Getting ready s Gigi Hadid na Met Gala

Právě modelčin make-up look je tím, čemu chceme věnovat pozornost. Nahlédli jsme totiž do příprav na slavnostní večer a díky Maybelline sledovali její líčení krok za krokem. Inspirována právě odhalenou výstavou Sleeping Beauties: Reawakening Fashion a tématem letošního večera, jehož znění bylo Garden of Time, doplnila své šaty poseté květy žlutých růží kontrastními a dramatickými rudými rty a uhrančivým pohledem. Spoiler alert: obojího docílila díky řasence Lash Sensational Firework a rtěnce Super Stay od Maybelline. Pojďme se na její make-up look podívat krok za krokem...

Nejlepší róby Met Gala 2024: Rajská Zahrada času nebyla pro každého

elle.cz

Make-up look podle Gigi

Krok první: perfektní základ

Na obličej make-up artistka nejprve nanesla tekutý make-up Fit Me Matte & Poreless Foundation v odstínu 120, který Gigi dodal krásný podklad a umocnil jemnost její pleti. Poté jej doplnila pudrem Super Stay Hybrid Powder-Foundation pro dlouhotrvající bezchybný vzhled pleti. Večer bude dlouhý a vše musí odolat nepříznivým podmínkám probdělé noci!

Krok druhý: rozjasnění

K rozjasnění pod očima make-up artistka použila korektor Fit Me Concealer v kombinaci odstínů 10 a 20. Korektor byl použit také na dalších místech obličeje. Na konturování obličeje byl poté použit bronzer a konturovací pudr City Bronzer v odstínech 100 a 200. Na tváře byl poté City Bronzer smíchán s Fit Me v odstínu Plum a čerstvou novinkou, Sunkisser Liquid Blush and Bronzer v odstínu Peach. 

Krok třetí: jemný blush

Poté byla nanesena směs tvářenek včetně Cheek Heat Sheer Gel-Cream Blush v odstínu Nude Burn a pudrové tvářenky Fit Me v odstínu Plum.

Krok čtvrtý: uhrančivý pohled

Pro vyplnění obočí a dodání objemu bylo použito multifunkční líčidlo Build-A-Brow v odstínech Black Brown, Soft Brown a Blonde. Na víčka byly pro dosažení dokonalého vzhledu namíchány odstíny 82 a Park Avenue ze sady očních stínů Shadow Blocks a Cocoa City z paletky The City Mini Palette. Nakonec byly oči Gigi nalíčeny gelovou tužkou Tattoo Studio v barvě Biscotti Cream a zakončeny dvěma vrstvami zbrusu nové řasenky Firework v černé barvě.

Krok pátý: nepřehlédnutelné rty

Hvězdou celé show, která celý make-up look skutečně podtrhla, byla rtěnka. Rtěnka Super Stay Vinyl Ink v odstínech Red-Hot a Wicked se postarala o perfektní výrazné rty.

Getting ready s Gigi Hadid

Zdroj: Maybelline New York, Getty Images