Týdenní horoskop pro všechna znamení

Beran 

Milí Berani, začátek týdne můžete prožívat ve větším shonu a nepřímo si tak vytvářet stresové napětí. Dny mohou projevit, kdo přehání a neumí si poradit s kontrolou svých emocí. Vyžadovat si to z Vaší strany může i určitý nadhled a klid tam, kde sami zaznamenáte zbrklost a unáhlenost. Čtvrteční státní svátek Vám může pomoci předběžně si utřídit předvánoční úklid a v čem sami chcete mít i v rodinných dokladech a dokumentech pořádek. O víkendu chytře využijete situaci k tomu, co potřebujete mít již dokončené a co Vám mohlo přidělávat starosti. Osamělí Berani se mohou více zabývat finanční sférou, pojistkami a tím, v čem potřebují mít jistoty.

Heslo týdne: Zvýšený shon

Štastný den: Sobota

Býk

Milí Býci, z kraje týdne se můžete pocitově cítit jako na houpačce a vytvářet si tím zbytečný vnitřní neklid. Učit se tím může více důvěřovat vnitřnímu vedení a tomu, že jste vždy přesně tam, kde máte být a nic důležitého Vám neunikne. Příchozí vliv Luny v ohnivém Lvu navyšuje vášeň a touhu po zpestření. Potěšit Vás mohou zajímavé předvánoční slevy a bohatý výběr zimního oblečení. Čtvrteční státní svátek přináší i novou praktickou zkušenost, která Vás sama bude zajímat. Víkend je o nalezení vnitřní rovnováhy a to i tím, co se Vám podaří dokončit a to i ohledně případné opravy něčeho, co se mohlo protahovat. Osamělí Býci si utřídí představy a o něčem si udělají ucelenější obrázek. Více mohou bilancovat a kalkulovat, co se jim vyplatí.

Heslo týdne: Předvánoční nabídky

Štastný den: Pátek

Blíženci

Milí Blíženci, v průběhu týdne můžete mít tendenci reagovat na to, co se Vám nelíbilo a spekulovat o tom, jakou formou se k něčemu sami chcete vyjádřit. Vytvářet si tím můžete i zbytečné napětí a očekávání. Důvěřujte svým instinktům a tomu, jaké své osobní hranice jste vědomě posílili a jak Vám to i příchozí situace budou manifestovat. V určitém směru na Vás čeká i určité prověření toho, co chcete a na jaký odvážný krok jste také připraveni. Čekat Vás může i úřední záležitost a příznivé zprávy, které Vám mohou v něčem přilepšit. Konec týdne přináší i určitou bilanci a zhodnocení toho, co nového se Vám v těchto dnech otevírá. Osamělí Blíženci mohou zaznamenat sympatickou osůbku a v jakém směru pozvedají vnitřní oheň a sebeuvědomění si vnitřní stability.

Heslo týdne: Instinkt a sebereflexe

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, začátek nového týdne přivítá Luna ve Vašem znamení. Pocítit můžete i zvýšený neklid a to i s ohledem na to, co sami chcete pro sebe změnit či jaký impuls Vás k tomu i vnitně provokuje. Týden intenzivněji otevírá téma srdeční záležitosti a touhy po novém poznání. Povšimnout si můžete i zvýšené tendence být IN a také si to i náležitě užívat. Potěšit Vás může i čtvrteční státní svátek a získané volno k tomu, něco si vyzkoušet či někomu v něčem pomoci a přitom se i něco naučit. Více můžete řešit i téma osobního vozu a péče o něj. Sobota Vám pomůže něco ukončit či něco již neoddalovat. Osamělí Raci mohou být vedeni ke svěží nezávislosti a to i tam, kde si dosud nebyli něčím jisti či tomu nemuseli přikládat takový význam.

Heslo týdne: Srdeční záležitost

Štastný den: Pátek

Lev

Milí Lvi, nový týden více zviditelní i to, co je o Vás a co nového a poutavého si zasloužíte přijímat. Luna se bude pohybovat Vaším znamením a svým vlivem Vám může více připomínat osobní zájmy a v jakém směru se soustředit na sebe a na to, k čemu Vás i Vaše srdeční moudrost navádí. Pocítit můžete i příjemný vliv ozdravujících energií a jakými aktivitami se sami snažíte regenerovat tělo a duši. Získat můžete i zajímavý nový kontakt či se začít dívat na svět trochu jinýma očima. Máte se na co těšit. Osamělí Lvi mohou zaznamenávat více novinek a poutavých podnětů, které jim mohou manifestovat i to, jaký osobní zájem či talent v sobě znovuobnovit.

Heslo týdne: Citlivější vnímání sebe sama

Štastný den: Sobota

Panna

Milé Panny, čekat na Vás může i významnější týden. Sami můžete být v jednom kole a myslet na více věcí najednou. Více zaměstnat Vás mohou i předvánoční přípravy a zajímavé slevové nabídky, které ve Vás mohou vyvolávat i úvahy o změně již vybraného dárku. Začít můžete i s konkrétním úklidem a zjišťovat, co vše bude zapotřebí také utřídit a možná i na poslední chvíli vymalovat či jinak přestěhovat. Uvažovat můžete i o prodlouženém víkendu či jinak mít spontánní nápad, který Vám může vnuknout mocný vliv Luny, která se koncem pracovního týdne přehoupne do Vašeho znamení. Zaznamenat můžete i končící lhůtu osobního průkazu, pasu či jiného dokladu. Osamělé Panny mohou být k vedeni něco ukončit a také si za tím stát.

Heslo týdne: Pořádek a systém

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, začátkem týdne se můžete více věnovat tomu, co sami chcete mít hotové a již konečně vyřešené. Uvažovat můžete i o menší změně vizáže či si vybírat vhodné zimní oblečení a mít z toho také radost. Týden je i o spontánním nakupování vánočních dárků a o bohatém výběru. Povšimnout si můžete i toho, co Vás svádí k utrácení a zda něčemu poutavému neodoláte. Střed týdne upozorňuje na posílení imunity a jakým vitamínům, zelenině a ovoci dát přednost. Mocný sobotní vliv Luny ve Vašem znamení Vám pomůže ukončit to, v čem jste si nemuseli být dosud jistí. Potěšit Vás tak může i to, do čeho se pustíte a jak to také souvisí s Vaším blízkým vztahem. Osamělé Váhy mohou pociťovat ukončení vnitřního boje a jakou úlevu jim to také dodá.

Heslo týdne: Konec jedné starosti

Štastný den: Sobota

Štír

Milí Štíři, v půlce měsíce listopadu můžete být i přehlceni různými nabídkami, předvánočními slevami a bohatým výběrem. Více můžete přemýšlet o tom, co druhému pořídit a jak to také souvisí s konkrétním zážitkovým pobytem či aktivitou. Zaznamenat můžete i nové téma a příležitost něčemu se přiučit. Víkend může i projevit, kdo již přestal nad něčím váhat a přesvědčivě se k něčemu osobnímu rozhodl. Zajímavostí listopadové soboty může být i to, co se konečně podaří a jaké starosti se již nebudete muset věnovat či ji podřizovat Váš čas. Osamělí Štíři se mohou více soustředit na to, co je profesně posouvá a jaká jejich změna názoru je k něčemu novému navádí.

Heslo týdne: Bystrá kalkulace

Štastný den: Pátek

Střelec

Milí Střelci, půlka měsíce listopadu přináší čas na nový začátek a to i odhledně toho, na co jste změnili názor a co podle Vás také stojí za to, něčemu novému se přiučit. Zajímat Vás mohou i netradiční vánoční recepty či jiná zajímovost, kterou si rádi vyzkoušíte. Střed týdne nabízí impuls k menší změně a zvolení si toho, co Vás i marketingově osloví. Překvapit Vás může i to, kdo ve Vašem okolí dá o sobě více vědět a jak to může souviset i s Vašimi přáteli. Víkend nabízí úspěšné rozuzlení či konečný verdikt, ke kterému Vám mohla chybět důležitá poznámka či informace. Osamělí Střelci si mohou zajišťovat konkrétní dárek a spekulovat o tom, co sami si o vánočních svátcích umožní.

Heslo týdne: Předvánoční přípravy

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, průběh nového týdne Vás může navádět ke konečnému rozhodnutí či k ukončení určité polemiky či nerozhodnosti. Více můžete myslet na budoucí vývoj a jakých aktuálních příprav se to také týká. Čtvrteční státní svátek Vás může lákat k prodlouženému víkendu či k zážitkovému pobytu. Sobota uzavírá i to, co mohlo být pro Vás nespravedlivé či jaký přesný termín či dohoda Vám mohla dosud chybět. Více se můžete soustředit i na to, jak výhodně a prakticky využít i bohatý výběr předvánoční nabídky. Podvědomě můžete mít i zvýšenou potřebu něco již z Vaší domácnosti odstranit a odvézt. Osamělí Kozorozi se mohou něco nového naučit či si něco nového začít zkoušet.

Heslo týdne: Konečný verdikt

Štastný den: Neděle

Vodnář

Milí Vodnáři, předvánoční shon, školní povinnosti dětí a navýšené povinnosti Vás mohou navádět k tomu, usměrnit nastavené tempo a citlivěji tím zhodnocovat, co je pro aktuální den nutné a co může i do dalšího dne počkat. Dopřát si můžete něco luxusního či neobvyklého a tím se více naladit na to, v čem získat nadhled a klidnější přístup. V pracovní oblasti můžete mít více povinností na starosti a to i ohledně toho, co sami chcete mít pod kontrolou a v čem chcete mít přehled. Konec týdne nabízí i rozvážnou bilanci a určitou finální verzi konkrétní investice či rodinného záměru. Potěšit Vás může i to, co Vám neunikne a v čem si prakticky skvěle poradíte. Osamělí Vodnáři mohou mít radost z toho, nad čím vyzráli a jaké novinky jim dodají optimistické vyhlídky.

Heslo týdne: Nechat něčemu volnější průběh

Štastný den: Sobota

Ryby

Milé Ryby, začátek týdne Vám může dát příjemný či překvapivý podnět k tomu, něco spontánně změnit či se něčemu zajímavému také přiučit. Povšimnout si můžete i zvýšeného zájmu opačného pohlaví a pocitově tím navyšovat vnitřní smyslnost a vnitřní oheň. Vést Vás k tomu může i mocný vliv Luny ve Lvu, který připomíná téma srdeční záležitosti a sebelásky. Čekat Vás může i milostná nabídka či jiná neočekávaná pozvánka. Více starostí můžete mít i s předvánočním úklidem a s tím, co si sami chcete v této době dát do pořádku. Osamělé Ryby pocítí lehkost bytí i tam, s čím si sami nemuseli vědět rady a co se jim mohlo delší dobu připomínat.

Heslo týdne: Procítěný efekt sebelásky a sebekontroly

Štastný den: Neděle

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA