Dieta podle Jennifer Aniston

Přiznejme si to, všichni chceme tělo jako Jen. Jak to dělá, že ve 48 letech má tělo, co vypadá o dvacet let mladší? Cvičí a taky má vychytaný jídelníček. Žádná radikální dieta, při které hladový a pije podivně chutnající chemické koktejly. Dieta podle Jennifer funguje úplně jinak.

jennifer aniston mirror c03f8

Zapátrali jsme a zjistili, co přesně jí a jaká pravidla herečka dodržuje. Začněme snídaní ...


Snídaně Jennifer Aniston

Snimek obrazovky 2017 03 30 v 15.32.47 5aeae

@livingproof

Důležitý je začátek každého dne. Jennifer si hlídá snídani, aby byla naprosto vyvážená. Nejdřív si dá teplou vodu s citronem a pak si připraví některou z těchto zdravých variant:

  • Avokádový toast s vajíčkem
  • Smoothie z banánu, třešní, proteinového prášku, mandlí, kakaového prášku a mandlového mléka
  • Ovesná kaše s vyšlehanými vaječnými bílky

Co Jen nejvíc miluje?


Oběd Jennifer Aniston

Snimek obrazovky 2017 03 30 v 17.55.46 32a52

@livingproof

Proč její dieta tak skvěle funguje? Protože to není dieta, ale zdravý životní styl! Jennifer miluje těstoviny a rozhodně si je neodpírá. Jen volí lehčí a zdravější variantu. Místo těžké boloňské omáčky vaří vegetariánské lasagne. Omáčku vaří z cuket a lilků.

Důležité je jedno pravidlo - hlavně žádná nuda! Když nemá chuť na klasickou pastu, má další super recept na oběd: salát z bulguru, salátových okurek, petrželky, máty, červené cibule, cizrny, sýru feta a pistácií. Protože zdravý oběd není jen salát a kuře.

Co když má chuť na sladké?


Jak mlsá Jennifer Aniston

vino 176aa

Na svačinu má Jen perfektní trik - hroznové víno, nejraději červené. Ale pozor! Mražené, protože pak je mnohem sladší.

Důležité je obklopit se zdravým jídlem, tím překonáte i krizi, která přepadá čas od času každého z nás. Když byste se podívali do její ledničky, našli byste taky spoustu krabiček s nakrájenou zeleninou. Stejně tak má po ruce vždycky dostatek proteinů, např. natvrdo vařená vajíčka a kuře.

Co když se chystá na pláž?


Beach body podle Jennifer Aniston

Lolavie a93c5

Jennifer má jednoduchou radu, jak se dostat do plavek. Nedrží žádnou drastickou dietu, raději jí celý rok zdravě. To platí i na dovolené. Svůj jídelníček má pod absolutní kontrolou každý den v roce. "Jezte tolik bio ovoce a zeleniny, tolik jen můžete. O to víc omezte cukr, pijte spoustu vody a pořádně se vysvěte," radí v jednom z rozhovorů.

Jak cvičí?


Cvičení Jennifer Aniston

Snimek obrazovky 2017 03 30 v 18.31.35 31a3f

Všichni víme, že Jennifer miluje cvičení. Ostatně to je na její postavě vidět na první pohled. Velkou roli hraje jóga, ale není to jen ta. Klíčem k dokonale pevnému tělu je podle Jennifer variabilita. Jógu střídá s kruhovým tréninkem a taky cvičí podle DVD Body by Simone.

jennifer aniston friends 0363d