Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 24. června: Berani musí brzdit, Pannám se uleví

Ve druhé polovině týdne nastupuje pohodová konstelace, která slibuje příjemné ukončení školního roku a poměrně šťastný nástup do prázdninového režimu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nebudete se cítit pracovně v pohodě, začne to drhnout nebo se na vás sesype hotová lavina pracovních povinností. Neměli byste ztrácet optimismus, hlavně nedělejte více věcí zároveň, to by vám podřezalo větev. Dobře si rozmyslete každý svůj krok, víte, že zbrklost je vaše největší slabina? Tyto dny se raději nepouštějte do žádné práce, v níž se musíte více soustředit. Hvězdy vám předpovídají spíše společenský úspěch než pracovní.

 • Zkuste navazovat nové kontakty, které vám pomohou otevřít cestu k lepšímu uplatnění.
 • Nejlepší by bylo vyrazit někam na kratší cesty. Na dovolenou ale dobrá doba nyní není!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Láska se vám bude tyto dny lepit na paty. Máte k sobě totiž skvěle postavenou Venuši – a také Merkur! Mohla by to proto být láska na cestách! V této oblasti se bude dařit. Nebudete trpět nouzí a nezájmem lidí o vaši osobu, a to obou pohlaví. Tyto dny vám navíc slibují, že uděláte správná rozhodnutí a získáte známosti, po kterých toužíte. Jste celkem v dobré formě.

 • Zdá se, že vám všechno nahrává a vy dosahujete mimořádných úspěchů. A to bez velké námahy.
 • Jen vy a hvězdy víte, jakým způsobem dosahujete svého cíle. Nebalancujte hlavně na hraně zákona!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nebude to sice žádný zázrak, jste zvyklí na lepší období, ale nestěžujte si! Nemusí štěstí pršet, hlavně že kape! I přesto vám tyto dny přinesou radost a dodají vám sebevědomí. Na tom, co se vám nyní podaří, byste měli stavět svou velkolepou budoucnost. Už brzy se může přihrnout velká životní šance. Splní se vám velký sen a Štěstěna přidá ještě hodně navíc.

 • Pravděpodobně vás bude čekat nějaké důležité rozhodnutí. Nemusíte si lámat hlavu, Jupiter ve vašem znamení vás povede správnou cestou.
 • Neodmítejte radu svého partnera nebo dobrého přítele. Přemýšlejte o jejich slovech, to neuškodí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máte velkou šanci vylepšit se po všech stránkách – máte totiž moc hezky aspektované své znamení, vkročilo do něj nejen Slunce, ale také Venuše s Merkurem. Bude se vám tudíž dařit jak v lásce, tak na cestách, v rozhodování, duševní práci i té umělecké. Také můžete ve společnosti zazářit a stát se hvězdou. Pokud nejste zadaní, vystřelte Amorův šíp na objekt svého zájmu.

 • Měli byste začít také sportovat, i zde se vám může podařit prolomit nějaké dávné prokletí nebo bariéru lenosti.
 • Dny budou vhodné ke změně image, nebojte se a zkuste něco hodně odvážného!
Mohlo by se vám líbit

Horoskop na červen: Lvi mají ve všem zelenou, Střelci budou strádat

Tento měsíc bude jedním z nejlepších v tomto roce, pro někoho možná bezkonkurenčně nejlepším. Můžeme očekávat pozitivní vývoj událostí, a to nejen v našem soukromém životě, ale i v celosvětovém měřítku. Zejména novoluní 6. června přináší velké naděje do budoucnosti, mohou přijít zvlášť pozitivní rozhodnutí. Svatby v tento čas budou trefou do černého, takové manželství nejspíš vydrží na celý život a bude se vyvíjet v duchu příznivých změn.
elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud jste dosud nepohnuli ledy, nevyužili dobrých tranzitů, pak jste nejspíš propásli velké příležitosti. Nyní je opět čas k tomu stáhnout se a vyčkávat. Největší chybu děláte, pokud kritizujete své okolí hlava nehlava. Dostanete se tak do neoblíbené pozice a společnost, a možná i přátelé, se vás budou chtít zbavit. Už vás nepozvou na grilovačku nebo nevezmou s sebou na výlet.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pamatujte si, že skromnost vám může přinést nejen růže. Proto se o ni tyto dny opřete! I kdyby vám to dělalo potíže, nasaďte úsměv a tvařte se jako lidumil! Zejména Venuše, planeta lásky, je nyní na vaší straně, máte proto velkou dispozici nacházet si skvělé přátele. Citové vztahy a flirtování budou probíhat podle vašich představ a přání. Díky své vytrvalosti a píli se vám bude dařit také v práci a ve financích.

 • Zdá se, že hvězdy vás rozmazlují. Nepokazte si klidný život tím, že vás začne skoro bezproblémové období nudit.
 • Ve financích si polepšíte, s největší pravděpodobností vám život přinese nějaké ty finance, se kterými jste nepočítali.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Snažte se prožít tyto dny v pohodě. Nerozčilujte se a nepřepínejte. Nejspíš se na vás navalí těsně před prázdninami potíže, se kterými jste nepočítali. Vztahy nebudou optimální, pokud máte děti, tak si s nimi nejspíš užijete potíže. „Už aby byly na táboře!“ Možná si říkáte. Hlavně si neberte na sebe velké pracovní sousto, pokud se chystáte na dovolenou, mohly by se vaše plány zkomplikovat.

Odpočívejte více! Neváhejte se oddávat slastem a radostem, které činí život příjemnější.

Nechtějte pracovat ve volném čase nebo o víkendu, hrozí vám vzdor ze strany rodiny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nadešla doba, kdy nebudete muset o své partnery usilovat, oni přijdou sami. Vám stačí pouze, když se budete krásně usmívat na celý svět a popustíte uzdu své pověstné štíří energii a temperamentu, kterému nikdo neodolá. Stanete se predátorem a rybky se vám přímo pohrnou do vašich sítí. Ať už v lásce nebo jako klienti. Pokud tedy váš vztah procházel krizí nebo vám váš holoubek uletěl, můžete se tyto dny těšit na pomstu a Boží mlýny. A to Štír rád!

Pokud jste byli dlouho nezadaní, přivede vám do cesty sám osud úžasný exemplář.

Kdy jste si naposledy vyrazili za dobrodružstvím? Nebo aspoň na taneček? V tom bude vaše síla!

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop pro znamení Raka: láska, finance a zdraví dle hvězd

Komplexní horoskop pro znamení Raka, který se zaměřuje nejen na obecnou charakteristiku daného znamení, ale mimo jiné i na méně obvyklé oblasti jako jsou erotika, zdraví, vhodné bylinky, poslání a finance.
elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Všechny změny, které se chystáte provést, budou úspěšné a dotáhnete je do zdárného konce. V uplynulých týdnech jste možná zaznamenali stagnaci a nechuť osudu vám dopřát radosti života a úspěch. Nyní se vaše okovy konečně uvolní a vy se rozjedete za svými cíli. Jen to nepřežeňte, víte, jak umíte někdy riskovat a hnát se do šílených dobrodružství. Lépe na tom budou zrozenci mladší, kterým bude osud a hlavně Štěstěna zvlášť přát.

 • Na náhodu a hříčky osudu si nebudete moci stěžovat. I ti šotci budou zlobit a dělat neplechu ve váš prospěch.
 • Pocítíte, jak se vaše zdraví i duševní rozpoložení začnou vylepšovat. Pracujte na prevenci a otužujte se!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

I když je Mars na vaší straně, do nepřátelského postavení se dostává mocnější Slunce a ještě mu k tomu nahrávají dvě planety – Venuše a Merkur. To znamená, že není čas na riziko! Teď raději nikomu nepůjčujte peníze. Vaše lehkomyslnost by vám přinesla dost potíží, hlavně nikomu neručte! Planetární konstelace říká, že to ani ve vztazích nebude procházka růžovým sadem. Někde to bude hodně skřípat, hlavně se nenechte vyprovokovat k akci.

 • Víte, že dokážete být útoční, když chcete? Jste rohaté znamení a ten Mars by vás mohl rozběsnit.
 • Dávejte si pozor na cestách, zejména ty dlouhé a náročné nemusí skončit šťastně.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zaznamenáte lehký posun k dořešení komplikovaných vztahů. Zejména tam, kde se vám rozpadl dlouhodobý vztah nebo přátelství a mělo to dramatický průběh, můžete v tento čas pocítit lehký úkrok k rozumné komunikaci. Na cestě je možná dokonce odpuštění a vyjasnění si některých ožehavých záležitostí. Tam, kde jste si dosud nevěděli rady, se dočkáte konečně vyřešení situace a psychické úlevy.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Buďte zábavní a vtipní! Máte na své straně hned několik krásných aspektů, které slibují, že vám budou tyto dny dělat jen a jen radost. Plánujte a připravujte se na skvělé léto – a nebuďte skromní ani přízemní. I velké dobrodružství se vám letos povede. Tento týden přeje navazování nových vztahů a přátelství. Tak hurá ven! Můžete najít skvělou partu na letní akci, třeba na hudební festival! Kdy jste na něm byli naposledy?

 • Osud vám může nabídnout dokonce velkou lásku, vášeň a nezapomenutelné zážitky za letních nocí pod hvězdnou oblohou!
 • I když se bude nejspíš jednat pouze o krátké poblouznění, bude to stát za to! Neřešte to! Život je krátký!
Mohlo by se vám líbit

7 znamení, kterými vám andělé chtějí něco sdělit

Zmínky o andělských bytostech, jakožto poslech mezi Bohem či bohy a lidmi, můžeme najít napříč náboženskými naukami po celém světě. Andělé k nám přicházejí, aby nás varovali, konejšili ale chránili. Jak o své přítomnosti dávají nám, smrtelníkům, skrze znamení a naše smysly vědět? Zde je sedm znamení, kterými nám andělé chtějí něco sdělit...
elle.cz

Zdroj: Autorský článek