Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 18. března: Lvy políbí Múza, Býci budou zahrnuti láskou

Labilní bude Mars a spolu s ním budou mít výkyvy i naše fyzické výkony – jednou nahoře a podruhé dole. Jeden den budeme mít pocit, že můžeme skály lámat, druhý den přijde krize a nedostatek energie. Bylo by dobré naslouchat své duši, která nás povede.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tyto dny byste neměli s prací příliš přehánět. Kdyby to šlo, byl by čas úplně nejlepší na dovolenou nebo aspoň na prodloužený víkend někde ve wellness. Pokud se chystáte na změny nebo na riskantní počiny, pak byste měli počkat. Čas nebude vhodný k prosazování velkých projektů a plánů, bude ale vhodný k přípravě takové záležitosti. Merkur ve vašem znamení slibuje bystrý mozek a dobré nápady.

 • Pozor na nepříznivé investice, vše důkladně zvažte.
 • Chtělo by to více pohybu, nebojte se šlápnout do pedálů a trochu své tělo protáhnout přírodou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

S láskou a úsměvem povzbuzujte partnery ke všemu, i k větší pracovní aktivitě. Láska se vám bude lepit na paty a budete zářit. Pokud se na vás budou lepit obdivovatelé, užívejte si této pozornosti, ale nenechte si ji stoupnout do hlavy. Všechny vaše dosavadní starosti a problémy dočasně zmizí. Láska a přátelství se v těchto dnech upevní.

 • Budete mít nemalé štěstí u opačného pohlaví, měli byste toho patřičně využít a seznamovat se s novými lidmi.
 • Šance jsou tak blízko! Možná se na vás usměje štěstí i v podobě úspěchu v osobním i pracovním životě.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Budete mít pracovně bezproblémové dny, neměli byste dělat žádné výrazné změny, ale vykonávat tu práci, kterou jste dělali až doposud. To, co v tyto dny zasejete, to také sklidíte. Může vás ale potkat nějaká rychlá srdeční a velmi zkratová událost, která zcela podlomí váš dosavadní vztah. Tato událost vás může vystavit těžkému střetu s dosavadním partnerem.

 • Pozor, nejvíce se zřejmě popálí ženy a muži středního věku.
 • Pokud se necítíte dobře, vydejte se na procházku, ta vám pročistí hlavu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud jste se rozhodli držet dietu, nerozhlížejte se kolem sebe. Hvězdy říkají, že dieta musí mít rozumný nebo vážný motiv. Pokud jej nemáte, nejspíše se s dietou tyto dny potrápíte. Hledejte příznivější konstelaci – nejlépe pozitivní novoluní. Využijte příznivé konstelace k prosazení jiných svých cílů. Váš příjemný pocit, se kterým tyto dny vstáváte, zvýší nečekaný finanční zisk nebo menší výhra. Pouze v zaměstnání hrozí neshody a nervozita.

 • Zdá se vám, že pracujete moc a za málo? Zkuste si o tom v klidu promluvit se svým šéfem.
 • Pokud vás čeká dlouhá a náročná cesta, počítejte s větším vyčerpáním nebo s komplikacemi.

Horoskop na březen: Lvi by měli být stále ve střehu, Ryby pocítí úlevu

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Už vám začíná zářit vaše šťastná hvězda na cestu, nebude to sice žádný velký boom, že byste vylétli do nebes, ale situace se začne nadějně vyvíjet a obracet postupně k lepšímu. Zejména na cestách vám bude přáno, tak neseďte zbytečně doma. Zejména putování za poznáním udělá dobře nejen vašemu tělu, ale hlavně duši. Nepřepínejte však své síly, Mars stále ještě stojí v opozici k vám, to znamená, že fyzicky si ještě nemůžete vyskakovat.

 • Políbí vás Múza! Vychutnejte si její přízeň plnými doušky.
 • Oporu hledejte u dobrých přátel a hlavně nezanedbávejte pro samou práci svoje zdraví.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pozor byste si měli dát před vleklými chorobami, které by si mohly připravovat půdu pro dlouhodobý problém. Pokud se tedy ozve nějaká indispozice, nesmíte ji podcenit. Můžete ale v tento čas nasadit bylinky a nějakou alternativní možnost, jak se srovnat a všechno ještě zachránit. Zapomeňte na svou hrdost a klidně ukažte svá slabá místa a případně požádejte o pomoc.

 • Vžijte se do pozice lidí ve svém okolí. Lépe pak poznáte jejich reakci na vás a vaše chování.
 • Při trošce dobré vůle pochopíte, co se lidem na vás nelíbí. Zkuste s tím něco udělat.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Můžete očekávat nepříjemnosti, a to zejména na cestách, ale také v zaměstnání, pokud vaše práce vyžaduje soustředění. Pozor hlavně na únik chyb, nechte si po sobě raději vše zkontrolovat. Zachovejte klid a nenechte se vyprovokovat k unáhleným jednáním a rozhodováním, opřete se o svou největší sílu, kterou je zvažování pro a proti. Právě teď se musíte na problémy více koncentrovat a jednat velmi uvážlivě.

 • Ty největší problémy přijdou ve chvíli, kdy dáte na slova někoho jiného.
 • Víte, že máte velký diplomatický talent? Proto neváhejte a zasahujte všude tam, kde můžete lidem pomoci usmířit se nebo zlepšit vztahy.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Budete mít tendenci řešit své problémy na sílu a bouchat při tom do stolu. Tak byste si sice mohli mnohé vydupat, ale s následky. Bude lepší, když budete problémy řešit s chladnou hlavou. Tyto dny si můžete přiblížit své sny na dosah ruky – pokud jste dosud psali povídky jen do šuplíku, pak nadešel ten správný čas vyhledat nějakou možnost, jak je prosadit a také zpeněžit.

 • Zejména láska vás bude v těchto dnech obdarovávat svou přízní.
 • Konečně nastala vhodná doba k drobným riskům ve zdravých mezích.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Staré problémy, potíže a starosti se příznivě vyřeší a pocítíte výraznou úlevu. Vaše nálada se vylepší a s ní přijde optimismus a chuť do života – i do zásadních změn, které by vás posunuly kupředu, vaše každodenní fungování zlepšily nebo zpestřily. Je to hlavně Merkur, který stojí na vaší straně, proto neseďte doma, ale hodně cestujte nebo choďte na procházky. Tam vás může potkat štěstí.

 • Zejména mladší budou schopni tyto dny se svým životem zatočit tak, že nezůstane kámen na kameni.
 • Jediné, na co si dejte pozor, jsou vztahy. Můžete ublížit nechtěně i špatně zvoleným slovem.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Mějte se na pozoru před případnými příznaky zdravotních problémů – i těch, které se projevovaly v minulosti. Tyto dny by se mohly staré neduhy nepříjemně ozvat a nadělat vám těžkou hlavu. Lze očekávat nutnost čelit problému a razantně vyvodit důsledky – okamžitě změnit životní styl, upravit pracovní i další podmínky. Opatrně na cestách, tam na vás čekají ty největší potíže. Pokud je to ve vašich silách, vyhněte se jim.

 • Nevěříte, že existují lidé bez chyb, kterým štěstí přímo přeje? Ano, takoví lidé opravdu existují, jděte jim raději z cesty nebo se vyhněte konfliktům s nimi.
 • V lásce vám osud přeje. Proto nešetřete něžnostmi a laskavostí k partnerovi.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Řešení vztahů nebude rozhodně procházka růžovým sadem, můžete se však těšit na dobrý konec, který vás na vaší dlouhé cestě čeká. Sázejte na rozum a nejednejte pod vlivem emocí, to by vás svedlo ze správné cesty. Pokud si zachováte klid, dostanete se rychleji k dohodě. Nebraňte se hlavně kompromisu. Jedině tak přijde klid a pohoda. Budou-li vás odrazovat od vašich záměrů, neváhejte požádat o radu dobrého přítele.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Milostné avantýry a flirty vás v tyto dny budou nejspíše pokoušet, vy se ale nedejte. Máte-li vztah s milujícím partnerem, pečujte raději o tento svazek a nenechte se zlákat jednorázovým flirtem s někým, kdo vašemu partnerovi nesahá ani po paty. Svou pozornost proto obraťte na to, co už máte. Naplánujte si společný víkend nebo třeba jen vyrazte večer na drink. Mluvte spolu, jako už dlouho ne. Pokud jste se na něco partnera báli zeptat, ptejte se nyní. Odpověď jistě dostanete, a obávat se jí nemusíte.

Planety Venuše a Mars jsou ve Střelci. Co to pro nás znamená?

elle.cz

Zdroj: Autorský článek