Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Rození vůdci se ukrývají mezi čtyřmi znameními zvěrokruhu

1. Beran

Beran potřebuje mít velení, rozhodovat a iniciovat hnutí. Jako správné ohnivé znamení Beran následuje své instinkty, naslouchá svým touhám a svému vnitřnímu hlasu. Toto znamení je soutěživé, ambiciózní a závislé na výzvách. Berani vidí život optikou bitvy. Vítězství mají v krvi, jsou odhodlaní a vynalézaví. Jejich největší kvalita? Nekonečná energie. Jejich Achillova pata? Ke spolupráci a práci ve skupinách musí vynaložit o něco více úsilí než ostatní.

Sociopatky na první pohled nepoznáte, přitom jsou velmi nebezpečné

elle.cz

2. Kozoroh

Je nejen šéfem vašeho oddělení, ale je také doslova nejzodpovědnější v celém zvěrokruhu. Kozoroh je pravděpodobně znamením, které si nejvíce uvědomuje oběti, které místo vůdce vyžaduje. Proč ? Ve spojení s planetou Saturn, hvězdou odpovědnosti a vedoucích pracovníků, je Kozoroh ze všech nejpracovitější a nejdisciplinovanější. Jakkoli je ambiciózní, je vybíravý, neslevuje z kvality ani kvantity práce. Slabá stránka hvězdného Kozoroha? Vysoké požadavky spojené s neochotou delegovat.

3. Střelec

„Kdo mě miluje, ten mě následuje!“ je tak trochu motto Střelce. Střelec je typ, který kolem sebe shromažďuje davy. Charismatický, vtipný a inspirativní, žoviální Střelec rád nejen vede, ale také učí. Zvědavý a erudovaný Střelec je často vnímán jako poradce nebo mudrc. Váš šéf Střelec vám nevysvětluje svůj nový plán: káže. Znamení je reprezentováno kentaurem vystřelujícím šíp do výšky, a proto představuje hybnost, inspiraci, víru a naději. Stejně jako pastýři jsou i Střelci následováni ostatními, protože jim lidé věří a jejich optimistická a pozitivní energie povzbuzuje. Jejich slabost? Trochu despotická stránka.

Tři nejlepší a nejhorší přátelé podle znamení zvěrokruhu

elle.cz

4. Lev

Není náhodou, že pátým znamením zvěrokruhu je to, které je považováno za krále savany, ne-li všech zvířat. Charisma a noblesa: znamení Lva, stejně jako samo zvíře, vzbuzuje respekt. Nespokojí se s tím, že je reprezentováno královským zvířetem, znamení Lva je také spojeno s hvězdou, bez níž nic nejde, se Sluncem, planetou ega. Milostný nebo profesní život je pro Lva to to samé: rád je tím, kdo vede. Jeho sebevědomí a jeho vřelá povaha vás prostě nutí jít v jeho stopách. Ano, Lev ví, jak vzbudit lásku a úctu druhých, je to jeho tajná zbraň.

cara

Zdroj: Elle.fr