Dokonalé rty, tváře i oči s jedním produktem? Multilíčidlo to zvládne

V čem spočívá kouzlo multilíčidel? Rychlost, udržitelnost a úspora peněz

Multilíčidlo má krémovou, tekutou a někdy také pudrovou konzistenci. Nejčastěji ho najdete ve formě tyčinky nebo v kalíšku. Díky tomu, že spojuje rtěnku, lesk na rty, tvářenku a oční stíny do jednoho produktu, ušetří vám místo v kabelce a je ideálním parťákem na cestování. Určitě vás upoutá i jeho jednoduchá a rychlá aplikace, ke které vám postačí pouze bříška prstů. Těmi produkt lehce nanesete na požadovanou část obličeje a máte za okamžik hotovo. A pokud vám není cizí udržitelný a ekologický přístup k životu, s tímto jedním kosmetickým přípravkem vyprodukujete třikrát méně odpadu. Z ekonomického hlediska pak ušetříte, protože místo tří produktů zaplatíte pouze za jeden!

Jak multilíčidlo správně používat?

Na začátek je dobré zvolit odstín, který vám nejlépe vyhovuje. Mějte na paměti, že ho budete aplikovat na oči, tváře i rty, takže by vám měl opravdu maximálně sedět.

Dáváte přednost jemnému a přirozenému líčení? Vyberte si multilíčidlo v tělových či nude odstínech. Máte chuť experimentovat a být extravagantní? Pak se nebojte multilíčidel ve fialových, rudých nebo fuchsiových barvách. Nespornou výhodou je, že u tohoto produktu můžete díky vrstvení snadno korigovat jeho intenzitu. 

Před nanášením multilíčidla dbejte na hygienu, pečlivě si umyjte ruce a případně použijte dezinfekci nebo čisticí ubrousek.

Při aplikaci na rty se, zejména u světlých a jemných odstínů, nebojte přetáhnout jejich okraje. Vytvoříte tak sexy šťavnatý vzhled a rty budou vypadat opticky větší.

V případě tváří a očních víček se snažte produkt co nejvíce rozmazat do ztracena. Vyhnete se tak vzniku nevzhledných ostrých přechodů. Produkt nanášejte na hranu nepohyblivého horního víčka a vystínujte směrem k obočí až do ztracena. Výsledkem bude trendy monochromatický look, který dodá vaší tváří ten správný glow efekt.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA