Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 25. března: Panny pozor na přepracování, Vodnáři zazáří

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máte příležitost vynahradit svým nejbližším, co jste zanedbali. Tyto dny zasvěťte potřebám a přáním rodiny. Využívejte volného času k utužení rodinných vztahů a upevnění vazeb. Více se na své blízké usmívejte a dávejte jim najevo, jak je máte rádi. Pokud máte v příbuzenstvu někoho hodně starého, pak se k němu vydejte a neotálejte, nejspíš na vás čeká, vyhlíží vás z okna a chce s vámi strávit nějaký čas vyprávěním historek nebo zjišťováním, co je u vás nového.

 • Pokud vám někdo řekl nepěkné slovo, povzneste se nad svou hrdost. Nejspíš ho to hodně mrzí.
 • Nejste neomylní a někdy se unáhlíte, proto by to chtělo více pochopení k druhým.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hvězdy vám radí – neriskujte při nakládání s majetkem. Raději nechte věci uzrát a získávejte správné informace. Možná tyto dny uděláte nějaké důležité rozhodnutí týkající se vaší rodiny. Při jednání vyslechněte všechny členy rodiny a jejich názory. I ty nejmladší a nejstarší. Pokud nebudete přepínat své síly a podceňovat případná nebezpečí, proplujete těmito dny bez vážnějších problémů. Pozor zejména na riziková těhotenství nebo na úrazy. Dostatečně odpočívejte.

 • Dobré by bylo, kdybyste zkusili některé z alternativních metod, drželi pravidelně půsty nebo se dali třeba na cvičení jógy.
 • Nenechte se pohltit pohodlím, musíte překonat lenost a postavit se všemu akčně a čelem.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Očekávejte tyto dny velmi neklidné srdce, které se může projevovat nespokojeností v dosavadním vztahu nebo tendencí hledat jinde. To Venuše v Rybách vás pokouší, ve vztazích v tento čas nic neměňte, obrátilo by se to proti vám. Bude třeba zatnout zuby a překousnout to, co se vám nelíbí. Vždyť ani vy nejste bez chyby.

 • V tyto dny byste neměli vysedávat doma. Společnost vám udělá dobře, neočekávejte však kvalitu vztahů. 
 • Zachraňujete vztah? Mluvte spolu!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tyto dny si můžete oddychnout. Pokud vás cokoliv trápilo nebo brzdilo v tělesných aktivitách, bude to překonáno. Uleví se vám, budete se cítit zdravější a možná i silnější. Vhodná doba bude k tomu nasadit pravidelnou posilovnu, sportovat a snažit se zbavit svých zlozvyků. Co takhle zkusit nějakou novou formu pohybu? Tyto dny zabojujete efektivněji, než tomu bylo dosud. Hodně si usnadníte život, když si ráno od srdce zazpíváte a naladíte se pozitivně optimisticky.

 • Nezábavnou a nepříjemnou práci, kterou budete muset udělat, si zařaďte v programu hned na začátek a nasaďte autosugesci. Uvidíte, že si ji dokážete zpříjemnit.
 • Nezapomeňte na koníčky a na to, co lahodí vaší duši. Dávejte si tyto chvilky za odměnu.

Horoskop na březen: Lvi by měli být stále ve střehu, Ryby pocítí úlevu

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Osud vám může nabídnout velkou lásku, vášeň a nezapomenutelné zážitky – to může způsobit konec starého vztahu a dobrou perspektivu vztahu nového, z něhož se může stát dokonce vztah celoživotní. I když to právě nedopadne, měli byste si užít takových chvilek, kdy se člověk cítí šťasten. Zkrátka, osud vám bude v tyto dny nabízet mnohá pokušení, a nebylo by špatné si trochu užít po těžkých chvílích, které vás potkaly.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Práce je v životě velmi důležitá, nesmí se však stát vaší jedinou náplní. Tyto dny byste měli ubrat ze svého nasazení a honby za pokladem. Venuše v opozici hovoří jednoznačně o ochlazení vztahů a i lásky. Jestli si nedáte pozor, partner se bude rozhlížet po jiných. A záleží na tom, v jakém je znamení, jestli odolá pokušení. Proto zasvěťte večery potřebám a přáním milované osoby a rodiny.

 • Využívejte volného času k utužení vztahů a zaútočte romantikou. Pokud neumíte vařit, pozvěte svůj protějšek do netradiční restaurace. Nebo si uvařte něco společnými silami!
 • Nikomu nevěřte, tyto dny nejsou nakloněné porozumění a není rozhodně čas na vkládání důvěry do těch, kterým není radno věřit.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Mějte se na pozoru před všemi riskantními aktivitami, pozor hlavně na cestách. Pokud řídíte, buďte také opatrní, protože má na vás políčeno hned několik planet, aby vám znepříjemnily život. Tyto dny byste se neměli rozhodně přepínat ani riskovat. Pozor též na nemoci dlouhodobého rázu, na své zlozvyky. Bude nejvyšší čas něco udělat se životosprávou. Nejspíš zaznamenáte zdravotní problémy, které vás donutí k tomu přehodnotit svůj dosavadní život.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zachovejte klid za každou cenu, i kdybyste měli pocit, že bouchnete jako nafukovací balón, musíte zachovat klid a kamennou tvář. Jen tak zvítězíte nad nepřítelem a získáte nejen obdiv, ale i přátele nebo dokonce partnera, o jakém se vám jen snilo. Nebuďte trpěliví, lidé vám většinou s lehkou myslí dají najevo politování nad vašim nezdarem, ale málokdo se snaží opravdu pomoci. Až to zjistíte, nevztekejte se ve společnosti.

 • Se svými plány počkejte na příznivější dobu, zatím se pouze připravujte. Je čas plánování, a to vy umíte.
 • Pokud vám nebudou věřit nebo se dokonce posmívat vašim nápadům, držte si neprůstřelný úsměv.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tyto dny jsou ideální k cestování (snad jen s výjimkou městské hromadné dopravy). Proto neseďte doma zbytečně ani minutu. Sedět za pecí vám neprospěje, pokud chcete dobýt svět, musíte pohnout kostrou. Chystáte-li se na služební cestu, jistě se vydaří k vaší spokojenosti. Varování patří jen těm, kteří pobyt mimo domov chápou jako skvělou příležitost sexuálně si povyrazit. Takové choutky by se vám nemusely vyplatit.

 • Tyto dny vám přichystají velká překvapení, a to příjemná. Klidně se radujte jako děti.
 • Nemusíte se obávat žádných experimentů, riskantních počinů a dokonce i pořádné salto mortale by vám mělo vyjít.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nebude vhodná doba k tomu prosazovat své zájmy za každou cenu nebo dokonce násilím. Vaše rozumové schopnosti na tom nebudou právě nejlépe a výřečnost taky nebude vaše silná stránka. Tak nepokoušejte osud, raději zaujměte pozici mrtvého brouka a čekejte na svou příležitost, která přijde brzy. Raději využijte tohoto týdne na přípravy. 

 • Kdy jste byli naposledy u kadeřníka nebo na kosmetice? Také masáž by vám prospěla.
 • Nebojte se vrazit do svého šatníku a udělat tam pořádné tornádo. Uvolněte místo novým kouskům a ty staré darujte přátelům nebo těm, kteří je potřebují.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dny jsou přímo stvořené pro společenské události a zajímavá setkání. Zazáříte! Velikonoce budou pro vás jako stvořené, nenechte se přemlouvat a chopte se každé příležitosti, jak se blýsknout před co největším okruhem známých nebo třeba i naprosto neznámých lidí. Rodinné vztahy se zlepší. Nebojte se udělat první krok tam, kde v minulosti došlo k přestřelce. Když si řeknete, že moudřejší ustoupí, uleví se vám na duši. A okolí vaši velkorysost ocení.

 • Popřemýšlejte, kdo z vašich blízkých by uvítal vaši radu nebo dokonce pomoc.
 • Využijte svého přirozeného charisma, v těchto dnech skutečně zazáříte. A nejen jednou!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máte šanci vykřesat ze sebe i to, co jste vůbec netušili, že dokážete. Proto byste se měli snažit prosadit se ve všem, co by vám mohlo přinést prospěch. Když ale zaujmete pozitivní přístup a hlavně úsměv, všechno půjde lépe a radostněji. Když se budete usmívat na celý svět, budete se cítit svěží a zdatní. S takovou fyzickou a psychickou silou zvládnete i ty nejnáročnější úkoly. O vašich domácích a pracovních povinnostech nemluvě.

 • Vedle úspěchů pracovních a sportovních by vás nemělo minout ani štěstí v lásce.
 • Když z vás bude vyzařovat klid a zvláštní kouzlo, budete pro opačné pohlaví jako magnet. Pokud jste nezadaní, může se v tyto dny poštěstit.

Nastává nejdůležitější úplněk letoška. Určí, jaký bude zbytek roku

elle.cz

Zdroj: Autorský článek