Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 8. Července: Ryby se topí v lásce, Váhy neztrácejte naději

Vesmír přeje lásce, přátelství, ale i cestování. I práce na zahrádce vám udělá radost a půjde vám od ruky. Také nenáročnému sportu můžete popustit uzdu, taková jízda na kole nebo procházka přírodou vám udělá dobře. 

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nespoléhejte se na svou kondici, máte proti sobě postavených několik planet nepřátelsky, takže tohle není váš čas. Zdravím sice přímo kvetete, ale jak se říká, opatrnost – matka moudrosti. Pozve-li vás někdo na šálek kávy do intimního prostředí, važte dobře situaci. Nemusí vše dopadnout tak, jak si vysníte. Venuše jako planeta lásky totiž není na vaší straně. Je to bazilišek, který vám nyní uškodí. Raději se nepouštějte do žádné práce, v níž se musíte více soustředit.

 • Hvězdy vám předpovídají spíše sportovní úspěch než pracovní.
 • Navážete mnoho kontaktů, ale nic dobrého z nich nečekejte! 

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Rychle se rozkoukejte, máte velice příznivé dny pro obchodní jednání všeho druhu. Bojovný Mars je na vaší straně, takže se proměňte aspoň na chvíli v bojovníka nebo gladiátora. Nebuďte však příliš důvěřiví, nespoléhejte na ústní dojednání a požadujte řádnou, ověřenou smlouvu. Jinak by se mohlo stát, že přijdete o peníze. Staré problémy, potíže a starosti se příznivě dořeší a vy pocítíte výraznou úlevu. V zaměstnání vyjde najevo oprávněnost vašich kritik.

 • Tento zdar vás vyprovokuje k větší pracovní aktivitě.
 • Budete-li takto pokračovat, získáte významnější roli ve svém zaměstnání, a tím si polepšíte i finančně. 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Myslíte si, že právě pro vás odpočinek anebo poležení v posteli nejsou nutné, že je to přepych? To, že vás čas od času trápí bolesti hlavy a trpíte stresem, je důsledkem přepracovanosti. Proto udělejte něco, co jste už dlouho neudělali. Ležte celá odpoledne a večery jen s napínavou knížkou. Neměli byste si nechat tyto dny uklouznout žádnou příležitost mezi prsty, vynikající konstelace hovoří o životní šanci.

 • Budete se cítit šťastní a mnohé staré problémy se dořeší a zcela vymizí z vašeho života.
 • Nebojte se riskovat a jít vstříc i velmi nebezpečným změnám. 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Buďte zábavní a vtipní! Osud vám nabídne velkou lásku, vášeň a nezapomenutelné zážitky – u zrozenců středního věku to může způsobit konec starého vztahu a dobrou perspektivu vztahu nového, z něhož se může stát dokonce vztah celoživotní. U hodně mladých se bude nejspíš jednat pouze o krátké poblouznění. Mnoho z vás si nejen polepší, ale dostanete svou životní příležitost.

 • Jste-li nespokojená se svým fyzickým zdravím, měli byste myslet na změnu vašeho režimu.
 • Zkuste si dát zeleninový salát k obědu a do práce jít pěšky. Hned se budete cítit lépe! 
Mohlo by se vám líbit

Vyvrcholení karlovarského festivalu a jeho poslední červený koberec

Karlovarský festival byl včerejším večerem oficiálně ukončen. Nejvyšší cenu, Křišťálový glóbus, 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary získal film Náhlý záblesk hlubších věcí. V ELLE Beauty Lounge se poslední večer blýskalo róbami hvězd. Jak vypadalo vyvrcholení festivalu a opravdu poslední červený koberec?
elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Na vaše bedra tyto dny padnou jakési nepříjemné organizační starosti. Nejpravděpodobněji to budou potíže s autem nebo stěhování. Berte takové věci sportovně. Musíte si pomoci sami a pustit se do práce. Totiž tam, kde se projevuje tlak a síla, se vždy něco pohne. Jakékoliv hypotéky nebo jiné půjčky vám budou tyto dny působit těžkou hlavu.

 • Zejména zrozenci starší by se měli mít na pozoru před špatným odhadem situace.
 • Pozor při podepisování smluv, je třeba se držet přísně reality, důvěřovat, ale velice prověřovat. 

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Mějte se na pozoru, abyste si nezadělali problémy – měli byste se ve vlastním zájmu pokusit zbavit všech zlozvyků, které vás trápí. Přestat kouřit, začít s lepší životosprávou, začít sportovat nebo pravidelně meditovat, pokud je vaše práce a životní styl hodně hektický, můžete se vyvarovat příštím problémům. Všechny vaše dosavadní starosti a problémy pak dočasně zmizí. Láska a přátelství se v těchto dnech upevní.

 • Budete mít štěstí u opačného pohlaví, měli byste toho využít a seznamovat se s novými lidmi.
 • Štěstěna vám bude nakloněna a je dost pravděpodobné, že se na vás usměje i v podobě slávy. 

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Sex vám může jen prospět a zlepšit vaši náladu. Tyto dny je nejvyšší čas napravit ve vašem vztahu vše, co se napravit dá. Budete mít sklony se přejídat, ale co je horší, také přemíru pít. Obojí by vám mohlo způsobit nepříjemné zdravotní potíže, tak se pokuste ovládnout. Tyto dny by mohl partner mít šarvátek s vámi dost, i když vás má rád, a uchýlit se jinam.

 • Večery byste neměli sedět doma, ale někam se vypravit – do divadla, na procházku. Bojujte pohybem.
 • Pamatujte, že hádkami jen nahrajete svému sokovi, který by ve skutečnosti nad vámi nikdy nezvítězil. 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tyto dny se vám objeví nové možnosti, kterých bude hned několik a vy si z nich bez dlouhého rozmýšlení budete muset vybrat jednu. Bude záležet na vaší intuici a bystrém úsudku, což jako Štíři máte, zda bude ta nejlepší. Zejména ve vztazích a v lásce se vám bude dařit, budete se doslova rochnit v lásce a milování.

 • Nevyčerpávejte zbytečně zásoby energie a odolejte pokušením hledat nové cesty při řešení problému.
 • Nevyplatí se opouštět staré vyšlapané a ověřené cesty. Proto nic nerozhodujte unáhleně. 
Mohlo by se vám líbit

Prastarý perský horoskop: Co napoví o vašich vlastnostech a osudu?

V každé kultuře se hledaly významy a symboly, které pomáhaly člověku pochopit jeho osud. Prastarý perský horoskop třinácti zvířat inspiruje i dnes, v 21. století. Co můžete vyčíst z jeho řádků?
elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Prokažte trpělivost, i když se vám nedaří podle vašich představ. Ve skutcích, které vypadají na první pohled beznadějně, hned nekapitulujte a neztrácejte přehled. Vždy se musí najít nějaké řešení. Nesmíte si ale dělat falešné představy, víte, že jste velcí snílci! Stůjte raději pevně na zemi a vycházejte ze skutečné situace. Budete o to méně zklamaní.

 • Měli byste zapracovat na prevenci proti nemocím, mohla by vás začít podhlodávat nějaká zákeřná choroba.
 • Pozor na alkohol, drogy, velkou konzumaci prášků, tato konstelace by se mohla také projevit nějakou vlekoucí se nebezpečnou chorobou, jako je borelióza. 

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tyto dny se budou odvíjet plynule a zvolna podle toho, co jste zaseli v předešlých dnech, a tak nejideálnější a nejmoudřejší strategií bude pozice mrtvého brouka. To znamená nevyvíjet pokud možno žádnou aktivitu a snažit se uchovat si ty posty, které jste získali. Dobře si ale rozmyslete, co je pro vás důležité, a co je práce druhořadá. Pokud budete honit několik zajíců zároveň, pravděpodobně se nejen uštvete, ale ještě se dostanete do potíží. Budou na vás kladeny zvýšené požadavky, a to v mnoha směrech zároveň.

 • Je třeba se připravit na možnost většího vyčerpání a stresů. Přijde nutnost řešit nečekané problémy a komplikace.
 • Z toho by mohly pramenit zdravotní problémy. Proto nezapomeňte odpočívat! 

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Hvězdná konstelace vám drží palce a vy se dokážete zbavit nejen svých restů, ale uděláte si nejspíš také něco do rezervy. Nepolevujte však ve výkonech a snažte se dorazit opravdu všechny záležitosti do konce. Pokud máte náladu na příjemné milostné dobrodružství, naskytne se vám tyto dny příležitost. Tyto dny si oddychnete. Zaslouženě! Konstelace slibuje pracovní úspěchy, nové nabídky a také finanční odměnu.

 • Uložte si něco do rezervy.
 • Je více než pravděpodobné, že si pracovně polepšíte, můžete získat až vedoucí postavení nebo další pracovní nabídky. 

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Postupujte podle předem naplánovaného scénáře. Dařit se bude nejen v práci, ale také ve vztazích. Těšte se naplno z lásky a příjemně harmonických vztahů. U nezadaných je šance potkat toho pravého, který vás bude provázet mnoho příštích let. Pokud prožíváte partnerskou krizi, můžete očekávat její zklidnění. Tyto dny budou pro vás nejen velkým pokušením, ale hlavně časem velké duševní relaxace, uvolnění a pocitu radosti.

 • Neradujte se moc neřízeně, Saturn je stále ve vašem znamení.
 • Můžete si naběhnout sami na ránu do hlavy z velké euforie. 
Mohlo by se vám líbit

Posvátný indický horoskop: Poznejte svou karmu a to, co o vás vypovídá

Indové věří, že hvězdná znamení ovlivňují nejen charakter, ale celkovou osobnost člověka. Přestože jejich astrologie je stará více než 5000 let, inspiruje dodnes. Najděte si své znamení a zjistěte, co vás čeká.
elle.cz

Zdroj: Autorský článek