Jóga mezi freskami. Vyhrajte vstup na Instagramu a přidejte se k ELLE!

O tom, že Klára Pokorná společně se studiem Yoga Movement pořádá jógu na neobvyklých místech, už víte. V sobotu 23. března bude další speciální den plný zajímavých lekcí a workshopů. Jmenuje se Spring Yoga Day, proběhne v krásné vile Lanna na Praze 6 a tentokrát bude celý zaměřený na podporu společnosti Pomocné tlapky, která se zabývá chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů. 

Na co se můžete těšit? Na klidné i dynamické lekce, jarní očistný rituál, jógu pro seniory „Take your grandma to yoga class“, lekce s jogínkou Arianou Santucci, která vede lekce v Londýně, nebo s Bhavnou Rani, jež přiblíží jógu všem začátečníkům. Nenechte si ujít ani „Yoga for Runners“ ve spolupráci s duem Running2, které vás vytáhne na jarní běh. A bonus? Skvělé jídlo z vegetariánského bistra Mikyna. 

joga

„Snažíme se jít vždy o kousek dál a vymýšlet stále nové věci. Nabídneme vám nejen tradiční lekce, které povedou i dvě zahraniční lektorky, ale také netradiční workshopy se specifickým zaměřením. A nádavkem pomůžeme dobré věci. Získané prostředky věnujeme na podporu činnosti obecně prospěšné společnosti Pomocné tlapky,“ říká Klára Pokorná, spoluzakladatelka projektu.

Zasoutěžte si s ELLE o vstup na lekce jógy! 

Vyhrát mohou 3 dvojice na lekci podle libovolného výběru.

Mrkněte na IG @elleczech, kde můžete soutěžit.

EBC promo