PRÁVĚ VYCHÁZÍ ZÁŘIJOVÁ ELLE NEJEN JAKO POZVÁNKA NA KVIFF

Tématem zářijové ELLE je film. Poznejte ho ve všech podobách a získejte navíc řasenku nebo šampon na vlasy GOSH!

 

Usedněte k největší módní hostině letošního roku společně s hvězdami 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary a zjistěte, jaký je dress code podle místních i světových návrhářů.

S ELLE Beauty Lounge se po dvou letech vracíme na místo činu, do Varů. Při této příležitosti vznikla fashion story o zrodu filmové divy, v němž září Elizaveta Maximová. Žijte stejně jako ona podle hesla Follow Your Dream!

Napadlo vás někdy, kdo obléká filmové ikony na červený koberec? Seznamte se s Elizabeth Stewart, stylistkou celebrit, bez níž nedají Julia Roberts, Cate Blanchett či Gal Gadot ani ránu!

Jakých je osm nejnovějších technik, díky nimž si vás lidé na LinkedInu všimnou? To vám exkluzivně v ELLE prozradí José Kadlec, první certifikovaný LinkedIn profesionál ve střední a východní Evropě.

Jsou mladí a neklidní a mají v sobě zvláštní kouzlo! Představujeme vám finalisty Schwarzkopf Elite Model Look v čele se světovou vítězkou této soutěže Evou Klímkovou.

Kdo chce (větší) pusu? Beauty redaktorka Anna Machová přináší přehled technik zvětšování rtů.

Nenechte si ujít zářijovou porci nejen módní inspirace podle ELLE!

 

 

Vydání až ke dveřím zdarma

Zážijové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. ELLE si můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.