REKLAMA
REKLAMA

Chanel Beauty: 12 odstínů optimismu

Pro mnohé z vás se stala rtěnka v posledních měsících vzpomínkou na bezstarostné předpandemické časy, kdy se otisky rudých rtů odleskovaly na tvářích přátel i skleničkách šampaňského. S nadějí lepších zítřků jste po ní sahaly do zaprášené kabelky, když přišlo na online meeting nebo skoro slavnostní nákup v sámošce. S koncem karantény a s létem v plném proudu přichází ten správný čas rozzářit rty optimismem a vyzkoušet nové neotřelé kombinace. 

Chanel Rouge Coco Flash
Info ikona

 

Chanel Beauty navazuje na filozofii Gabrielle Chanel, která málokterému doplňku přisuzovala silnější vlastnosti než rtěnce. Připomeňme si její slova:

 

If you’re sad, add more lipstick and attack.

 

Za úspěšný útok proti šedi a negativnímu myšlení se dá považovat také dvanáct jasných odstínu, o které se v nové sezóně rozrůstá dosavadní a velmi úspěšná kolekce sedmadvaceti rtěnek Chanel Rouge Coco Flash. Nové tóny pulzují životem a inspiraci nachází v sytých tónech světa okolo nás – růžové maliny, červené korály, fialové švestky a lilky, čokoláda, pomeranče i vypálené cihly. Všechny svým pojmenováním i barvou ponoukají k oslavě života, tak vyražte ven a vyzkoušejte jednu z nich: play, swing, feel, move, crush, dazzle, shake.

 

Chanel Rouge Coco Flash
Info ikona

 

Novinkou v portfoliu je rovněž pět odstínů laků na nehty – Melody, Harmony, Energy, Vibration, Rhythm, které si můžete prohlédnout také na stránkách naší nové letní ELLE.

 

Elle x Chanel lahy na nehty
Info ikona
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA