Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 22. dubna: Berani si budou užívat lásku, Raci budou tvořit

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Obecně na tom budete tyto dny velmi dobře, budete moci riskovat, ti mladí či mladší si mohou výrazně vylepšit svou dosavadní kondici, začít chodit do posilovny, zbavit se svých zlozvyků. Venuše vás bude zahrnovat láskou a přátelstvím, proto neseďte zbytečně doma. Dařit se vám bude i na cestách. Nikdy nevíte, koho zrovna potkáte. Možná to bude setkání osudové...

 • Pokud jste vyrazili na dovolenou, máte skvělou intuici. Určitě se vydaří.
 • Jak je vám po duši? Dopřejte si aktivní hýčkání v podobě lekce jógy.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Všechny změny, které se chystáte provést, budou úspěšné a dotáhnete je do zdárného konce. Slunce už totiž vstoupilo do vašeho znamení a tenhle úplněk bude váš. Budete zářit a spalovat. Tak si můžete i bouchnout do stolu. Nejlépe na tom budou zrození mladší, kterým bude osud a hlavně štěstěna zvláště přát.

 • Nečekejte, musíte ještě využít Jupitera, dokud je ve vašem znamení! Nosí štěstí!
 • Všem Býkům se v tyto dny uleví, proto se dívejte na svět více růžově.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hvězdy vám přejí, abyste tyto dny žili láskou, a to nejen partnerskou, ale také mateřskou a láskou k vašim blízkým. Pokuste se dělat svému okolí jen samou radost. Venuše je k vám laskavá a Merkur taky, takže i rozhodnutí budou správná. Mohli byste vymyslet nějakou společenskou zábavu, a to nejen pro děti. I dospělí si rádi někdy hrají.

 • Připravte také výhry, i kdyby měly být jen symbolické. Máte šanci rozdávat radost, a nebudete k tomu potřebovat žádné peníze.
 • Jen si hlídejte zdraví, abyste neprochladli, nevyčerpali se nebo nezapomněli na pitný režim.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zejména v umělecké činnosti se vám bude dařit, tak se nechte unášet fantazií a tvůrčím duchem. Pokud si najdete nějakou živou inspiraci, pak pozor na stálého partnera. Mohl by hodně žárlit. Budou to totiž vztahy, kde to bude skřípat. Dosavadní partner bude zcela jiný, než byste chtěli. Dejte si velký pozor na své soky, případné rivaly a na nepřátele. Zejména pokud jsou na vedoucí pozici.

 • Neměli byste podceňovat žádné možné nebezpečí a hlavně byste neměli nikomu důvěřovat.
 • Bude třeba držet pevně v rukou své emoce. Vaše duše se bude zmítat v náladách.

Velký horoskop pro znamení Berana: láska, finance i zdraví podle hvězd

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nebude to sice žádný zázrak, ale tyto dny vám přinesou radost a dodají vám to sebevědomí. Na tom, co se vám nyní podaří, byste měli stavět svou budoucnost. Nejspíš zaznamenáte výrazný posun k dořešení komplikovaných vztahů, i k vám je totiž Venuše v dobrém postavení a bude se vás snažit zasáhnout možná i Amorovým šípem. Tam, kde jste si dosud nevěděli rady, se dočkáte konečně vyřešení situace a velké psychické úlevy.

 • Vhodná doba bude pro dokončení rozvodových tahanic, zklidní se napjaté vztahy.
 • Tam, kde si nevíte rady, vyhledejte pomoc odborníka. Jeho rady budou nejspíš nad zlato.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nepočítejte s tím, že zůstanete v klidu! Máte v nepřátelském postavení k sobě stále ještě tři planety, které vám možná přinesou ještě nějakou tu vrásku. Už to ale brzy skončí a zase vysvitne ve vašem životě slunce. Dobře si rozmyslete, co je pro vás důležité, a co je práce druhořadá. Nenechte se zavalit povinnostmi a hlavně neslibujte nemožné. Vaše síly budou v tyto dny už vyčerpané.

 • Nesnažte se dělat po nocích a víkendech. Dopřejte si relax a své záliby.
 • Pokud se necháte pohltit stresem, přijdou následky. Můžete se dostat až do nebezpečí ztráty zaměstnání.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hlavně neztrácejte nervy. Tohle období nepatří mezi nejšťastnější, ale vy to zvládnete. Některé okolnosti mohou negativně ovlivnit váš zdravotní stav, hlavně si moc neberte osobně vztahy, tam může dojít dokonce i k nepěkným nedorozuměním. Nepokoušejte se něco napravovat, nejlépe uděláte, když budete mlčet. Slovo dostanete později, nebojte se. Tyto dny využijte raději maximálně k odpočinku a důkladné relaxaci.

 • Zažeňte jakoukoliv myšlenku na práci, pokud není nezbytně nutná, a musíte úplně vysadit.
 • Věnujte se rodině, případně svým koníčkům. Také si raději odpusťte daleké cesty.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Můžete mít pocit, že byste mohly tyto dny skály lámat. Mars ze znamení Ryb vás požene kupředu přes překážky, vy si ale dejte dobrý pozor, abyste se nenechali vlákat do nějaké pasti. Slunce v Býku není váš přítel a není v tomto znamení samo. Mohli byste přecenit ošklivě své síly a pád by byl ošklivý. Nechte si proto zajít chuť, a zaměřte svou energii raději na vyřizování restů.

 • Nic neodkládejte. Je ta správná chvíle na to vrhnout se i do zvlášť nepříjemných záležitostí, které jste stále odkládali.
 • Hvězdy přejí služebním cestám. Tam by se vám mohla podařit velkolepá akce.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Všechny vaše dosavadní starosti a problémy dočasně zmizí. Láska a přátelství se v těchto dnech upevní. Budete mít nemalé štěstí u opačného pohlaví, měli byste toho patřičně využít, a seznamovat se s novými lidmi. Láska na vás bude mávat rudým praporem, a to se vám bude líbit. Probudí se ve vás vášně, jen si dejte pozor, abyste fyzicky nezklamali. Štěstěna vám bude jinak nakloněna ve všech směrech.

 • Nebojte se role akčního hrdiny, předvedete se skvěle, budete za hvězdu.
 • Jen si dejte pozor, abyste nezpychli. Držte si pokoru a skromnost. A hlavně vtip. Abyste byli sympatičtí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Postupujte podle předem naplánovaného scénáře. Více než kdykoliv jindy budete potřebovat podrobný plán a rozum v hrsti. Dobře si rozmyslete své kroky, abyste neudělali chybu. Retrográdní Merkur v Beranu by vám mohl podstrčit nějakou chybu nebo dokonce podvod, a pak by bylo pozdě bycha honit. Nedůvěřujte lidem kolem sebe, bez právníka a rady odborníka nedělejte žádné rozhodnutí.

 • Měli byste více říkat v těchto dnech ne. Lítost a slitování nebude na místě.
 • Pokud se sami sobě v zrcadle nelíbíte, nebuďte k sobě přehnaně kritičtí. Okolí vás vidí líp!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Získáte duševní podporu u svého partnera nebo kolegy, který je vám blízký. Nebuďte hrdí a neodmítejte, brzy se dostanete do potíží a bude se vám hodit každá pomocná ruka. Udělali byste nejlépe, kdybyste se pokusili získat další lidi na svou stranu, nejlépe i nepřátele. Jestli jste nabyli pocitu, že máte realizaci svých plánů na dosah ruky, dejte si následující týdny velký pozor. Nic nebude tak, jak si myslíte.

 • Zvažujte dobře, jak odhalit tu správnou chvíli, kdy jít tvrdě za svým. Raději si dejte čas na rozmyšlenou, než se unáhlit.
 • Nenechte se vlákat do nejistých aktivit, vlákat vás do nich může i dávný přítel nebo dokonce partner.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Rozdávejte úsměvy všemi směry. Máte většinu planet na vaší straně, tak si to můžete rozdat s celým světem. Díky Marsu ve svém znamení nic neodkládejte, ta správná chvíle přišla. A musíte zabojovat tvrdě, hlavně proti všem, kdo vám nevěří. A i v lásce vás má osud rád. Kde vztah procházel krizí, tam lze očekávat zklidnění situace a dokonce výrazný obrat k lepšímu.

 • Pokud nevíte, kterého partnera si vybrat, tyto dny, hlavně úplněk, by vám mohl otevřít oči.
 • Nebojte se zkusit něco hodně odvážného, a to nejen ve svém jednání, ale i ve volbě kousku z vašeho šatníku.

7 znamení, kterými vám andělé chtějí něco sdělit

elle.cz

Zdroj: Autorský článek