Říjnový horoskop pro všechna znamení

Říjen

Měsíc říjen přináší osudové poznání a odhodlanou vůli o něčem samostatně a nezávisle rozhodnout. Zaznamenat tak můžete vnitřní pokyn k potvrzení si toho, o co chcete usilovat a tím si přesně stanovit i to, co je Vaší momentální prioritou. Říjen nabízí šanci, kterou si nenecháte ujít. V průběhu měsíce můžete zaznamenat příznivé okolnosti, které napomáhají postupně se zabývat konkrétní obnovou a společnou tvůrčí aktivitou.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, začátek měsíce příjemně povzbudí i optimisticky naladěný víkend. Do života Vám tak může vcházet nový obrat, který již můžete zaznamenat a sami jej kreativní náplní podporovat. Nastat pro Vás může i sklizeň ovoce v podobě upřesnění si konkrétního vztahu, který může i v říjnu procházet osvobozující transformací. Vyžadovat si to z Vaší strany může i ochotu podívat se na něco z nového úhlu pohledu a prozřetelně tak asertivně reagovat. Měsíc napomáhá postupně něco narovnat a rozjet tím to, co je perspektivní a je i součástí projevené vzájemné důvěry. Máte se na co těšit. Osamělí Berani mohou velmi vyniknout v pracovní oblasti a mít prostor pro uplatnění profesních kvalit a znalostí.

Téma měsíce: Svěží obrat

Býk 

Milí Býci, začátek nového měsíce přináší příjemné povzbuzení a to i v podobě toho, k čemu Vás může někdo z rodiny či blízkých inspirovat. Dopřát byste se měli podzimní nákupy a něco pěkného si pravidelněji pořizovat. I když se může jednat o maličkosti, měnit tím můžete i přístupl k sobě samé. Čekat Vás může i příjemný wellness pobyt či nabídka, kterou byste neměli odmítat. Konec října Vás může navádět k akci, která příznivě ovlivní Vaše pocity štěstí a spokojenosti. Osamělí Býci mohou začít pořizovat dárečky na Vánoce a mít i milý důvod k tomu, někoho z blízkých navštívit a skvěle se přitom i prezentovat.

Téma měsíce: Podzimní nákupy

Blíženci

Milí Blíženci, hned zkraje měsíce se můžete zabývat novou aktivitou a shromažďovat si k tomu i podstatné informace. Zajímat Vás může konkrétní příručka, nová aplikace či něco, co Vám otevře bránu k novému poznání. Půlka měsíce Vám umožní přestat již na něco čekat a rázně se k něčemu rozhodnout. Velmi bystře prohlédnete, co Vám za to nestojí a případně i komu za to můžete poděkovat. Na osamělé Blížence čeká určité prozření a následná zajímavá nabídka, kterou by neměli odmítat.

Téma měsíce: Ukončení karmické lekce

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, příjemný začátek nového měsíce odstartuje zajímavý vývoj a určitý sled událostí, který bude moci něco příznivě a pro Vás i vítaně rozjet. Potěšit Vás může i to, s kým se začínáte jako rodina přátelit a na jaké stejné vlně se vezete. Zaznamenávat můžete nečekané informace o tom, co by si druhý přál k Vánocům a předávat Vám tím i skvělé tipy na dárky. Je možné, že Vás začnou bavit i domácí mazlíčci a také si některé pořídíte. Konec října Vám umožní rázně ukončit to, co Vám již nestojí za to. Osamělí Raci mohou mít již dost vnitřního splínu a s přibývajícími dlouhými večery začít v něčem experimentovat.

Téma měsíce: Podpora rodinného štěstí

Lev

Milí Lvi, začátek měsíce Vás může i nečekaně motivovat k pořízení si něčeho, co Vás mile vytrhne z případné letargie. V určitém směru můžete mít zvýšenou potřebu něčím si osladit život a spontánně vyhledávat impuls k tomu, co Vás přirozeně a nenuceně osloví a rozproudí ve Vás jiskru nadšení. Nechte se příjemně překvapit i tím, jaká výměna darů na Vás čeká a co tím pro Vás i nového vznikne. Koncem října Vás může i Vaše vnitřní žena upozornit na to, v jakém směru byste se neměli přestávat hýčkat a rozmazlovat. Osamělí Lvi mohou mít příležitost vysvobodit ze začarovaného kruhu a to i tím, na co naleznou nový úhel pohledu a přestanou již na něco čekat či se zabývat životy druhých.

Téma měsíce: Hluboké poznání

Panna

Milé Panny, začátek měsíce Vás může překvapit novinkami a předat Vám tím i osobní vzkaz ohledně toho, do čeho investovat svůj vzácný čas a kreativní úmysly. Citlivěji můžete vnímat i to, jaké maličkosti vytváří pocity radosti a napomáhají ukonejšit Vaši duši. Čekat Vás může i důležité rozhodnutí a vyřešení určité dosud nevyřízené záležitosti. Konec měsíce pod nadvládou mocného Novoluní ve Štíru Vám odkryje pravé úmysly druhého a jaké možné přátelství se tím bude moci odstartovat. Osamělé Panny si budou moci ulevit od již proběhlých změn a těšit se z toho, co pěkného jim každičký den přinese.

Téma měsíce: Překvapivé novinky

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, smělý vstup do nového měsíce odstartuje postupný nový vývoj konkrétní situace a pomůže Vám svižně a pohotově reagovat na to, jak a čím podpořit rodinné štěstí a útulný domov.Více Vás může zaměstnat i příprava na narozeninou oslavu. Měsíc říjen Vám umožní na něco již přestat opakovaně myslet a tím za něčím udělat ráznou stopku či finální rozhodnutí. Čekat Vás může důležitá úřední záležitost či jiná významnější událost, která Vám ujasní závěrečné stanovisko. Potěšit Vás může i to, jaká pravda a moudrost se Vám projeví a jaký vnitřní klid Vám to přinese. Osamělé Váhy se mohou i v práci s někým novým seznamovat a něčemu novému a dosud neprozkoumanému se začít postupně věnovat.

Téma měsíce: Finální rozhodnutí

Štír

Milí Štíři, začátek nového měsíce Vás bude moci příjemně naladit a umožnit Vám něco nového a lákavého poznávat. Více se můžete soustředit na sebe sama a citlivěji tím vnímat i to, jaká významná životní cesta je před Vámi a jak to souvisí i s Vašimi vědomými myšlenkami a odpoutáním se od určitého vnitřního mechanismu. Čeká Vás období Vašich narozenin a také silné Novoluní ve Vašem znamení, které Vás může ponoukat k rozvíjení Vašich přirozených darů a schopností. Zaznamenat můžete i hluboké rozčarování nad tím, co druhý není schopen přijmout. Učit se tím můžete ctít cestu svou i cestu druhého. Osamělé Štíři může čekat i osobní výzva ve směru vybočení z určitého stereotypu. Příležitost něco nového se naučit či se o něco nového zajímat, jim může nabídnout i nečekaný narozeninový dáreček.

Téma měsíce: Ponoření se do sebe a prohloubení svých schopností

Střelec

Milí Střelci, vytrvejte v tom, o co Vám jde a na čem Vám záleží. Dočkat se můžete zasloužené odměny a to i tam, kde to sami nečekáte. Potěšit Vás může i konkrétní dokončená oprava či ukončení určité důležité polemiky a zvažování pro a proti. Spolehnete se hlavně sami na sebe a perfektně odhadnete budoucí vývoj situace. Kdo si počká, ten se dočká. Jednat se může i o pár dnů, kdy bude zapotřebí něčemu nechat volný průběh a projevit trpělivost. Konec října pod nadvládou tajemného Novoluní v transformačních energií Štíra Vás bude chtít svým vlivem od něčeho se osvobodit a za něčím udělat tlustou čáru a přirozeně na něco nového a života podporujícího navázat. Osamělí Střelci mohou začít rozvíjet nová přátelství a to i v profesní oblasti. V určitém směru mohou prohlédnout, co jim stálo.v cestě a jak to souvisí i s jejich vnitřním nastavením a vztahem vůči sobě.

Téma měsíce: Co nevím, to se dozvím

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, vítá Vás velmi tvůrčí měsíc říjen a šance jít svému štěstíčku naproti. Do života Vám může přijít nový impuls a to i v podobě nového seznámení či nové prospěšné aktivity. Zaznamenat můžete i svěží uplatnění v profesní oblasti a příležitost něco nového se naučit či jinak veřejně více vyniknout. Potěšit Vás mohou i méně náročné situace vůči měsíci září a postupné praktické přípravy do nového období. Osamělí Kozorozi mohou zaregisrovat osobní výzvu a to i ve věci, která je pro ně určitým zlomem a příležitostí k obnově tam, kde to sami cítí.

Téma měsíce: Nový impuls

Vodnář

Milí Vodnáři, začátek nového měsíce vnáší do života nový potenciál a zvýšenou vůli na něco navázat s novým přesvědčením a novými tvůrčími myšlenkami. Zaznamenávat můžete více novinek či životních premiér a těšit se z toho, co tím sami získáváte a jaký nový úhel pohledu se tím také vytváří. Více můžete myslet na blízkou budoucnost a na se tím postupně připravovat. Osamělí Vodnáři mohou pocítit vítané uvolnění a odměnu za to, v jakém směru byli trpěliví a nechali něco plout bez osobního vlivu.

Téma měsíce: Chytré investice

Ryby

Milé Ryby, vítá Vás měsíc říjen a s ním i příležitost více projevit své dobré úmysly, za kterými může stát i určitá osobní výzva. Řízeně se tak můžete soustředit na to, v jakém směru postupně a již najisto uzavřít konrétní minulost a zároveň tím navazovat na jiný systém či nové prospěšné řešení. Konec měsíce přináší významné prohlédnutí toho, k čemu Vás říjnové dny naváděly a jaký nový začátek se tím pro Vás může již odkrýt. Citilvěji tak můžete vnímat i to, co je na Vás a k čemu se máte i osobně rozhodnout. Osamělé Ryby se budou moci v menším tlaku soustředit na to, co chtějí a čemu se hravěji otevřít. Cítit v kostech mohou i nevyřízené účty a mít zvýšenou potřebu odvážně se k něčemu otevřeně a upřímně vyjádřit.

Téma měsíce: Co si uvařím, to si také sním

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA