Chanel díky zázračné kamélii přepisuje pravidla stárnutí

 

Od samého počátku byla vize značky CHANEL založena na přesvědčení, že inteligence přírody je nepřekonatelná. A tato víra vedla k vytvoření nové generace péče o pleť, která se soustředí na návrat ke kořenům, k přírodě samotné. N° 1 de CHANEL nabízí inovativní, globální a udržitelný přístup ke kráse, který kombinuje péči o pleť, make-up a vonnou mlhu (která tvoří pomyslnou třešničku na dortu celé linie). Sází v ní na svoji dlouholetou expertízu v oblasti kamélií, které se věnuje již od konce devadesátých let na jihozápadě Francie. 

Jedna ze zkoumaných květin mezi záplavou dalších vzácných kousků vždy nadmíru vynikala, odrůda Kamélie Japonské nazvaná Car pro svoji výjimečnou až přepychovou krásu. Tento jemný květ bez vůně představuje samotnou esenci síly přírody, protože voda ani chlad nemá na jeho okvětní lístky sebemenší vliv. Výzkumníci CHANEL v nich odhalili revitalizační molekuly, které posilují pleť a pomáhají zachovat její mladistvý vzhled. 

 

Chanel

 

Čas, stres ani vnější faktory jako agresivní městské prostředí, ultrafialové záření nebudou mít proti síle kamélie žádnou šanci. Koncentrace výživných a prospěšných molekul, přeměněných v olej je natolik velká, že vitalita pokožky a její mladistvý vzhled konečně nebude jen snem. V porfoliu N° 1 de CHANEL najdete skvělé produkty péče o pleť od pudrového čističe, pleťové mlhy, přes obličejové sérum, krém až po oční krém, v kolekci líčení se pak skrývá úžasný lehoučký make-up a balzám na rty, a na samotném konci čeká solitér - vonná mlha, která je začátkem i koncem smylsného rozmazlujícího pečujícího rituálu. 

Chanel

Dalším argumentem pro to, aby se z kolekce N° 1 de CHANEL stal love brand je fakt, že obsahuje až 97% složek přírodního původu, přičemž receptury tvoří až 76 % derivátů kamélie, ve kterém se používají okvětní lístky, semena i kvasinky, aby se z rostliny zužitkovalo co nejvíce. Znovuplnitelné eko obaly už jsou jen příjemným bonusem navíc na téhle cestě do budoucnosti pod křídly značky CHANEL.

Detaily o kolekci se dočtete v březnové ELLE, protože jsme samozřejmě byli při tom!

 

Chanel