Mladší díky tvářence: tohle je správný odstín a místo, kam ho nanést

Odpočatá a opálená

Tajemství se skrývá v líčení tvářenkou, která omlazuje a díky které budete mít vždy obličej, který vypadá, že jste se dobře vyspala a pak strávila den relaxem na slunci. Tím správným odstínem, který umí vykouzlit ten žádoucí efekt, je broskvová. Broskvová barva se stala nejžádanějším odstínem tohoto léta nejen pro líčení tváří, ale i co se týká očních stínů a rtěnky. Všechno dohromady dokáže vytvořit harmonický soulad mezi přirozeným opálením a make-upem. Tento trend je ideální pro všechny typy pleti a všem dokáže vytvořit mladistvý a svěží vzhled. Jste připraven na vytvoření iluze šťastného léta na vaší tváři?

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší make-up hvězd červeného koberce ve Varech

Ani ELLE Beauty Lounge Red neminul trend nahého líčení, a tak se i z denního make-upu stává glam look. Jak se líčit a upravovat si vlasy na denní nošení, zůstat trendy a přitom se cítit přirozeně a skvěle? Inspirujte se hvězdami a podívejte se, které beauty looky bodovaly ve Varech.
elle.cz

Blush lifting effect

Co se týče aplikace broskvové tvářenky, není to jen o odstínu. Klíč k úspěchu v efektu liftingu je také v místu, kam barvu nanesete. Nejlepší výsledky dosáhnete pomocí techniky „blush lifting effect“, kdy s lehkostí aplikujete tvářenku nejen na jablíčka tváří, jak jste zvyklá, ale roztáhnete ji směrem ke spánkům, vytvářejíc tak přirozený a svěží vzhled. To znamená, že palcem a ukazováčkem naznačíte tvar písmene L a produktem vyplníte prostor směrem ke spánku. Nebojte se, pokud to s barvou přeženete. Letos v létě platí, že čím víc tvářenky, tím lépe. Doporučujeme také lehký touch tvářenkou na nose. Naneste ji na horní hranu nosu a také na jeho špičku. Tento trik používá i Hailey Bieber. Nezapomeňte ani na horní linii čela, aby byl efekt opálení dokonalý. Chcete-li jít ještě dál, naneste broskvovou či meruňkovou také na oční víčka. Aplikujte ji malým plochým štětcem doprostřed víčka a rozetřete po pohyblivé víčku až ke kosti očnicového oblouku, aby byla barva více vidět. A nezapomeňte ani na rty!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Všechno s lehkostí 

Pokud teď trochu otráveně myslíte na to, že se vám nechce si kupovat novou tvářenku, rtěnku a oční stíny v odstínech peach, vězte, že vám stačí jedno šikovné multilíčidlo. Důležité je také dodat, že s tímto svěžím líčením jde ruku v ruce také lehký make-up. Používejte pouze rozjasňující tónující krémy, například CC nebo lehké podkladové make-upy. S klasickým plně krycím nebo matujícím make-upem by look působil těžkopádně a ztratil by svou svěží lehkost. Netrapte se pro jednou s nedokonalostmi, nechte bezstarostně vykukovat své pihy i flíčky. Je léto a to vystavuje všem nedokonalostem generální pardon. Lehčí a krémové by měl být všechny použité produkty, které budete používat ke svému zkrášlování. Léto a vysoké teploty nepřejí hutným ani pudrovým texturám. Lehké krémy, gely a fluidy, ve kterých může být i trocha třpytu, jsou přesně tím pravým, co pro tento šťavnatý omlazující look potřebujete.

Nejlepší produkty pro Blush Lifting Effect:

Zdroj: ELLE.com/es