REKLAMA

Jak zachránit nehty v karanténě? Vyzkoušejte tyto sady

REKLAMA

Využijte čas strávený doma nejen k regeneraci vaší pleti, ale i nehtů. Milujeme upravené nehty a dokonalou manikúru, ale někdy je lepší nechat nehty trošku odpočinout. Zbavte se proto zbytků laku, ostříhejte si je na krátko a pečujte o ně díky speciálním olejíčkům i krémům nebo maskám. Je nám jasné, že se tímto minimalistickým řešením nezavděčíme všem, a proto přicházíme s radami i pro ty, co se upravených barevných a dokonalých nehtů nechtějí vzdát ani v karanténě.

Právě je totiž čas na experimentování. Povalování na gauči a práce z domova není důvodem pro to, abychom se zanedbávaly. Pořiďte si proto některou ze sad k úpravě nehtů nebo nanášení gel laků. Uvidíte, že praxí dovedete za pár pokusů vaši manikúru k dokonalosti. Stačí si jen hrát a zkoušet. Začněte úpravou nehtové kůžičky, zmatněním povrchu nehtu a pokračujte podkladovým, barevným a na závěr i vrchním lakem. Možná se z vás stane další majitelka nehtového salonu nebo se jen zabavíte na pár dlouhých chvil, a ještě k tomu budete mít upravené nehty. My se nebráníme ani jedné z variant.  

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Roční předplatné ELLE tentokrát s luxusními produkty z řady The Ritual of Karma. Nechcete přijít o žádné nové číslo vašeho oblíbeného magazínu? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA