Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 26. února: Lvi ať jsou opatrní, Kozorozi zamíří na cíl

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tyto dny půjde vše jako po másle. Konstelace slibuje velké pracovní úspěchy, nové nabídky a také náležitě tučnou finanční odměnu. Práce se vám bude dařit, a to i na více židlích zároveň. Je více než pravděpodobné, že si mnozí z Beranů pracovně polepší. Můžete získat další pracovní nabídky a budete mít dost odvahy a energie všechno zvládnout – rychle a v náležité kvalitě. Koncem týdne si oddychnete, víkend bude vydařený, proto se náležitě odměňte.

 • Víte, že vám to sluší mnohem víc, když jste v akci? Okolí obdivuje váš temperament a vášnivost.
 • Možná byste měli popřemýšlet o tom, kam byste vyrazili na cesty. Nejspíš vás napadne něco originálního. Už jste byli třeba v Gambii?

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Budou na vás kladeny velké požadavky, nadřízení vás budou nejspíš odhadovat na větší výkony, než jste momentálně schopni zvládat. Není to ale tím, že byste na práci neměli, způsobí to nejspíš nepříznivě postavený Mars ve Vodnáři. Jako symbol energie a síly vás nebude dostatečně nabíjet, opak bude spíše pravdou. Budete se cítit bez energie a pojedete na doraz. Je třeba se připravit na možnost většího vyčerpání, stresů, přijde nutnost řešit nečekané problémy a komplikace. Z toho všeho mohou pramenit zdravotní problémy.

 • Na vaše bedra bude naložen velký náklad – pozor na špatný odhad sil a mylnou představu o realitě.
 • Události vám přinesou zvýšenou citlivost – zejména na mezilidské a partnerské vztahy. Nejednejte unáhleně.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tyto dny budou celkem klidné, leč měli byste se mít přesto na pozoru – Slunce se Saturnem varují před podceněním nebezpečí a přeceněním svých sil. Více dbejte na správnou životosprávu, pravidelný odpočinek a snažit se otužovat. V posteli ale neležte, musíte využít Mars v příznivém postavení. Vyhrňte si proto rukávy a pusťe se do všeho, co jste odkládali nebo se vám dosud nedařilo. Nejvhodnější čas bude k likvidaci restů a nastolení pořádku tam, kde se to dříve nedařilo. Nedělejte ale v tyto dny žádné větší nákupy a neinvestujte velké množství peněz.

 • Budete obdařeni zaslouženou odměnou, pokud se k problémům postavíte čelem.
 • Nezadaní mohou očekávat zajímavý objekt na obzoru.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Využijte nyní období předvelikonočního půstu. Jezte zeleninové saláty a do práce choďte pěšky. Pochopitelně sex vám může jen prospět, a psychicky i fyzicky. Tyto dny je nejvyšší čas napravit ve vašem manželství vše, co se napravit dá. Žádné nevšední zážitky se ale konat nebudou. Nečekejte výlet do exotiky, o víkendu pojedete prostě opět k rodičům nebo do Kotěhůlek na chatu.

 • Tyto dny nechte věci raději uzrát, než byste něco závažného řešili. Vyhněte se hlavně riziku a změně z hodiny na hodinu.
 • Potřebuje vaše duše pohlazení? Pak jí dopřejte hudbu nebo návštěvu divadla či kina.

Horoskop na únor: Raky čekají velké změny, Štíři si vyberou lásku

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Své zdraví byste měli hlídat jako ostříži a jistit se proti nečekaným komplikacím nebo potížím, které by vás mohly omezit ve vaší dosavadní činnosti. Dejte si pozor před následky dlouhodobě špatné životosprávy nebo následky zlozvyků, jako je kouření nebo vysoká konzumace alkoholu. Pozor také na alergie nebo přejídání. A o duši se starejte též pečlivě, výbuchy vzteku vám neprospějí. Ve vztazích to nebude nic moc. V průběhu těchto dní by se ale měl ve vaší blízkosti objevit člověk, který vám podá pomocnou ruku. Neodmítejte ji!

 • I když se vám nic nebude zpočátku jevit úžasně, brzy se ukáže, že z každé šlamastiky vede cesta ven.
 • Nervy vám posílí čokoláda nebo nějaká jiná pochutina, kterou milujete. Dopřejte si ji.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Očekávejte spíše nepříjemná překvapení. Takovým by mohlo být i zjištění, že jste sedli na lep podvodníkovi nebo že vám z účtu zmizel nějaký obnos. Chcete-li se takové lapálii vyhnout, ostražitě hlídejte každý svůj krok i své věci. Obzvlášť v městské hromadné dopravě, v čekárnách u lékaře a v obchodech. Něco nemilého vás ale může čekat i v poště. Patrně nepříznivá zpráva z úřadu. Nemůže to být pokuta za špatné parkování? Zažijete pravděpodobně i pořádnou citovou krizi, u mnohých to může signalizovat až změnu životního partnera. Tyto dny vám ale dají jasně najevo, že vše špatné bylo k mnohému dobré.

 • Neměli byste se bránit společenským aktivitám, zejména pak večírkům a oslavám všeho druhu.
 • Nepolevujte však ve výkonech a snažte se dotáhnout opravdu všechny záležitosti až do konce.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Budete sklízet úspěch na každém kroku, a to jak v práci, tak v soukromí. To vám bude dělat dobře na duši. I když budete mít nejspíš mnoho nabídek na večírky, party a nejrůznější zábavu, zvolíte si správně. Nudit se rozhodně nebudete. Dny budou vhodné k upevnění vztahů, a to jak s partnerem, tak s kamarády i s rodinou. Čas bude nakloněný odpuštění, zapomenutí a novému začátku. Nejúčinnějším receptem na úspěchy bude veselá mysl, optimismus, smysl pro humor a různé společenské aktivity. Pocítíte i příliv energie a chuť zabojovat o lepší život.

 • Měli byste naslouchat svému vnitřnímu hlasu a nenechat si nikým do svých věcí hovořit.
 • Víte, že máte herecký talent a smysl pro barvy? Možná byste měli zkusit tento dar využít, alespoň jako nový koníček.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Neklidný den může přinést probdělou noc. Držte své vášně na uzdě a také se do všeho nehrňte po hlavě. Na místě bude rozvaha a klid. Ve vztazích vsaďte na schopnost pohladit a potěšit. Ve výhodě budete, pokud máte partnera též ve vodním znamení. Od něho lze očekávat pozitivní aktivity, které vám udělají velkou radost. Pro nezadané můžou tyto dny znamenat příchod nových nadějných exemplářů do života. Může jich být dokonce víc, vy si ale dejte čas na rozmyšlenou, než si vyberete. Měli byste se více naučit pracovat s duší. V žádném případě byste neměli chtít všechnu přebytečnou energii vybít silou, ať již nějakým tvrdým sportem nebo těžkou fyzickou prací.

 • Dobře byste si měli rozvrhnout, kam své síly směrovat. Vhodná by byla třeba jóga.
 • Nasaďte půst alespoň na tři dny, tento týden je tomu zvlášť nakloněný. Dopřejte si cizrnu a klíčky.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Budete postaveni před problém, Slunce se Saturnem vás nenechá zahálet. Nejspíš to bude něco, co jste v minulosti podcenili nebo nedořešili. Najednou se před vámi zjeví vaše špatné svědomí jako Medúza a zatlačí vás do kouta. Pokud nezkameníte hrůzou, tak se rychle vzchopte a snažte se problém řešit. Hlavně se ho nesnažte zamést pod koberec. Největší vaše slabina bude pramenit z toho, že budete mít tendenci všechno zlehčovat. Nebude to nejmoudřejší taktika, jak z potíží ven. Měli byste si raději posypat hlavu popelem a trochu sebekritiky by také neškodilo.

 • Nedělejte vážnější změny, ale spíše se držte toho, co jste získali, a na tom stavte. Kamarádi vás ale v tento těžký čas nezklamou.
 • Konstelace slibuje blížící se potíže. Čas rozhodně není vhodný pro velké investice a půjčky.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tyto dny máte šanci stihnout pěknou řádku úkolů, tak si ráno přivstaňte, ať zbytečně neplýtváte drahocennými minutami. Požene vás touha poprat se s prací, ani kávu si v klidu nejspíš nedopijete, jak se poženete za svými povinnostmi. Nevynechávejte snídani, dejte si ji se zpožděním v zaměstnání a vhodné by bylo nasadit hořčík. Vypadá to, že ho nemáte dostatek. Na takovou pracovní a duševní zátěž ho bude třeba více, než běžně. Večer budete spokojeni sami se sebou, jak jste byli pilní, a dokonce vám zbudou síly a chuť věnovat se vašemu partnerovi. 

 • Nákupy se povedou, peníze se budou množit, tak je v tento čas ještě něčím pohnojte. Něco vás určitě napadne, aby jich bylo víc.
 • Ani o své zdraví se nemusíte bát, jen by to možná chtělo nasadit jarní očistu. Zkuste alespoň kopřivový čaj.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Urovnané  vztahy pro vás budou nejlepším lékem na pocuchané nervy. Těžké období už trvalo dlouho. Ještě můžete reagovat podrážděně, ale pokud se budete trochu snažit, situace začne nabírat na pohodě. Hvězdy budou přát všem, kdo nezůstanou sami. Proto se nezabedněte do uzavřeného prostoru, ale vydejte se mezi lidi. Třeba do nedaleké hospody nebo na dort do cukrárny. Tam na vás určitě vyskočí příjemné překvapení a vy si popovídáte s někým, koho jste už dlouho neviděli, ale často jste si na něj vzpomněli. I práce vám půjde od ruky. Je vhodná doba požádat dokonce o zvýšení platu nebo o lepší pracovní pozici. I vaše peněženka si oddychne a polepší si.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Tyto dny se můžete těšit na drobná štěstíčka. Většinu Ryb čekají úspěchy, ty vás neopustí ani v soukromí ani ve společnosti. Dejte si ale pozor na přecenění svých sil a rozhodně neútočte na více postů zároveň, určete si jeden cíl a jděte jen za ním. Pokud se vám nebude hned dařit, nebuďte podráždění nebo dokonce vzteklí. Buďte veselí, optimističtí a pokuste se být i trochu vtipní. V žádném případě se při prvním neúspěchu nenechte odradit. Držte úsměv a zaútočte znovu. Však ony ty ledy roztají, uvidíte, a vaše snahy budou korunovány úspěchem. Vhodný čas bude též na řešení rodinných záležitostí. Zejména tam, kde to dlouho skřípalo, lze nastavit zase porozumění a dobré vztahy.

Planety Venuše a Mars jsou ve Střelci. Co to pro nás znamená?

elle.cz

Zdroj: Autorský článek