Přejít k hlavnímu obsahu

Nastává nejdůležitější úplněk letoška. Určí, jaký bude zbytek roku

Pokud se vám vaše zlozvyky nepodařilo zkrotit či se vám zatím nedařilo splnit si své plány, které jste si do života dali, nic není ztraceno. Ta největší energie ke změnám teprve přichází. Pomůže vám hodně příroda, která se probouzí k životu, a my jako její součást budeme mít větší šance se poprat s osudem a změnit se k lepšímu.

Úplněk bude příznivý především pro Berany, Lvy a Střelce

Úplněk je příznivý pro většinu znamení. Křídlo, které vytváří postavení Slunce, Měsíce a Pluta, nás bude posouvat vpřed a bude posilovat nejen naši vůli, ale i tělo. Nejvíce pocítí příliv energie ohnivá znamení – Berani, Lvi a Střelci, ti by si možná dokonce měli dát pozor, aby se nehnali kupředu jako uragán. Také Vodnáři a Blíženci pocítí úlevu a příležitost, uvolní se jim okovy a oni se budou moci rozletět. Váhat budou Váhy a drobné komplikace mohou čekat Kozorohy a Panny. Nedostatek odvahy či energie nebo potíže ve vztazích... Nebude to ale nic, s čím by si neuměli poradit.

Čeká nás extrémně silný úplněk

Vliv úplňku začíná už v sobotu večer, protože je extrémně silný. Zejména citliví jedinci mohou mít potíže se spaním. V sobotu od 21. hodiny do 8. hodiny v neděli ráno se bude dařit společenským událostem, různým oslavám, také kulturnímu vyžití nebo také vášnivé noci s partnerem. Nechoďte příliš brzy spát, blížící se úplněk by vám přinesl neklidnou noc.

Horoskop od 18. března: Lvy políbí Múza, Býci budou zahrnuti láskou

elle.cz

Jak na tom budeme během dne? Které hodiny březnového úplňku budou příznivé a které naopak mohou přinést problém?

V neděli od 8. do 14. hodiny je čas vhodný k akci. Nebude tedy na místě vysedávat doma nebo dokonce pracovat a dohánět resty. Udělá vám dobře procházka, třeba i krátká před obědem.

Od 14. do 20. hodiny nastává vynikající doba k sportovním aktivitám nebo k delší procházce přírodou, nejlépe spojené s pohybem. Pokud máte zahradu, bude čas vhodný k práci na ní. Hlavně neřešte žádné důležité věci, náročné na porozumění a na pozornost. Nepříznivě posazený Merkur by mohl přinést pořádné nedorozumění.

V neděli od 20. hodiny do 7. hodiny v pondělí ráno vás čeká úplňková noc. Bude lepší, když půjdete spát dostatečně unavení, nenechte se vehnat únavou do peřin příliš brzy, čekala by vás noc plná podivných snů, nejspíš hodně divokých. Nic si z nich ale nedělejte, pravděpodobně nebudou věštecké. Pokud ale nebudete naopak moci usnout, zkuste si uvařit levandulový nebo meduňkový čaj.

Pondělí od 7. do 14.hodiny bude úplněk v největší síle, pokud jej použijete na to, abyste si prosadili lepší pozici v zaměstnání nebo vyrazili na úřad, nejspíš tak dokážete přesvědčit kohokoli o čemkoliv. Pokud máte herecký talent, možná dokonce sehrajete pěkné drama. Jen si dejte pozor tam, kde bude zapotřebí soustředění a pozornost, hrozí únik chyb.

Od 14. do 21. hodiny se raději vyhněte řízení auta a na přechodu se také dobře rozhlédněte. Na cestách se dařit moc nebude, ale vztahům bude přáno, pokud se chcete usmířit nebo si cokoliv vysvětlit, bude tento čas k tomu zvlášť vhodný.

Od 21. hodiny v pondělí do 6. hodiny v úterý přemýšlejte o tom, jak byste si svůj život vylepšili. Jaké kroky byste podnikli a koho požádali případně o pomoc? Tuto noc se vám bude pravděpodobně spát mnohem lépe, tak můžete i dohnat nějaký ten spánkový deficit.

V úterý od 6. hodiny do odpoledne pocítíte nejspíš úlevu, úplňkové napětí poleví, ale s tím i vaše chuť k akci. Pokud jste tedy do této chvíle neudělali nic, nevyužili mocné energie úplňku, půjde vám to následující dny daleko hůř. Zejména notoričtí lenoši zpohodlní a nic s nimi nehne.

Horoskop na březen: Lvi by měli být stále ve střehu, Ryby pocítí úlevu

elle.cz

Zdroj: autorský článek