Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara

Beran 

Milí Berani, letní červencový týden je o Vás a o Vašich přáních, které čekají na Vaše rozkazy. Pondělí Vás však může zahltit povinnostmi či Vám jinak naznačit, co byste si měli již dát do pořádku a co organizačně sladit s letním obdobím. Státní svátky mohou i něco změnit a umožnit Vám více roztáhnout křídla a někam i letět. Třeba na dovolenou. Citlivěji můžete vnímat, jaká letní nabídka Vám nabídne více příjemných zážitků a jaká nová zkušenost se za tím ukrývá. Povšimnout si můžete i toho, jaké maličkosti ve Vás probouzí radostné pocity a posilují Vaši vnitřní moudrost. Nedělní vliv Luny v ohnivém Střelci Vám může dát svěží moc o něčem rozhodnout a také si to nenechat ujít. Osamělí Berani se stanou tvůrci svého osudu a na něco se cíleně zaměří.

Heslo týdne: Probouzení vnitřní moudrosti

Štastný den: Čtvrtek

Býk

Milí Býci, léto je v plném proudu a do nového týdne Vás přivítá i zvýšenou potřebou něco si organizačně vhodně sladit a upřednostnit tím více letních radovánek. I když Vás může začátek týdne navádět k úklidu a k praktickým aktivitám, příchozí státní svátky Vás mohou jemně lákat ke spontánní a nečekané aktivitě. Paradoxně Vás může k nespoutané akčnosti navádět i určitá omezující záležitost, kterou si dáte do pořádku a nad kterou získáte skvělý přehled. Víkend Vám více zviditelní Vaše zásluhy a nečekaně Vám odhalí i to, koho jste svým přirozeným kouzlem příznivě ovlivnili. Osamělí Býci mohou zažívat příliv něžnosti a to i ohledně toho, komu se v jejich blízkosti narodilo miminko či s kým budou moci prožívat letní chvíle.

Heslo týdne: Příznivé okolní vlivy

Štastný den: Čtvrtek

Blíženci

Milí Blíženci, začátek nového týdne Vás může navádět k usměrnění v záležitosti, o které tušíte, že zbytečně pospícháte. Citivěji tak můžete vnímat, jaký vnitřní boj tím ve Vás přestává. Pomoci Vám v tom může i mocný vliv Luny ve Vašem znamení, který zahájí nový týden. Mocné středeční Novoluní v Raku otevírá téma nového začátku, který budete moci dle uvážení odmítnout či si nechat čas na rozmyšlenou. Dětem končí školní rok a Vám končí starosti s tím spojené. Víkend mění každodenní rytmus života a pomůže Vám ve věci, se kterou jste si nemuseli vědět rady. Osamělí Blíženci přijdou na to, v jakém směru jim jejich dosažená svoboda nabízí spoustu zajímavých zážitků a příjemných nových zkušeností.

Heslo týdne: Nové začátky

Štastný den: Pátek

cara

Rak

Milí Raci, letní týden může ve Vás odhalit určitý vnitřní rozpor, který je již možný popsat. Pocitově Vám týdenní situace pomohou nalézt to správné ořechové, které příjemně podpoří i Vaši vnitřní rovnováhu. Velmi bystře prohlédnete, jaká výhoda či příznivá nabídka Vám přinese optimistické vyhlídky a jaké přesnější budoucí kroky na Vás čekají a můžete se tím také na něco vítaně spolehnout. Neděle je zahalena určitou osudovostí, kterou budete moci sami příznivě ovlivnit. Osamělí Raci mohou přebírat odpovědnost za někoho druhého a zažívat pocity, které jsou pro ně v určitém směru nové.

Heslo týdne: Upřesnění si budoucích plánů

Štastný den: Čtvrtek

Lev

Milí Lvi, tento týden Vám nabídne cílené a přímé letní zážitky, které Vám prospějí i v oblasti, o které se tak často nezmiňujete. K načerpání blahodárné životní energie můžete využít i příchozí státní svátky a využít více volného prostoru pro to, co potřebujete cítit a zažívat. Velmi bystře prohlédnete, v jakém směru se Vám vyplatí i konkrétní prevence. Víkend Vám odhalí jedno malé tajemství a posune určitý vztah k někomu či něčemu na další úroveň. Osamělí Lvi mohou zaznamenat konkurenci, která je může vyprokovovat k odvážnému kroku.

Heslo týdne: Odhalení vlastní moci a síly

Štastný den: Pondělí

Panna

Milé Panny, štěstíčko stojí při Vás a může se Vám to i v průběhu tohoto týdne příjemně potvrdit. Využít k volnočasovým a zážitkovým programům můžete i příchozí státní svátky. Překvapit Vás může i to, co jde snadno změnit a jaký rozmanitý výběr možností se Vám tím otevře. V určitém směru se může více projevit zdravotní téma, které s Vámi nemusí mít souvislost, ale může Vám přinést podnět ke konkrétní zdravotní prevenci. Sami bystře prohlédnete, v jakém směru podpořit životní rovnováhu a co je vhodné omezit či jak jinak příznivě ovlivnit zdravý životní styl. Osamělé Panny může čekat osudové setkání a to i tím, kam je okolní vlivy navedou.

Heslo týdne: Nečekaná inspirace

Štastný den: Sobota

cara

Váhy

Milé Váhy, tento týden Vás může upozornit i na to, k čemu jste se nechali přemluvit a zda Vám to stojí za to. Příchozí státní svátky Vám mohou pomoci něco si vhodněji přizpůsobit a to i tím, jaká náhoda Vám v tom i nečekaně a nezištně pomůže. Zaznamenat můžete i určitý limit konkrétního dobrodružství a v jakém směru jej sami vnímáte a je Vám ku prospěchu. K bystrému odhalení určité tendence k extrému Vám může pomoci i mocný vliv Luny, která se bude tento týden také nacházet ve Vašem znamení. Svým přístupem tak můžete druhému pomoci rozpoznat, co je přirozené a co je již na hraně. Víkend nabízí tajuplné okamžiky a náměty, o kterých tak často nemluvíte. Osamělé Váhy se mohou těšit na vyjádřenou přízeň druhého a v jakém směru mohou čerpat láskyplné emoce.

Heslo týdne: Citlivé vnímání rovnováhy

Štastný den: Sobota

Štír

Milí Štíři, tento týden Vám přispěchá na pomoc v souvislosti s tím, čemu potřebujete porozumět, aniž byste o to případně i sami stáli. Zavát k Vám může i transformační energie a umožnit Vám k něčemu začít přistupovat zcela jinak. Přesnější informace a podněty Vám mohou předávat i blížící se státní svátky. Projevit se to může i zvýšenou potřebou cítit se svobodněji i ohledně toho, jaké zkušenosti máte za sebou. Víkendový mocný vliv Luny ve Vašem znamení Vám i skrze okolní situace pomůže od něčeho se odpoutat a zaregistrovat tím i očistné a svěží AHA momenty. Spadnout Vám může i kámen ze srdce. Osamělí Štíři mohou dát něčemu volný rozlet a také si něco pomaloučku a polehoučku připravovat.

Heslo týdne: Transformační ozdravný proces

Štastný den: Neděle

Střelec

Milí Střelci, tento týden Vám může předávat zvláštní informace o tom, jak prospěšná je vyjádřená radost, spontánní řehtání a upřímný autentický projev. Vzpomenout si můžete i na to, kdy naposledy jste si umožnili projevit to, co případně i záměrně v sobě potlačujete a jaký obdivující podnět Vám umožňuje toto prohlédnout. Týden Vám nabídne příležitost odhalit v sobě zbytečné tajemství a tím i něčemu dát volnější průchod. Nedělní mocný vliv Luny ve Vašem znamení Vám může až osudově pomoci něco příznivě a vítaně ovlivnit. Setkat se tak mohou různé náhody a nabídnout Vám tím milou emoční odměnu. Něco se může začít vyvíjet ještě lépe, než jste předpokládali. Osamělí Střelci si budou moci více uvědomit, jakou část osobní odpovědnosti podvědomě předávali druhému a to i ohledně toho, jaký zážitek si chtějí dopřát.

Heslo týdne: Prohlédnutí určité pózy

Štastný den: Sobota

cara

Kozoroh

Milí Kozorozi, tento týden Vám více přiblíží Váš vztah k sebelásce a zda využijete příchozí volné dny také ve svůj prospěch. V průběhu týdne se může uskutečnit zajímavá změna, která celkově prospěje konkrétní situaci. Povšimnout si můžete, v jakém směru Vám Vaše instinkty pomáhají a umožňují Vám něco si přestat komplikovat. Bystře odhalíte, komu Vaše rada či pohotová reakce v něčem pomůže a jaká Vaše životní zkušenost je za tím schovaná. Sami tím překvapivě můžete získat svěží AHA moment a na něco začít zcela jinak pohlížet. Osamělí Kozorozi si všimnou toho, kdo má o ně zájem a kdo se jim začíná sympaticky dvořit.

Heslo týdne: Sebeláska

Štastný den: Sobota

Vodnář

Milí Vodnáři, láskyplná červencová energie Vám již nabídla příjemnou ochutnávku a na Vás teď bude, co si směle vyberete a jakému zájmu dáte přednost. Měli byste na chvíli zapomenout na různé minulé události a nechat se omílat blahodárným vlivem živlů země, vzduchu, vody a ohně. Budete si moci něco dát do pořádku a získat tím větší přehled ohledně letních radovánech a společných aktivit. K načerpání letní inspirace Vám mohou pomoci i státní svátky a příležitost zaznamenat něco velmi přitažlivého. Zajímavé vnitřní probuzení Vám nabídne i víkendové postavení tajemné Luny ve Štíru. Osamělí Vodnáři mohou zaznamenat zvýšenou touhu nechat za sebe mluvit své emoce a také si to náležitě vychutnat.

Heslo týdne: Vítané uvolnění

Štastný den: Sobota

Ryby

Milé Ryby, pro tento týden jste si mohli plánovaně vybrat krátkodobější pobyt v přírodě či si dopřát i skrze příchozí státní svátky více času pro potřebnou regeneraci. V průběhu týdne můžete objevit nový impuls k tomu, s předstihem si něco připravit. Týkat se to může i letního zážitkového sportu, který máte rádi a který také s projeveným nadšením obnovíte. Skrývat se za tím může i přátelský vztah či možnost dopřát si více společenských aktivit. Víkend Vám pomůže přestat v něčem váhat a to i případnou souvislostí s tím, jaká nečekaná shoda náhod se uskuteční. Využít zajímavé shody náhod k povzbuzení životní síly a energie, mohou i osamělé Ryby.

Heslo týdne: Zážitkové aktivity

Štastný den: Neděle