Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 19. února: Lvy čekají další zkoušky, Vodnáři ať neriskují

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nezlobte se, když se vám něco v tyto dny nezdaří hned na první pokus. Svých záměrů se v žádném případě nevzdávejte. Volte jen jiné způsoby a možná i jiné partnery. Neztrácejte koncentraci a nepodléhejte sebeklamu a pochlebování. Vzpomeňte si také na přátele z minulosti, bude vám to ku prospěchu. Dny jsou přímo stvořené pro společenské události a zajímavá setkání. Zastihne vás zpráva, na kterou už dlouho čekáte. Také rodinné vztahy se viditelně utuží.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zapomeňte na svou pýchu a vžijte se do pozice lidí ve svém okolí. Lépe pak poznáte jejich každodenní starosti a při trošce dobré vůle pochopíte, že se jim na vás mnoho věcí prostě ani líbit nemůže. Zvažte raději, zda máte dost odvahy k menšímu riziku.  Naskytne se vám totiž výhodná příležitost, která se však bez určitého rizika neobejde. Hlavně neztrácejte nervy. Některé okolnosti mohou negativně ovlivnit váš zdravotní stav. Tak bude na místě opatrnost, pozor hlavně na úrazy.

 • Rychle se rozkoukejte, čekají vás příznivé dny pro obchodní jednání. Nebuďte však příliš důvěřiví, nespoléhejte na ústní dojednání.
 • Pokud budete tyto dny prožívat s nejbližšími nebo s přáteli, dejte si pozor, abyste neuváženým výrokem někoho neurazili.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Chovejte se zdrženlivě, protože tím můžete jen získat. Také jistou nesrovnalost v rodině urovnáte nejlépe klidným chováním. Dejte si pozor na „dobré přátele“. Někdo ve vašem blízkém okolí k takovému druhu lidí patří a nemyslí to s vámi právě nejlépe. Nedávejte nikomu šanci, držte si odstup, hlavně moc nepovídejte, aby se vaše slova neobrátila proti vám. Bude správný čas pro to udělat si pořádek zejména ne vztazích, stejně jako není všechno zlato, co se třpytí, tak každý člověk, který hezky mluví, to s vámi nemyslí dobře.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Stresové situace vás můžou přivést k nesprávným závěrům, proto je na místě maximální opatrnost. Někdo vám způsobí menší komplikace, nebudou však zdaleka nepříjemné. V partnerském vztahu vznikne trochu napětí, ale neberte to nijak tragicky. Věnujte více pozornosti své kondici, a to jak fyzické, tak psychické. Umění rychle se zbavit stresu je vám potřebnější, než tušíte. Zbavíte se tak pesimistických myšlenek. Jsou před vámi nové perspektivy, které možná ve vás v první chvíli nadšení nevzbudí, ale po čase poznáte jejich cenu.

 • Malá epizoda oživí váš jinak monotónní život. Ani drobný flirt by nebyl v tento čas na škodu, ovšem jen v případě, že jste nezadaní.
 • Nevyhýbejte se společnosti, setkání mohou být důležitější, než si myslíte.

Horoskop na únor: Raky čekají velké změny, Štíři si vyberou lásku

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pozor na emoce a dramatické projevy, trochu se držte zpátky, raději mlčte. Máte sklony k tomu přehánět a stahovat do svých problémů nebo dokonce konfliktů všechny kolem vás. Lidé se vás mohou začít kvůli tomu stranit. Když se vám něco nelíbí, tak se nemusíte hned neúměrně rozčilovat. Raději se snažte o klidný a rozumný rozhovor. Dopřejte si více odpočinku při řešení společných problémů, hlavně nepodezírejte partnera a na jeho návrhy nereagujte prudce.

 • Ve věcech lásky se nevzpírejte realitě, vše posuzujte věcně a střízlivě.
 • Najděte si něco, co vás bude uklidňovat, nebo to nedopadne dobře. Za úplňku budete jako rozbuška.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Na obzoru se jeví změny v profesní oblasti, které potěší především vaši ambicióznost. Jen pozor kolem úplňku, mohly by se na vás vrhnout problémy, které vás připraví o klidný spánek. Mohou mít podobu nepřejících lidí a intrik. Poznáte se blíže se zajímavým a vlivným člověkem, který bude ve vašem příštím životě hrát velmi důležitou roli. Bude to možná on, kdo od vás odrazí nebezpečí, která na vás číhají. Dávejte si pozor ve velkém shluku lidí, mohli byste být okradeni nebo zažít nějakou nepříjemnost. Za každé situace však zachovejte klid.

 • Lidé vám možná dají najevo politování, ale málokdo se bude snažit opravdu pomoci. Nepočítejte raději s pomocí.
 • Se svými plány počkejte na příznivější dobu, zatím se pouze připravujte.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Kroťte svoji zvědavost a nenechte se nalákat na sliby vzrušujících zážitků nebo představení. Dejte pozor, komu věnujete svoji důvěru. Nezanevřete ale na člověka, který by vám sdělil nepříjemnou pravdu. Budete muset asi skousnout nepříjemnou pravdu, která vás raní. Lepší, než abyste se dostali do potíží. Vaše nálada se zlepší s úplňkem, může to být i nečekaným finančním ziskem nebo menší výhrou. Pouze v zaměstnání hrozí neshody.

 • Nepřepínejte své síly a neplýtvejte jimi na podružné úkoly. Dopřejte si nějakou masáž nebo pobyt ve wellness.
 • Oporu hledejte u dobrých přátel, hlavně nezanedbávejte svoje zdraví.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve vztazích to nebude růžové, počítejte s potížemi a konflikty. Kdosi vám pořádně zahraje na nervy a vy mu budete chtít říct, co si o něm myslíte. Nebudete diplomat, a to se může obrátit proti vám. Menší problémy berte jako varování, které přišlo včas a ušetří vás větších nepříjemností. Rychle se po nich stáhněte do ústraní nebo aspoň do sebe. V tyto nemilé dny bude lepší, když budete o samotě meditovat nebo aspoň poslouchat uklidňující hudbu. 

 • Dokážete být nesnesitelní, když se rozčílíte. Myslete na to a pracujte s tím.
 • Co takhle ranní procházka přírodou? I když je teprve únor, čerstvý vzduch vám vyčistí hlavu.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tyto dny se před vámi objeví nové možnosti, kterých bude možná hned několik a vy si z nich bez dlouhého rozmýšlení budete muset vybrat jen jednu. Bude záležet na vaší intuici a bystrém úsudku, zda sáhnete po té nejlepší. Pokud sáhnete vedle, pak nelitujte, protože už nic nenapravíte. Tentokrát se vám nevyplatí opouštět staré vyšlapané a ověřené cesty. Proto se ve věcech, kde si nebudete jistí, držte raději tradice. Počítejte s nějakou vypjatou situací. Při jednání se snažte najít společná rozumná řešení. Vsaďte na svůj humor, tím můžete mnohé zachránit a ulámat tomuto úplňku hroty.

 • Víte, že dokážete zabavit i velkou společnost? Buďte zdravě sebevědomí.
 • Rozhlédněte se dobře kolem sebe, někdo z vaší blízkosti bude potřebovat nutně vaši pomoc.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Neváhejte se oddávat slastem a radostem, které činí život příjemnější. Máte Venuši ve svém znamení, a toho je třeba využít. Láska, přátelství a Múzy vás budou líbat na každém kroku. Nebraňte se jim! Hlavně nechtějte pracovat ve volném čase nebo o víkendu, hrozí vám vzdor ze strany rodiny a přátel. Uvědomte si, čím jste jim povinováni. Může vám mezi prsty utéct to, co se nedá vyvážit žádným pokladem. Máte před sebou mnoho úkolů a povinností, ale nesnažte se je všechny vyřídit a splnit najednou nebo něco lámat přes koleno.

 • Čeká vás zajímavé pozvání a setkání, další vývoj bude záviset na vašem diplomatickém umění.
 • Nedá se vyloučit ani citové vzplanutí a možnost flirtu. Tohle pokušení ale zvažujte moudře!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Udělejte něco pro své zdraví, protože to přímo volá SOS. Možná vám schází přísun vitamínů, neměli byste na nich šetřit. Proto se cestou z práce zastavte pro zeleninu a ovoce. Pokud pociťujete únavu, doplňte ještě vitamíny v tabletách. Při větších zdravotních potížích neodkládejte návštěvu lékaře a pečlivě se řiďte jeho radami. Využijte tyto dny k načerpání nových sil. Odpočívejte hodně nebo se vydávejte na procházky, nejlépe každý den, aspoň na chvíli.

 • Připravte se na nepříjemné překvapení od partnera nebo od přátel. Zachovejte si chladnou hlavu, ať už půjde o cokoliv.
 • Snažte se prožít tyto dny v pohodě. Nerozčilujte se a nepřepínejte.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Tak teď začne jít do tuhého! Kolo osudu se pohne a vy budete muset reagovat. Buďte více sebekritičtí a neváhejte mnohé změnit, především na svém životním stylu. Získáte zajímavé informace, jejich správné využití bude ale opravdovým uměním. Jedna věc se vám podaří tak, že budete opravdu potěšeni. Musíte však vsadit sami na sebe a nedat na cizí mínění. Stůjte si pevně za svými názory a nenechte se zviklat ani sebevětší autoritou. Tyto dny máte šanci napravit mnohé ze svých předchozích chybných kroků, jen dejte pozor, abyste se nedopustili stejných omylů i podruhé.

 • Ve vztahu k jistým známým bude opravdu nutné, abyste si zachovali větší odstup.
 • Při obchodování všeho druhu máte zaručen úspěch. Nákupy budou tyto dny vydařené.  

Planety Venuše a Mars jsou ve Střelci. Co to pro nás znamená?

elle.cz

Zdroj: Autorský článek