Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 4. března: Panny potká zkouška, Vodnáře ovládnou vášně

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Budete si moct dopřávat plnými doušky vše, co vám bude dělat radost. Měli byste ale dbát na to, abyste nic nehnali do extrému. Pokud se budete držet moudrého přísloví, že všeho moc škodí, pak se nemusíte ničeho v tyto dny obávat. Popřemýšlejte, jakou alternativní metodu byste na sobě rádi vyzkoušeli, abyste si polepšili.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tyto dny by vám mohly předložit účet životního stylu, jaký jste v uplynulých letech absolvovali. Vymstít by se mohly všechny chyby a prohřešky, kterých jste se dopustili. Ve zdravotních záležitostech se může vymstít všechno, co jste podcenili. Zapracujte proto na prevenci proti možným zdravotním problémům v nejbližší budoucnosti.

 • Měli byste potlačit nenadálý sklon ke spěchu. Víte přece, že práce kvapná je málo platná.
 • Na tohle přísloví byste měli myslet už od rána. Netýká se jen vašeho zaměstnání, ale i soukromého života.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nepočítejte s tím, že zůstanete v klidu! Tranzity hovoří o zvýšeném nebezpečí zdravotních problémů a nejrůznějších komplikací. Bude na místě přehodnotit svůj dosavadní životní styl a provést důležité změny – v životosprávě, otužovat se, více sportovat, hledat nové aktivity a možnosti, jak si své zdraví vylepšit. Naučte se nový rituál, který vám udělá dobře po těle i po duši.

 • Zajděte si na kosmetiku. I jedna návštěva pomůže vaší pleti i sebevědomí.
 • Nebylo by dobré dopřát tělu aspoň tři dny půst, aby se očistilo?

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nepospíchejte na partnera nebo na lidi kolem sebe, dejte všem dostatek času na rozmyšlenou, ať neprovedete nějakou zbrklost. S trochou opatrnosti projdete těmito dny bez ztrát a potíží. Jinak vám tyto dny hvězdy přejí. Máte nejen pevnou vůli, sebedisciplínu a houževnatost, ale také pořádnou dávku štěstí. Jediné, v čem nebudete tak docela úspěšní, je láska.

 • Víte, že se někdy ve vztazích pohybujete jako slon v porcelánu?
 • Potlačte v tyto dny svou touhu po dobrodružství, pokud jste na cestách, nežeňte se příliš k cíli!

Horoskop na březen: Lvi by měli být stále ve střehu, Ryby pocítí úlevu

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Je třeba připravit se na možnost velkého vyčerpání, stresu, přijde nutnost řešit nečekané problémy a komplikace. Ve věcech lásky se nevzpírejte realitě, vše posuzujte věcně a střízlivě. Počítejte s nějakou vypjatou situací. Při jednání se snažte najít společná rozumná řešení.

 • Dejte si pozor, ať si zbytečně nenaděláte nové nepřátele. Žádná dramata, žádný patos!
 • Hledejte klid a nové síly buď v rodinném kruhu, nebo mezi dobrými přáteli.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Když se vám něco nelíbí, tak se nemusíte hned neúměrně rozčilovat. Osud má s vámi zcela jiné plány, a tak se příliš nebraňte. Mějte se na pozoru, abyste si příliš nic nepřikrášlili nebo neměli nereálné nároky. Hrozí tu a tam velké rozladění a stavy mrzutosti, z čehož by mohly pramenit drobnější zdravotní potíže nebo by se mohly tu a tam ozvat nějaké staré neduhy.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

S úlevou si můžete dopřát konečně vše, co vám osud uplynulé dny odepíral. Vaše vztahy procházely nejspíš zatěžkávací zkouškou, většina Vah si musela uvědomit, jaké chyby v nedávné minulosti napáchaly. Konstelace je donutila nejen přemýšlet, ale také vyvodit ze stávající situace důsledky a chyby napravit.

 • Tam, kde procházel váš vztah zkouškou, si konečně oddychnete. Tak se víc usmívejte.
 • Nechte se od svého partnera rozmazlovat – ani vy nešetřte péčí o něj. 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Budete zářit na dálku, obdařeni neodolatelným charisma. Nikdo vám nedokáže nic odmítnout. Neměli byste toho ale rozhodně využívat, tyto dny se přeženou rychle, a pak by vám to mohl někdo ošklivě „spočítat“. Vynikající konstelace vám naslibuje modré z nebe a dá okusit sladký nektar, brzy se ale věci ukážou jinými, než ve skutečnosti jsou.

 • Využijte konstelace, která je nakloněna všem změnám životosprávy a vylepšení zdraví.
 • Co takhle nějaká úžasná netradiční lázeň? Zarezervujte si svůj termín ve spa.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Možná trochu více času s vaším partnerem je přesně to, co potřebujete oba dva. Vlivem pracovních povinností, kterých máte až nad hlavu, si v každodenním životě těžko nalézáte společné chvíle klidu. Proto najděte nějaký recept, který chcete už dlouho vyzkoušet, a dejte se do přípravy drobné hostiny. Ať už budete vařit sami či společně. Pokud jste nezadaní, spolehněte se na okruh nejbližších přátel. Co takhle taková večeře u vás doma?

 • Vhodné dny jsou k utužení vztahu nebo zažehnání krize. Udělejte večer velkou romantiku!
 • Uvařte nějakou specialitu a otevřete si láhev dobrého červeného vína. Malá oslava přijde vhod.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Konstelace je nakloněna obyčejným každodenním záležitostem a rutinní činnosti. Nesnažte se proto tyto dny nic měnit nebo dělat důležitá rozhodnutí. Mějte se jen na pozoru, abyste neměli nereálné nároky. Pokud jste se rozhodli udělat ve svém životě nějaké velké boom, pak byste se měli dobře poradit s odborníky nebo si dát čas na rozmyšlenou.

 • Rozhodně tyto dny nebouchejte pěstí do stolu a nekřičte, ani na svého partnera a děti!
 • To, co vám bude nejspíš trochu chybět, je empatie. Proto se zastavte v běhu a zkuste vzít věci z jiného stránky nebo z nadhledu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Osud vám může nabídnout velkou lásku, vášeň a nezapomenutelné zážitky – to může způsobit konec starého vztahu a dobrou perspektivu vztahu nového, z něhož se může stát dokonce vztah celoživotní. I když to právě nedopadne, měli byste si užít takových chvilek, kdy se člověk cítí šťasten. Příznivý vývoj mohou očekávat zejména ženy.

 • Kdy jste byli naposledy na nějaké party, kde byste se odvázali a zatančili si? Mýlíte se, jestli si myslíte, že vás tam nečeká štěstí.
 • Chtělo by to nějaké vášnivé rozhodnutí pod vlivem emocí – co takhle novou barvu vlasů nebo odvážná ofina?

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nepřepínejte síly ani fyzické, ani duševní. I kdyby se vám zdálo, že můžete skály lámat. Tu moc vám dává Slunce ve vašem znamení, propůjčí vám svou energii, pokud ji ale neukočírujete, může vás vyčerpat stejně, jako byste běželi maraton. Proto pracujte se svým tělem i duší moudře. Hvězdy přejí lásce, to ale neznamená, že byste se měli vrhnout do víru vášní po hlavě.

 • V žádném případě neflirtujte na pracovišti. A s nadřízeným už vůbec ne!
 • Nevěříte si? Nasaďte autosugesci, opakujte si v duchu dokola: Jsem krásná a neodolatelná! Nebo: Jsem charismatický a úžasně vtipný!

Planety Venuše a Mars jsou ve Střelci. Co to pro nás znamená?

elle.cz

Zdroj: Autorský článek