REKLAMA

Beauty talk: Adria Arjona jako latinská múza krásy

REKLAMA

 

Po probuzení…

... jsem nejraději sama. Vyčistím si zuby, a zatímco si vařím kávu, udělám si celerovou šťávu. Buď chvíli medituji, nebo si přečtu pár stránek, a až po hodině beru telefon do ruky a sleduji, co se děje ve světě. 

 

Vyrůstala jsem…

... jako kluk. Jediný produkt, který jsem ve své době používala, byla aloe vera, která skvěle funguje na jizvy, jichž jsem měla plné nohy. Nakonec jsem si tu rostlinu pořídila taky.

 

Máma…

... je mým největším beauty guru. Jako bývalá královna krásy ví o kosmetice všechno. Naučila mě, jak správně nanášet krém nebo proč je důležité zbytečně nezatěžovat pleť, když není v dobré kondici. Pamatuji si, jak si dělávala peelingy z kávy, cukru a medu a brečela u nich bolestí! (smích) Já si ho dopřávám jednou za měsíc. To bohatě stačí. 

Vůně my way…

... jejíž jsem hrdou ambasadorkou, je první vůní, jejíž výroba je uhlíkově neutrální. Za prvé emisím uhlíku předchází a za druhé díky programu na ochranu lesů kompenzuje ty, které jsou pro její výrobu nezbytné. 

 

Můj osvědčený trik...

... když chci ráno vypadat dobře, dám si na obličej led, abych nebyla oteklá. 

 

Cvičím HIIT...

... a hodně běhám nebo se věnuji boxu. Mám pocit, že ze sebe všechno vyženu a všechny starosti nechám v boxovacím pytli. Po tréninku si dávám koktejl s chia a mletým lněným semínkem, práškem maca, borůvkami a mým oblíbeným proteinem Vital Proteins.

Chcete si přečíst další beauty tipy Adrii Arjony? Potom si pořiďte zářijovou ELLE, kterou právě teď najdete na stáncích! 

Vydání až ke dveřím zdarma

Zážijové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. ELLE si můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA