům, skrze znamení a naše smysly vědět? Zde je sedm znamení, kterými nám andělé chtějí něco sdělit...
elle.cz

Zdroj: Autorský článek