Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 29. ledna: Berani jsou už mimo nebezpečí, Lvy čeká drama

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vy jste ta výjimka, která potvrzuje pravidlo. Vy riskovat naopak můžete. Pokud jste ve své práci nespokojení, pak byste neměli čekat, ale pokusit se zabojovat o lepší zařazení, vyšší plat a možná i o vedoucí místo. Spolu s pracovními úspěchy si polepšíte finančně. Vhodná doba bude k velkým investicím, k nákupu a prodeji nemovitostí, k půjčkám, k riskantnímu podnikání nebo dokonce k hazardním kouskům na burze. Měli byste hledat nový zájem nebo koníček, který by byl spojen s tělesným pohybem a s přírodou.

 • Dbejte na to, abyste se v tyto dny hodně pohybovali a relaxovali aktivně, pečlivě ale vybírejte takové činnosti, které budou příjemné vaší duši.
 • Tyto dny přímo rozkvetete. Tak se nebojte chodit jako pávi a vytáhnout ze šatníku odvážné kousky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neklidné dny mohou přinést probdělé noci. Bude se to vařit, až se půda pod nohama bude otřásat. Nebojte se, dokud je Jupiter ve vašem znamení, odrazí i hodně velká nebezpečí. Vsaďte na schopnost pohladit a potěšit. Lze očekávat pozitivní aktivity ze strany partnerů, které vám udělají velkou radost, určitě vás podrží a pomohou překonat nešťastné období. Pro nezadané může tento čas znamenat příchod toho pravého, životního partnera. Dobré vztahy podpoří kuře na šalvěji. To znamená, že byste měli jako zbraň nasadit své kuchařské umění – nebo partnera aspoň pozvat na večeři!

 • Tyto dny nebudete mít na růžích ustláno, ale žádné strachy, dlouho to trvat nebude.
 • Na svůj vlastní život se budete dívat možná trochu zpovzdálí, a to vám neuškodí, přemýšlejte hodně nad budoucností.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vás čekají moc pěkné dny, druhým možná konstelace zatnula ostrý dráp do života, vy to budete mít právě naopak. Budete si užívat krásný a hladce plynoucí film, jehož budete režiséry. Radost vám mohou přinášet činnosti, které obvykle příliš nepreferujete. I taková přecpaná tramvaj může mít své kouzlo, když těsně vedle vás stojí pohádkově krásná osoba opačného pohlaví. Dbejte na pravidelnou relaxaci, odpočinek, choďte na procházky a trochu sportujte. Všechny zdravotní neduhy se k vám tyto dny dostanou jedině přes negativní emoce, takže si držte svou veselou mysl, a všechno se v dobré obrátí. Pokud na vás vyskočí problém, tak se mu smějte do očí, on zase uteče a zaleze. Tyto dny jsou skvělé pro nové začátky a fatální rozhodnutí.

 • Máte ještě v zásobě nějaký plán, na který vám nezbyl čas? Teď k němu možná najdete i dobrého parťáka.
 • Pokud vás potrápily zdravotní problémy, nejspíš se ukáže, že máte více životů a jen se po nich oklepete a bude zase dobře.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zažijete nejspíš pořádnou citovou krizi, u některých Raků to může signalizovat změnu současného partnera. Tyto dny vám dají jasně najevo, že vše špatné bylo k mnohému dobré. Neměli byste se bránit společenským aktivitám, zejména pak večírkům a oslavám všeho druhu. Pokud zůstanete citliví a pozorní, předejdete nežádoucím problémům. Očekávejte ale také další nepříjemná překvapení. Jedním z nich by mohlo být například zjištění, že ve vaší kabelce schází peněženka. Chcete-li se takové lapálii vyhnout, ostražitě hlídejte své věci. Obzvlášť v městské hromadné dopravě, v čekárnách u lékaře a v obchodech.

 • Něco nemilého vás ale může čekat i v poště. 
 • Je to dlouhé? Obrňte se trpělivostí, už jen týden, maximálně dva, a máte nejhorší období tohoto roku za sebou. Pak už vám hvězdy budou přát.

Horoskop na leden: Střelce omámí láska, Vodnáři by měli více plánovat

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V tyto dny byste rozhodně neměli riskovat a hazardovat se svým zdravím. Nebude k tomu vhodná doba. Pouze mladí budou ušetřeni většího karambolu, u nich se nebezpečná konstelace přežene rychle a vybije se bez vážnějších dopadů. A možná to bude v jiné oblasti, spíše ve vztazích nebo v nějakém dramatu v práci nebo ve škole. Ženy na tom budou o něco lépe než jejich protějšky. Život jim sice přinese také osudové dny, které jim pořádně zamotají hlavou, přesto mají větší šanci rychleji mezi pověstnou Skyllou a Charybdou v tyto dny proplout. Pokud se dostaví jakékoliv zdravotní potíže, tak to nepodceňujte! Za rohem číhají na svou příležitost komplikace.

 • Děláte chybu, pokud v jednom kuse kritizujete své okolí. Stáváte se tím trochu protivnými. Potřebujete nutně spolehlivé přátele.
 • Není divu, že jste přetažení a unavení. Poslechněte hvězdy, které vám radí, abyste se naučili mít rádi lidi i s malými chybičkami.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Slevte trochu ze svých mocenských ambicí, ať si nenaděláte nepřátele, buďte vtipní a hlavně neseďte doma. Vypravte se do společnosti a seznamujte se s novými lidmi. K neznámým lidem buďte více vstřícnější, ukazujte svou lidskou tvář a možná dokonce i nějakou tu slabinu. Drobný nedostatek vás polidští a učiní sympatičtějšími. Toto jsou dobré dny na upevnění pracovní pozice a vztahů v kolektivu. Budete sklízet poklony a úspěch. I když budete mít nejspíš mnoho nabídek, zvolíte správně. Dny budou vhodné k upevnění vztahu, k dořešení starých problémů, vyřešení případné krize a budou vhodné také k odpuštění, zapomenutí a k novému začátku. Můžete mít pocit, že byste mohli v tyto dny skály lámat. Nechte si zajít chuť a zaměřte svou energii hlavně na vyřizování restů.

 • Nic neodkládejte. Je ta správná chvíle na to vrhnout se i do zvlášť nepříjemných záležitostí, které jste stále odkládali.
 • Hvězdy přejí služebním cestám a můžete také začít s realizací odvážných plánů, o kterých jste zatím jen snili.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

I vy patříte v tento čas k těm, co budou mít kliku. Své štěstí vezměte pevně do svých rukou a nedívejte se ani vpravo ani vlevo. Můžete se těšit na nové možnosti a šance. I když nemilujete pocit velké zodpovědnosti a omezení, tentokrát nové možnosti, jak se uplatnit a předvést, jen přivítáte. Chopte se každé příležitosti. Mnoho z vás v tyto dny povýší nebo dostane možnost lepšího zaměstnání. Vaše ezoterické já bude v tyto dny otevřené vyšším silám. Vaše tělesná schránka bude také více nakloněna přijímání energie z drahých kamenů, z přírodních zdrojů, a to nejvíce ze sluníčka, stromů a z vody. Pokuste se nějaký čas trávit v přírodě, kde těmto energiím budete na dosah ruky.

 • Cítíte nedostatek lásky? Tak v této oblasti si budete muset ještě chvíli počkat. Hlavu vzhůru, nebude to trvat dlouho.
 • Využijte svých schopností usmiřovat, v tyto dny k tomu budete mít velký talent.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud se budete mít jen trochu na pozoru, tuto krátkou nepříznivou konstelaci téměř nepocítíte. Není vhodná doba prosazovat tvrdě své zájmy. Měli byste více dbát na pracovní morálku a dělat vše pro to, abyste si své jistoty uhájili, pokud se necháte vyprovokovat k nějaké nerozvážnosti, počítejte s tím, že si pohoršíte. O zaměstnání nepřijdete, ani vám to  nezlomí vaz, ale komplikace to budou.Tyto dny se budete muset nejspíš ze všeho nejvíce zaobírat svým zdravím. Veškeré potíže, které by vás mohly potrápit, budou směřovat k tomu, abyste na sobě zapracovali a svých problémů se zbavili. Doba je vhodná k tomu zlepšit si kondici a také k úspěšným lékařským zákrokům. Také by to chtělo posilovat obranyschopnost a aspoň trochu začít sportovat.

 • Kdy jste byli naposledy na procházce? I když příroda ještě spí, pobyt na čerstvém vzduchu je mocný lék!
 • Víte, že největším zdrojem energie je pro vás hudba? Zatančete si, ať už se někdo dívá nebo ne!

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Skvělé dny jsou na to zlepšit si svůj vzhled a hlavně svou kondici. Měli byste naslouchat svému vnitřnímu hlasu, vsadit na svou intuici a nenechat si nikým do svých pocitů a vjemů hovořit. Zejména byste neměli poslouchat své „dobré kamarády“ a příbuzné, ale vsadit na svou vlastní hlavu. Vy o svém životě rozhodujete. Pokud jste si dali plán, jak být lepším člověkem, věřte, že budou ve vašem okolí lidé, kteří vám to přát nebudou. Vhodná doba bude k tomu začít s pravidelným cvičením nebo s návštěvou gymu. Uvidíte, že to s motivací lepšího já půjde raz dva a ještě si nový pohyb skutečně zamilujete.

 • Lásku si budete muset v tyto dny zasloužit. Pokud chcete být milováni, obletováni a hýčkáni, pak se ke svému protějšku musíte chovat zrovna tak. 
 • Nejúčinnějším receptem na úspěch bude veselá mysl, optimismus a smysl pro humor.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Měli byste se více naučit pracovat se svou duší. V žádném případě byste neměli chtít všechnu přebytečnou energii vybít silou, ať už nějakým tvrdým sportem nebo těžkou fyzickou prací. Dobře byste si měli rozvrhnout, kam své síly směrovat. Vhodné by bylo zbavit se takových zlozvyků, jako je kouření nebo alkohol, co takhle začít se suchým únorem už nyní? Rozhodně se nepouštějte do milostných dobrodružství.Držte se pevně svých zásad a nepopusťte uzdu svým zlozvykům, neřestem nebo starým problémům. Vhodné dny jsou na změnu životosprávy, na úspěšný počátek diet. Nechcete začít s jógou? Pozdrav slunci každé ráno vám udělá dobře po duši i po těle.

 • Vsaďte na optimismus a pozitivní přístup k problémům.
 • Snažte se rozdávat úsměvy a dobrou náladu kolem sebe.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nespoléhejte se na svou kondici. Zdravím sice přímo kvetete, i hvězdy vám přejí. Pozve-li vás někdo na šálek kávy do intimního prostředí, važte dobře situaci. Nemusí vše dopadnou tak, jak si vysníte. Neměli byste se snažit dělat skoky, neměli byste být netrpěliví nebo se snažit řešení problémů obejít či se mu jakkoliv vyhnout. Budete mít tendenci řešit své finanční problémy velmi osobitým způsobem. Dejte si pozor, do čeho se pouštíte, aby to nebylo na hraně zákona. I do takového problému by vás mohla nynější konstelace vlákat. Vyhněte se hurá akcím a růžovým brýlím, buďte více nedůvěřiví. Jak se říká – důvěřuj, ale prověřuj.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Tyto dny můžete být po pracovní stránce navýsost spokojeni. Bude se vám dařit, práce vám půjde od ruky. Kolegové vám budou přát a zaměstnavatel nejspíš ocení vaše schopnosti více, než jste čekali. Očekávat můžete také příjemné finanční zlepšení. Zkusit můžete i los, zda se na vás i v tomto směru neusměje aspoň malé štěstíčko. Všechny zdravotní neduhy, které si na vás brousily zuby, odezní a upadnou v zapomnění. Před vámi se rýsují velmi vydařené dny, kdy si můžete vyzkoušet alternativní cesty péče o své tělo. Co takhle se zkusit také se otužovat? Zvolte si ty správné alternativní metody, jak být v pohodě po těle i po duši. Velmi by vám prospělo nalézt nové zdroje energie.

 • Pokud budete mít pocit, že jste dost podceňovaní, nebojte se sjednat si spravedlnost!
 • Pokud chcete dosáhnout úspěchu, musíte se smířit s tím, že je občas třeba kousnout i do kyselého jablka.

Planety Venuše a Mars jsou ve Střelci. Co to pro nás znamená?

elle.cz

Zdroj: Autorský článek