Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 27. května: Lvi budou stoupat výš, Střelci nesmí riskovat

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Práce vám půjde od ruky a také rodinné povinnosti vám budou dělat radost. I děti nebudou zlobit tak jako obvykle. Buďte odvážní, máte boha války ve svém znamení, tak si řekněte o lepší plat nebo o další knedlík u oběda. Vhodný čas je k velkým finančním investicím, nákupům nebo prodeji. Zesílená bude také intuice na sázení a hazardní hry. Zkuste si vsadit, peníze se pohrnou, tak se jim nebraňte. Vydařit se mohou i riskantní aktivity ve financích.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tyto dny budou bez jakýchkoliv dramatických událostí a nečekaných zvratů. Budete si po ránu zpívat a den projdete valčíkovým krokem. Můžete si koupit právě tak párek v rohlíku, jako nové auto. Nákupy se celkem povedou. Jediné, co vás může poškádlit, bude vaše zdraví. Nedrážděte ho tedy příliš odvážnými dietními prohřešky. Urovnané citové vztahy budou nejlepší lék na vaše nervy.

 • Hvězdy budou přát všem, kdo nezůstanou sami. Vyvětrejte proto nějakou róbu, co už dlouho visí ve skříni.
 • Myslíte si, že už nejste atraktivní natolik, abyste pobláznili někomu hlavu? To se budete asi divit!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pro své budoucí štěstí neváhejte udělat maximum. Máte všechny triumfy v rukou. Vsaďte na svou výřečnost a vtip a také na geniální schopnost improvizovat. V žádném případě se při prvním neúspěchu nevzdávejte, tvářte se suverénně, hvězdy vám pomohou. Vaše snahy budou korunovány úspěchem. Když ne dnes, pak za několik dní určitě! Vhodný čas je také na řešení rodinných záležitostí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tyto dny budete mít pocit, že máte sníženou schopnost racionálně uvažovat. Také počítejte s překážkami, o které se postará Mars ve znamení Berana. Obzvlášť projednávání důležitých záležitostí přeložte na vhodnější dobu. S nikým se nehádejte, konflikt by vám vzal síly a radost ze života. Dlouho byste se vzpamatovávali a odnesly by to hlavně vztahy. Vaše emoce stojí bohužel vysoko nad rozumem. Pozor, realita bude zcela jiná!

 • Pokud vás čekají lékařské zákroky, pak se jich nemusíte obávat, komplikace budou jen díky vašemu strachu.
 • Dbejte na relaxaci a optimistické naladění, aby se vám nemoci nedostaly na kobylku.

Velký horoskop pro znamení Berana: láska, finance i zdraví podle hvězd

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Můžete se těšit na příznivé změny, a to jak v zaměstnání, tak v soukromém životě. Pro podnikatele to může znamenat expanzi a rozšiřování svého působení. Ti, kdo jsou bez práce nebo nejsou v zaměstnání spokojení, mohou očekávat konečně úspěch nebo ocenění svých schopností. Měli byste vytáhnout své tajné plány na světlo a snažit se je prosadit. Budete si užívat i dostatek lásky, smyslných požitků a něhy.

 • Zbavte se pout, které vás omezují v aktivitách všeho druhu, hlavně ve společenských dýcháncích a v cestování.
 • Konečně se odpoutejte od obyčejného života a rozleťte se k oblakům. Když už se bojíte výšek, tak pozorujte aspoň ptáky.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Držte se pevně svých zásad a nepopusťte uzdu svým zlozvykům, neřestem nebo starým problémům. Také po sobě všechno kontrolujte nebo se obraťte na dobrého přítele, aby vám mrknul na vaši práci. Hrozí fatální chyba. Tyto dny vám hrozí, že se váš život a hlavně disciplína, vymknou z rukou a budete mít tendenci sklouznout kamsi k zemi – nebo dokonce přímo do bahna.

 • Nemáte náhodou sklon žít neustále v jakémsi napětí? Je dost možné, že se cítíte nešťastní jen proto, že se šťastní cítit neumíte.
 • Nebylo by na škodu vyházet z domu staré věci. Kdy jste to naposledy udělali? Možná nikdy!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud nebudete přepínat své síly a podceňovat případná nebezpečí, proplujete těmito dny bez vážnějších problémů. Myslete na to, že hned několik planet je na vaší straně a budou vám pomáhat, aby se vám všechno dařilo lépe a abyste naráželi na ty správné lidi, co vám pomohou. Pozor jen na riziková těhotenství nebo na úrazy. Dobré by bylo, kdybyste zkusili některé z alternativních metod, jak si své zdraví posílit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zachovejte krajní opatrnost ve všem, do čeho se pustíte. I když vám už nehrozí taková nebezpečí jako ještě před týdnem, nedělejte si zbytečně nepřátele a nešťourejte do vosího hnízda. I když jste měli v něčem pravdu, nevykřikujte to moc hlasitě. Mohli byste zastrašit někoho, kdo by vám mohl dát skvělou příležitost. Takhle se stáhne. Při řízení automobilu a při všech činnostech, při kterých je možné se zranit, brzděte a počítejte do deseti, než uděláte riskantní krok. Největší radost vám přinese kontakt s malými dětmi a zvířaty.

 • Dejte si velký pozor na své soky, případné rivaly a na nepřátele. Zejména pokud jsou na vedoucí pozici, neměli byste je podceňovat.
 • Nenechte se strhnout k jednání z pozice nadřazenosti. S pokorou a slušností dojdete nejdále.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ve vztazích byste neměli příliš riskovat, měli byste setrvat u svého dosavadního partnera a čekat, zda případná přeháňka nebo dokonce krize poleví. Pokud budete měnit partnera nebo dokonce zahnete, pořádně se vám to vymstí. Budete to vy, kdo poleze ke křížku! Není doba vhodná k riskantním činům. Snažte se nebezpečí zažehnat a postarat se o příznivý obrat k lepšímu nejen s partnerem, ale ve vztazích obecně. Není vhodná doba prosazovat tvrdě své zájmy.

 • Měli byste více dbát na pracovní morálku, jestli chodíte do práce pozdě nebo rebelujete, přijde tvrdá odveta.
 • Pokud se necháte vyprovokovat k nějaké nerozvážnosti, počítejte s tím, že si pohoršíte.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Budete šlapat na sebe s pracovními výkony, a nejspíš také na druhé. Nechtějte všechny sedřít z kůže, bylo by lepší, kdybyste ukázali i svou lidskou tvář. Děláte chybu, pokud v jednom kuse kritizujete své okolí. Stáváte se tím protivným. Nejhorší je, že nikdo neudělá nic podle vašeho gusta a vám potom nezbývá než dělat všechno sami. Pak vám nezbývá čas na vaše koníčky a možná dokonce ani na odpočinek a spánek.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

K životu vám bude stačit vaše láska, domov a rodina. Tak krásně se k vám postavila v tyto dny Venuše, planeta lásky. Bude vás zahrnovat drobnými dárečky a radostí, kterou jste už dlouho nezažili. Pokud si nenajdete někoho nového, tak to bude i s původním partnerem vypadat skoro jako v období líbánek. Je však potřeba vyjít ven a myslet také na práci a další lidi. Láskyplná atmosféra by mohla vaše okolí pořádně znudit. Tak se moc nechlubte. Také bude jen dobře, když si od své lásky trochu odpočinete.

 • Tyto dny budou také vhodné k dořešení starých citových záležitostí. Možná byste se mohli s někým usmířit.
 • Vhodná konstelace přeje také stavbě domu a jeho zkrášlování. Budujte hnízdečko lásky.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Měli byste popřemýšlet, nakolik a čím byste dokázali předejít možným zdravotním problémům a oddálit je. Valí se na vás pohroma v podobě nějaké podpásovky. Mohlo by to být selhání vašich sil, tak přemýšlejte, kde je vaše slabina. Vhodné dny jsou na změnu životosprávy, taky si spočítejte, jak dlouho spíte nebo jestli naopak neodpočíváte příliš dlouho. I nahromaděná energie dokáže hodně škodit.

 • Snažte se rozdávat úsměvy a dobrou náladu. Možná by pomohlo objímání stromů. Už jste to zkusili?
 • Víte, která kniha vás v životě nejvíce oslovila? Přečtěte si ji znovu. I kdyby to byly pohádky Boženy Němcové.

7 znamení, kterými vám andělé chtějí něco sdělit

elle.cz

Zdroj: Autorský článek