Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop od 8. dubna: Váhy ať neriskují, Ryby se budou koupat v lásce

Vsadit bychom měli na intuici, zejména citliví jedinci budou obdařeni šestým smyslem, proto bychom měli dobře naslouchat i našim blízkým nebo partnerům, pokud sami nemáme ten dar nahlédnout do budoucnosti. Druhá polovina týdne bude ve znamení zklidnění rozbouřených vod, pokud jste ztratili pevnou půdu pod nohama, najdete zase jistotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vaše srdce prohřeje láska, může být ale i přátelská nebo mateřská. Proto se nebraňte citům, máte šanci si užít velký pocit štěstí v okruhu svých nejbližších. Také s dětmi vám bude krásně, proto si dopřejte jejich společnost, vydejte se s nimi klidně za dobrodružstvím nebo se vypravte do divadla na pohádku.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Údělem těchto dnů je reprezentovat a opečovávat partnera. Pokud začínáte s podnikáním nebo chcete měnit zaměstnání, pak jste si k tomu vybrali vhodnou dobu. Pokud vám vaše zdraví provádělo v uplynulých měsících neplechu, pak tomu brzy bude konec. Nebude to sice žádný zázrak, ale tyto dny vám přinesou radost. Na tom, co se vám nyní podaří, byste měli stavět svou budoucnost.

 • I z malé nabídky se může vyklubat velká životní šance. Splní vám to brzy sen.
 • Kdy jste si naposledy vyrazili s partnerem za hranice všedních dní? Zkuste aspoň romantický víkend!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tyto dny vám slibují, že uděláte správná rozhodnutí a získáte vztah, po kterém toužíte. Ti, kteří dosud hledali a nenacházeli, se mohou těšit na takového partnera, který bude odpovídat jejich představám, a ti, kteří již mají vybráno, se nestačí divit, jak se jejich vztah daří. Dostanete také šanci vypořádat se se svými dlouhodobými problémy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Mějte se na pozoru před přeceněním svých sil a schopností a před podceněním možného nebezpečí. Jakýkoliv náznak onemocnění nebo indispozice by neměl zůstat bez povšimnutí. Rychle byste měli pospíšit k lékaři a nechat se vyšetřit, abyste předešli problému. Vsaďte na vztahy více než na vlastní síly. Najde se dost ochotníků, kterým hravě přenecháte část svých povinností, a to jak v zaměstnání, tak doma. V osobním životě vás čeká milé překvapení.

 • Je však zapotřebí vyjít štěstí vstříc. Pokud vsadíte na lásku, úspěch vás nemůže minout.
 • Myslete ale také na své zdraví, menší procházky přírodou vám jen prospějí.

Velký horoskop pro znamení Berana: láska, finance i zdraví podle hvězd

elle.cz

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Tyto dny se vám objeví nové možnosti, kterých bude hned několik a vy si z nich bez dlouhého rozmýšlení budete muset vybrat jednu. Bude záležet na vaší intuici a bystrém úsudku, zda bude ta nejlepší. Nevyčerpávejte zbytečně zásoby energie a odolejte pokušením hledat nové cesty při řešení problému.

 • Nevyplatí se opouštět staré vyšlapané a ověřené cesty, úspěchy budou spíše v postupných krocích.
 • Není vhodná doba k razantnímu odnaučování se zlozvyků, na vše musíte pomalu a krok za krokem.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Mějte se na pozoru před příznaky zdravotních problémů – i těch, které se projevovaly v minulosti. Tyto dny by se mohly staré neduhy nepříjemně ozvat a nadělat vám těžkou hlavu. Lze očekávat nutnost čelit problému a razantně vyvodit ze situace důsledky – okamžitě změnit životosprávu, případně upravit i pracovní a další podmínky. Mějte se na pozoru především před infekčními chorobami, velký pozor na jedy, alergie, otravy všeho druhu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nedejte na povrch, vždy se snažte dohlédnout dovnitř, ať již lidi, věci nebo problémy. Menší problémy berte jako varování, které přišlo včas a ušetří vás větších nepříjemností. Vhodná doba bude k přemýšlení o tom, jak si svou pozici a finance vylepšit, k experimentům. Tyto dny budou velmi vhodné ke studiu, k dokončení dlouhodobých vědeckých studií, k společenským aktivitám, které by mohly přinést zajímavé a hlavně vlivné kontakty.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Doba je vhodná k zvyšování obranyschopnosti a ke zbavování se svých zlozvyků. Bylo by dobré, kdybyste začali sportovat nebo jinak se vylepšovat. Mars je na vaší straně a bude vás dobíjet energií. Bude třeba přehodnotit svůj dosavadní život, svou životosprávu, své pracovní i psychické vytížení. Dočkáte se velkého obdivu opačného pohlaví. Vaše štíří charisma vás nyní nezklame.

 • Štěstí nebude jen krátkou iluzí, ale bude se vyvíjet seriózně. Na váš vkus možná až moc.
 • Nezkoušejte milostné kejkle na kolegy nebo dokonce nadřízené. Tady byste utržili šrámy!

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Můžete se těšit na příznivé pracovní změny nebo na vylepšení svých pracovních výsledků. Pro podnikatele to znamená expanzi a rozšiřování svého působení. Ti, kdo jsou bez práce nebo nejsou v zaměstnání spokojení, mohou očekávat úspěch nebo ocenění svých schopností. Měli byste vytáhnout své tajné plány na světlo a snažit se je prosadit. Skvělé dny jsou na to zlepšit si svůj vzhled.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tyto dny se můžete těšit na vylepšení svého zdraví. S největší pravděpodobností nebudete příliš nakloněni dobrovolným změnám, budete k tomu osudem „postrčeni“ nejspíše nějakým drobnějším zdravotním problémem. Pozor na špatný odhad svých sil a z toho pramenící zdravotní problémy. Počítejte s nějakou vypjatou situací. Při jednání se snažte najít společná rozumná řešení.

 • Dejte si pozor, ať si nenaděláte nové nepřátele. Je před vámi dost náročné období.
 • Hledejte klid a nové síly buď v rodinném kruhu, nebo mezi dobrými přáteli.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nebudete se cítit pracovně využití, neměli byste však ztrácet naději, ale dobře si rozmyslet, v čem byste mohli být lepší nebo co byste mohli svému zaměstnavateli nabídnout. Nebude to žádný zlepšovací návrh nebo perpetuum mobile, bude to něco, co zpříjemní pracovní prostředí pracovníků nebo celé firmy.

 • Kdosi vám nebude právě po chuti, nebojte se mu říct své mínění a necouvejte ani před konfrontací.
 • Spoléhejte především na vlastní síly a diplomatický takt. Vyplatí se vám to.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Budete velmi úspěšní a můžete se dočkat zajímavých pracovních nabídek. Úspěch může přijít v konkursech, kariéře modelky, sekretářky, manažera, nebo dokonce umělce. Neměli byste si nechat uniknout příležitosti mezi prsty, nabídky určitě přijdou. Je vhodná doba k tomu začít sportovat, zbavit se svých dosavadních zlozvyků, začít posilovat, zlepšovat svou imunitu, otužovat se apod.

 • Pravděpodobně vás budou tyto dny čekat nějaká důležitá rozhodnutí. Nebojte se změny!
 • Neodmítejte radu svého partnera a snažte se zjistit názor nejbližších přátel.

7 znamení, kterými vám andělé chtějí něco sdělit

elle.cz

Zdroj: Autorský článek