Týdenní horoskop pro všechna znamení

cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, vítá Vás poslední červencový týden a s ním i příležitost či šance něco příjemně změnit a také si to umožnit. Za letním týdnem je ukryté určité karmické vyrovnání a příležitost od něčeho se již vědomě odpoutat a zachytit tím i moudré poselství. Zažívat tak můžete luxusní chvíle a vychutnávat si tím i to, co jste dokázali. Čtvrteční Novoluní v ohnivém znamení Lva Vám může dát impuls k tomu, více projevit, co je také Vaší srdcovkou a čím byste se chtěli rádi obohatit. Osamělí Berani se mohou až osudově s někým seznámit či jinak vnímat zajímavé správné

Heslo týdne: Vítaný konec jedné éry

Štastný den: Čtvrtek

Býk

Milí Býci, poslední červencový týden v sobě ukrývá určitou příjemnou osudovost a zvýšenou tendenci za něco se luxusně odměnit. Citlivěji můžete reagovat na to, co si druhý přeje a jakou vlastní upřímnou snahou se snažíte vzájemně si udělat radost. Čekat Vás tak mohou zvláštní a magické okamžiky, které si nenecháte ujít. Čtvrteční Novoluní v ohnivém znamení Lva nabízí i spontánní rozhodnutí a umožnění si další letní dovolené. Poslechněte své srdeční pocity a zaznamenanou intenzivní vášeň. Máte se na co těšit. Osamělí Býci mohou zažívat něco neskutečného a velmi přitažlivého. Probouzet tím mohou i skrytý jedinečný potenciál.

Heslo týdne: Vnitřní spokojenost

Štastný den: Sobota

Blíženci

Milí Blíženci, poslední červencový týden Vám příjemnými situacemi připomene, jaký byl odkaz tohoto měsíce a jaké příznivé změně jste také šli naproti. Čeká Vás týden odměn a zaslouženého úspěchu či příležitost dopřát si něco luxusního a výjimečného. Pociťovat můžete vnitřní naplnění a navýšení životní síly a optimismu. Vaše intuitivní nápady ohromí druhého a posunou určitou záležitost na další krásný level. Osamělí Blíženci mohou být přímo fascinováni tím, co si prožívají a tím si více uvědomit i to, co je jejich životním posláním a hnacím motorem.

Heslo týdne: Jaký si to udělám, takové to mám

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, poslední červencový týden Vám umožní něco příjemného stihnout a také si to náležitě užít. Více se projeví i to, co si náležitě zasloužíte a zda umíte také přijímat upřímné dary a milé nabídky. Čtvrteční Novoluní v ohnivém znamení Lva podpoří Vaši životní sílu a to i tím, co Vás spontánně napadne a začne více přitahovat. Týden Vám může připomenout i zdravotní prevenci a to i tím, v jakém směru byste měli brát ohled na své tělo a fyzické limity. Osamělé Raky potěší vyjádřená přízeň někoho blízkého a spousta letní zábavy.

Heslo týdne: Nejsi sám

Štastný den: Sobota

Lev

Milí Lvi, čekat Vás může významnější týden a určitá příjemná satisfakce a odměna za to, co si náležitě zasloužíte a na co máte také právo. V profesní oblasti se můžete zabývat i novým projektem či intenzivněji vnímat správné načasování k uplatnění Vašich ambic. Je možné, že budete moci něco změnit a intenzivněji tím pociťovat i Váš příznivý vliv na druhé. Využijte čtvrteční mocný příznivý vliv Novoluní ve Vašem znamení k novému začátku tam, kde Vás to i srdečně zajímá a dává Vám to vyšší smysl. Osamělí Lvi mohou zaregistrovat osudové seznámení či si dopřát to, na co se sami delší dobu těšili.

Heslo týdne: Osudový nový začátek

Štastný den: Čtvrtek

Panna

Milé Panny, poslední červencový týden napomáhá zbavit se letargie a něčemu se plně oddat. Čekat Vás tak může nevšední a velmi zvláštní letní týden. Důvěřujte své intuici a nechte svět, ať Vás něčím sám okouzlí. Čtvrteční Novoluní v ohnivém znamení Lva nabízí šanci a novou příležitost, kterou byste neměli odmítnout. Pozváni můžete být i na svatbu či jinou významnou rodinnou oslavu. O víkendu se bude Luna nacházet ve Vašem znamení a může Vám i příjemnou satisfakcí manifestovat to, co jste si sami dali do pořádku a máte z toho radost. Osamělé Panny se budou moci zabývat něžností, laskavými slovy a citlivěji tak reagovat na to, kdo je momentálně v jejich blízkosti.

Heslo týdne: Vlna optimismu

Štastný den: Pátek

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, poslední červencový týden Vás bude chtít něčím mile překvapit a darovat Vám i skrze letní prožitky náležitou odměnu. Dejte něčemu volný a plynulý průchod a sami uvidíte, jaké zázraky jsou možné zaznamenat. Čtvrteční Novoluní v ohnivém znamení Lva Vás může příjemně provokovat k prodlouženému víkendu či jinak Vás motivovat uskutečnit něco výjimečného a luxusního. Osamělé Váhy se mohou nacházet v jiném prostředí a čerpat tím blahodárnou životní energii. Je možné, že se také osudově s někým seznámí.

Heslo týdne: Milé překvapení

Štastný den: Sobota

Štír

Milí Štíři, poslední červencový týden má pro Vás připraveno malé překvapení a milý důvod k tomu, k něčemu se spontánně rozhodnout. Čtvrteční Novoluní v ohnivém znamení Lva vnáší do života neskutečný elán a chuť za něco se také náležitě odměnit. Pozor si dejte na uspěchanost a na překročení limitů Vašeho těla a to i s ohledem na aktuální letní počasí. Pocítit můžete zvýšenou divokost v sobě a mít snahu spojit ji s přírodou a svými instinkty. Osamělí Štíři se mohou cítit jako v sedmém nebi a mít radost z toho, s kým sdílí letní chvíle.

Heslo týdne: Zasloužená odměna

Štastný den: Pátek

Střelec

Milí Střelci, léto je v plném proudu. Náměty spojené s dovolenou a zvýšená potřeba užít si letní dny, ve Vás mohou vyvolávat spontánní nápady a tím si umožnit využít poslední červencový týden na maximum. Čtvrteční Novoluní v ohnivém znamení Lva Vám dá velmi zajímavou přitažlivost vůči opačnému pohlaví. Zažívat můžete luxusní chvíle a také tím zaznamenávat zvláštnost těchto dnů. Osamělí Střelci, nedejte se a prosaďte si Vaše dobré úmysly.

Heslo týdne: Já tvořím

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, poslední červencový týden Vám také mile připomene, kdo na Vás nezapomněl a kdo by byl rád ve Vaší přítomnosti. Týden více zviditelní i to, co si sami umožníte a za co se také zaslouženě odměníte. Čekat na Vás může i příjemná finanční odměna či perspektivní profesní nabídka. Více můžete hovořit o tom, jak Vám určitá změna prospěla a co si také rádi zopakujete. Osamělí Kozorozi mohou využít příznivý vliv čtvrtečního Novoluní v ohnivém znamení Lva k nové příležitosti a šanci s někým se seznámit.

Heslo týdne: Luxusní podívaná

Štastný den: Středa

Vodnář

Milí Vodnáři, vítá Vás magický poslední červencový týden. V určitém směru se můžete více zabývat tím, co si budete moci také dopřát a jakými aktivitami intenzivněji prožívat letní dny. Potěšit Vás může i to, kdo si na Vás vzpomněl a kdo Vám předá i milý dárek či Vám vyjádří upřímnou štědrost. Čtvrteční mocné Novoluní v ohnivém znamení Lva probudí Vaši srdeční záležitost a dodá Vám přesvědčivý impuls zajímat se o to, co Vás neskutečně přitahuje a láká. Osamělí Vodnáři mohou zaznamenat osudové setkání či citlivěji vnímat, kdo je začíná inspirovat a zajímat.

Heslo týdne: Štědrý týden

Štastný den: Pátek

Ryby

Milé Ryby, čekat na Vás může přímo kouzelný týden. Příjemně překvapit můžete druhého a intenzivněji tím vnímat i to, v čem jste se změnili a jakou optimistickou vlnu tím předáváte blízkému. Týden přináší i určité karmické vyrovnání a osudovost, která může být více znatelná. Povšimnout si můžete i toho, v jakém směru myslíte již více na sebe a je Vám to k užitku. Čtvrteční Novoluní v ohnivém znamení Lva nabízí novou šanci a novou příležitost začít vytvářet vztah s vyšším posláním či na vyšším levelu. Osamělé Ryby mohou být příjemně zaskočeni tím, co plánují a o čem krásném uvažují.

Heslo týdne: Vyšší poslání

Štastný den: Sobota

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA