Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 5. února: Býky čekají komplikace, Střelce milá překvapení

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vaše sny budou na dosah, jenom bude třeba si protřít oči a naučit se hledět také pod povrch člověka – do jeho duše.Pozor tedy také na rizikové sporty. Čekejte velmi vydařený čas k tomu posunout svůj život do vyšších sfér. Dívejte se dobře kolem sebe, přijde nejspíš velká inspirace a nápad, který nastartuje váš život a vy se dáte tím správným směrem. Nezavrhujte hned něco, co se vám bude zdát jako naprostá šílenost nebo se budete domnívat, že na to prostě nemáte. Je dobré také popřemýšlet, jak se zdokonalit, je vhodný čas přihlásit se na nějaký kurz nebo třeba do tanečních pro dospělé.

 • Máte velkou šanci vylepšit se po všech stránkách – měli byste začít sportovat, dny budou vhodné k změně jídelníčku a zbavování se zlozvyků.
 • Vhodné budou také všechny alternativní možnosti, jak si posílit svou imunitu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Mějte se na pozoru především před infekčními chorobami, velký pozor tyto dny  také na jedy, alergie. Očekávejte také velmi neklidné srdce, které se může projevovat nespokojeností v dosavadním vztahu nebo tendencí hledat jinde. Tyto dny byste rozhodně neměli vysedávat doma, ale pohybovat se co nejvíce ve společnosti, neodmítat pozvání na večeře a do kina, dobře se kolem sebe rozhlížet. Ale nejednat unáhleně, dát si čas na rozmyšlenou.

 • Pozor, abyste nepřecenili své síly. Hrozí vám naprosté vyčerpání a z toho pramenící zdravotní potíže.
 • Pokud ovládnete své milostné aktivity, pak se můžete těšit na velkou lásku.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Veškeré potíže, které by vás mohly potrápit, budou směřovat k tomu, abyste na sobě zapracovali a svých problémů se zbavili. Doba je vhodná k naprosté změně image, zlepšení kondice a také k úspěšným lékařským zákrokům. Tyto dny byste měli také mnohem více pozornosti věnovat svým nejbližším. Jejich nespokojenost je odůvodněná, v poslední době vás vaše profese zaměstnává natolik, že vám ubírá čas, který by měl být určen rodině. Jděte se rozptýlit do přírody, i když je stále ještě zima. Podpořte dobrou pohodu v rodinných i intimních vztazích.

 • Radost vám přinese kontakt s malými dětmi a zvířaty. Nemáte-li ani jedno, ani druhé, vybijte své pečovatelské touhy na svém partnerovi, jistě se nebude vzpírat.
 • Opatrnost bude třeba jen při řízení automobilu a při všech činnostech, při kterých je možné se zranit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Měli byste zachovat chladnou hlavu, Nedělat zbytečné potíže, nevyvolávat hádky kvůli malichernostem a už vůbec nezkoušet jednat z pozice síly – ať již majetkové, profesní nebo fyzické. Zkuste to po dobrém. S takovou taktikou dojdete dále a hlavně dosáhnete svých cílů snáze. Tyto dny byste se měli koncentrovat jen na jeden problém. Důležité je to dotáhnout až do konce. Stresové situace vás můžou přivést k nesprávným závěrům, proto je na místě maximální opatrnost.

 • Někdo vám způsobí menší komplikace, nebudou však zdaleka nepříjemné. Velblouda z komára z toho uděláte vy.
 • V partnerském vztahu vznikne trochu napětí, ale neberte to nijak tragicky. Otáčejte všechno v legraci.

Horoskop na leden: Střelce omámí láska, Vodnáři by měli více plánovat

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Tyto dny se budete cítit občas jako na houpačce. Pozor na vztahy. Lidé budou reagovat citlivěji, než bývá jejich zvykem. Budou zranitelnější, vztahovační a přecitlivělí. Budeme mít tendenci věci dramatizovat a může tak vzniknout mnoho nedorozumění. Dávejte si proto pozor nejen na své činy, ale také na to, co říkáte a co slibujete. Nic si v žádném případě nedokazujte a už vůbec neřešte partnerské konflikty. Pozor na dlouhodobé vleklé záležitosti. Tyto dny raději nikomu nepůjčujte peníze. Vaše lehkomyslnost vám přinese dost potíží. 

 • Budete si muset dát velký pozor, abyste ve své profesi neselhali nebo neudělali nějakou fatální chybu.
 • Pokud se vyvarujete riskantních činů, pak nebezpečné vody zvládnete.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Konstelace jednoznačně hovoří o tom, že jen jediný partner z mnoha bude ten pravý, ostatní se stanou jen početnou armádou – někdo levým, jiný pravým křídlem. Všechny své obdivovatele ale tyto dny hravě zvládnete, s noblesou a sebevědomím hodným vašeho znamení. Tyto dny byste se neměli obecně uchylovat ke kompromisům, ale volit jen skutečné hodnoty. Vhodné dny budou k tomu úspěšně zapracovat na změně svých dosavadních špatných návyků a zlozvyků. Snažte se ale zbavovat svých zlozvyků postupně.

 • Musíte se rozhodnout z hodiny na hodinu a začít jiný život jako mávnutím kouzelného proutku.
 • Ruku v ruce s touto změnou se výrazně zlepší nejen zdravotní stav, ale také úspěchy v dalších oblastech.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pocítíte příliv energie a příjemný pocit bezpečí. Dobrá intuice vás nebude mýlit. V životě se vám začnou dít takové věci, které vám budou dělat radost, přinesou štěstí, a hlavně z vás spadne případná tíseň a pocity nejistoty. Díky příjemnému psychickému rozpoložení se zlepší i zdraví. Pokud se chystáte provést nějaký krkolomný kousek, pak byste neměli otálet, Cítíte se velmi dobře a překypujete energií, pokud se kolem vás nic neděje, musíte to roztočit vy. Stojaté vody vám nijak neprospějou.

 • Snažte se energii nasměrovat k užitečným věcem, myslete na zadní vrátka a také na to, jak si polepšit nebo si zvýšit kvalifikaci.
 • Potřebovali byste si upevnit pozici v zaměstnání. Někdo má políčeno na vaší židli.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Měli byste se rozhodnout, jaká práce má pro vás větší cenu, nebudete moci sedět již na několika židlích zároveň nebo pracovat od nevidím do nevidím víkendy a svátky. Rozhodujte se ale opatrně, první rozhodnutí nebude nejspíš správné. Bude to chtít odstup nebo ještě navíc dobrou radu od někoho, kdo se vyzná. Postaví se před vás problém, který bude třeba vyřešit – s největší pravděpodobností se budete muset zbavit té práce, za níž nejste dostatečně ohodnoceni, bude třeba se naučit říci si více, a tím předejít finanční ztrátě. Bylo by pro vás prospěšné, kdybyste si uspořádali své myšlenky a při vhodné příležitosti je přednesli svému nadřízenému.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Budete se cítit tak dobře, jak už dlouho ne. S největší pravděpodobností se mnohým z vás podaří velké boom v životě. Dostanete se do super duševní pohody a nabudete velkého sebevědomí a chuti měnit svůj život k lepšímu – v nejednom případě to může být nejen zaměstnání, ale také dosavadní partner. Čas bude nakloněn též zbavování se zlozvyků. Zejména ženy v tyto dny rozkvetou. Mnohé dokážou vydobít si lepší pozice ve všech směrech. I mužům se ale tyto dny uleví, ti se však budou muset více snažit. Tak tomu bude i s vaším zdravím.

 • Čas bude příznivý všem zásahům do životosprávy, bude vhodný k začátku diet tak, aby byly úspěšné, a také k zásadní změně image.
 • Pokud jste ve finančních problémech, dostanete šanci si své starosti zmírnit.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tyto dny nebudou úplně růžové, přesto si nemusíte zoufat. Dařit se vám bude nejvíce v osobním životě. Hezké večery byste mohli strávit na návštěvě u přátel nebo příbuzných či venku s partnerem. Dopřejte si dobré jídlo a pití, to bude pro vaše nervy jako balzám. Láska vám bude tyto dny zvlášť prospívat, lze očekávat velké úspěchy, splnění nějakého romantického snu nebo poznání takové bytosti, která splní vaše představy.

 • Mnozí budete mít partnera svých snů na dosah ruky, neměli byste tedy otálet, ale zkusit jej získat.
 • Největším nepřítelem tyto dny bude pohodlnost a neprůbojnost.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pravděpodobně vás bude tyto dny čekat nějaké důležité rozhodnutí. Neodmítejte radu svého partnera nebo dobrého přítele. Snažte se zjistit názor nejbližších přátel. Bylo by také na místě ocenit práci těch druhých alespoň jako práci vlastní. Netvrďte, že dobré zboží se chválí samo, vaše oblíbenost na pracovišti by rapidně klesla. Měli byste absolvovat nějaký kurs nebo školení, abyste si polepšili. Budete nejspíš muset udělat v pracovních záležitostech změny, abyste dále prosperovali.

 • Osud vás bude postrkovat agresivně, a vám nezbude nic jiného, než si udělat pořádek.
 • Nenechte se odradit neúspěchy. Zažijete nejspíš pořádnou krizi, ale vy se nesmíte dát.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Velmi zazářit byste mohli v konkursech a v soutěžích, nadějné by mohly být i loterie či jiné možnosti, jak přijít rychle a snadno k většímu finančnímu obnosu. Tito zrozenci by mohli risknout i značně nejistý obchod nebo transakci. Vhodné dny budou pro nákupy a prodeje nemovitostí nebo pro velké finanční investice, Zažehnáte i případné zdravotní problémy a výrazně si oddychnete. Zejména ti starší se pravděpodobně potýkali s nečekanými komplikacemi a neduhy, které na ně podle zaútočily zejména koncem roku.

 • Pokud jste své zdraví dosud uhájili, pak můžete očekávat vylepšení. Nebojte se poprat s problémy.
 • Tyto dny vám dají jasně najevo, že vše špatné bylo k mnohému dobré.

Planety Venuše a Mars jsou ve Střelci. Co to pro nás znamená?

elle.cz

Zdroj: Autorský článek