Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 20. května: Váhy ať šetří síly, Ryby naopak zrychlí tempo

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nic si z ničeho nedělejte a pokuste se dny proplouvat s patřičnou dávkou odvahy a zdravého sebevědomí. Máte šanci si výrazně pracovně i finančně polepšit. Využijte bojovného Marsu, který je stále ve vašem znamení, a hlavně také výborného úplňku, který by mohl pořádně posunout vaše kroky k cíli. Neměli byste váhat a zkusit své štěstí i ve velmi riskantních aktivitách.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tyto dny máte šanci napravit mnohé ze svých předchozích chybných kroků, jen dejte pozor, abyste se nedopustili stejných omylů podruhé. Ve vztahu k vašim známým bude opravdu nutné, abyste zachovali větší odstup. Při obchodování všeho druhu máte zaručen úspěch. Neztrácejte proto čas a pusťte se do práce. Nebojte se vrhat střemhlav do všech nových aktivit, terapií a především do sportu.

 • Budete-li se cítit dobře na duši, budete vzkvétat i na těle. Proto si dělejte drobné radosti.
 • Nezapomínejte také, že ve zdravém těle je zdravý duch. Dávejte si ranní rozcvičku.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Budete se cítit tak dobře, jak už dlouho ne. S největší pravděpodobností se mnohým z vás podaří velký boom v životě. Dostanete se do super duševní pohody a nabudete velkého sebevědomí a chuti měnit svůj život k lepšímu – v nejednom případě to může být nejen zaměstnání, ale také dosavadní partner.

 • Vám by se vyplatilo si dupnout a bouchnout do stolu. Hlavně tam, kde si na vás dlouho dovolovali.
 • Víte, že můžete brzy změnit svůj život? I když si myslíte, že je pozdě.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tyto dny se vám objeví nové možnosti, kterých bude hned několik, a vy si z nich bez dlouhého rozmýšlení budete muset vybrat jednu. Bude záležet na vaší intuici a bystrém úsudku, zda bude ta nejlepší. Nevyčerpávejte zbytečně zásoby energie a odolejte pokušením hledat nové cesty při řešení problémů.

 • Nevyplatí se opouštět staré vyšlapané a ověřené cesty.
 • Měli byste spíše vyčkávat, až přijde doba vhodnější k vylepšení vaší pracovní pozice nebo k novým zdrojům příjmů.

Velký horoskop pro znamení Berana: láska, finance i zdraví podle hvězd

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Můžete očekávat zkoušku kvality dosavadního vztahu. Počítejte s tím, že v lásce to stále nebude ideální. Přesto se můžete těšit na příznivý obrat k lepšímu. Začne to nejspíš prací, na tu byste se měli nyní soustředit. Zejména až pofackujete resty, budete se cítit pánem světa. Odměňte se za svou statečnost. Posílíte se na duši a budete k okolí příjemnější.

 • Zkuste aspoň chvíli dovádět jako děti. Budou pro vás velkým zdrojem energie.
 • Jenom tomu dlouhému cestování se raději vyhněte, tam budou čekat největší potíže.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tyto dny budou náročné, pokud nebudete opatrní a držet se pevně rozumu. To znamená, že byste se měli maximálně vyhnout všemu, co by ho zakalilo – alkoholu, vyšší konzumaci prášků a stresu. Zejména dny kolem úplňku by vás mohly vehnat do ošklivého nebezpečí, kdy byste mohli čelit útoku na svou osobu a možná dokonce sníst kaši, kterou navařil někdo jiný.

 • Může se na vaši hlavu snadno snést něco, co jste neudělali. Hlavně se nenechte vytočit.
 • Nesmíte připustit, abyste špatně spali nebo jednali bez dobré koncentrace a přehledu nad bitevním polem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Tyto dny využijte maximálně k odpočinku a důkladné relaxaci. Agresivní postavení Marsu v opozici vám stále ještě bere sílu a přináší potíže. Nepřátelé jsou mocní a vy se můžete potýkat i s nějakou nemocí nebo fyzickou indispozicí. Zažeňte jakoukoliv myšlenku na práci, pokud není nezbytně nutná, nejlépe by bylo úplně vysadit. Pokud si můžete vzít dovolenou, bude to značka ideál!

 • Věnujte se rodině, případně svým koníčkům. I taková práce na zahrádce vám může prospět.
 • Jste osamělí? Prospělo by posezení s přáteli. Televizi si ponechte jako poslední možnost.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máte proti sobě celé společenství planet, které vám nejspíš hodně komplikují v těchto dnech život. Nesmíte to vzdát! Už brzy se vám uleví, možná už po úplňku, který zabouří ve vašem životě. Možná se vám zablýská nad hlavou, ale vzduch se poté pročistí. Přijde úleva. Při nezdaru si proto nemyslete, že se vám všechno zhroutilo. Raději přemýšlejte o tom, kde je chyba.

 • Pokud budete mít chuť do práce, položte se do ní, pohnete tak i s dávnými resty.
 • Zaskočí vás pomluvy, nevěřte všemu. Někdo vás chce jenom vyprovokovat k akci pod vlivem vášní.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zaskočí vás nepříjemná překvapení, může to být jak v zaměstnání, tak v soukromém životě a hlavně ve vztazích. Držte se pevně rozumu a nenechte se vyprovokovat k unáhleným činům ani slovům. To by se obrátilo v budoucích několika týdnech proti vám. Pozor hlavně na dny kolem úplňku. Nastane nejspíš pořádná divočina a bouřlivé vody.

 • Zareagujete-li včas a rozumně ve vypjatých chvílích, nebezpečí ulámete hroty.
 • Držte si úsměv a veselou mysl, to vám bude dávat sílu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pamatujte si, že skromnost vám může přinést nejen růže, ale i vavříny. Díky své vytrvalosti a píli nebudete mít žádné problémy, zejména ty pracovní a finanční už vůbec ne. Také v lásce a vztazích se bude dařit. Pokud jste se ještě nerozhoupali a nevyjádřili, pak je poslední chvíle to dohnat. Seberte odvahu a vyznejte se ze svých citů!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Neměli byste riskovat a hazardovat se svým zdravím. Ještě tento úplněk a dny před ním by vám mohly zkomplikovat život. Vydržte, protože po něm se už začne všechno rychle lepšit. A to ve velkém, dlouhodobé těžké období vám dá konečně sbohem. Tyto dny nebude ještě vhodná doba k tomu riskovat. Využijte je ale k přípravě změn a k plánování.

 • Pozor na prohřešky během pracovní doby a konflikty s partnerem házejte do autu.
 • Potřebujete vybít energii nebo dokonce vztek? Běžte si zaběhat nebo se aspoň projít do parku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vesmír vám přeje, nebojte se brát všechno, co vám osud nabízí. Jen si to dobře jistěte do budoucnosti, nevěřte nikomu, protože úplněk hovoří o tom, že se kolem vás pohybuje člověk, který by vás rád o vaše štěstí připravil – ať už o dobrý kšeft nebo o partnera. Pečujte o svou duši a dobrou náladu, krmte ji drobnými radostmi nebo i dárečky.

 • Také si dopřejte dort! A kdy jste byli naposledy na masáži?
 • Víte, že se na vás potíže dostávají nejrychleji špatnou náladou? Proto se radujte z maličkostí hned od rána!

7 znamení, kterými vám andělé chtějí něco sdělit

elle.cz

Zdroj: Autorský článek