Osm hodin s Margot Robbie jedné magické noci

Noc. Ten kouzelný čas, kdy se město rozsvítí a ožije za zvuku klapajících podpatků v ulicích! Kdo by v ten čas spal? Vždyť právě v tu chvíli je doba příznivá pro to být vzhůru. Že je to nesmysl? Kdepak. Dnes žádné spaní, ta největší show se odehrává ve chvíli, kdy ostatní sní. V magické době od půlnoci do rozbřesku se můžeme stát pozorovateli osmihodinové přehlídky barev, kterou si přichystal dům Chanel svou kolekcí Rouge Allure Velvet. Osm odstínů, které se vymykají denním konvencím a zdobí rty pigmenty jako stvořenými pro noční sovy, zazáří nejsilněji právě teď. Hlavní hrdinkou tohoto okamžiku je hvězdná herečka Margot Robbie, která vám bude průvodkyní nočním životem. Pohlédněte na hodinky. Jaký čas ukazují? Za pět dvanáct? Ideální chvíle vydat se pod rouškou noci oslavovat život.

Chanel
00:00 – 01:00

Hodiny odbijí půlnoc. Vaše rty se obléknou do podmanivě tmavé červené (00:00 – A Sienna Red) nebo energizující cihlově oranžové (01:00 – A Brick Orange). V jejich pigmentech je obsaženo kouzlo nezapomenutelné noci, která teprve začíná. Protančíte ji? Nebo snad strávíte nekonečnými rozhovory? 

02:00 – 03:00

Večírek je v plném proudu a dosahuje vrcholné intenzity, noc však zdaleka nekončí. Exploze živých odstínů se rozlévá po vašich rtech v oranžově červené (02:00 – An Orange Red) a zářivé fuchsiové barvě (03:00 – A Vibrant Fuchsia) a zachycuje bujarý náboj oslav. Dnes se nejde spát!

Chanel
04:00 – 05:00

Noc pokračuje a s ní i večírek. Barvy tmavnou v intimním světle odhalujícím jen siluety, vaše rty však ozdobí teplá hnědá (04 : 00 – A Warm Brown) a příjemná, zářivá fialová s matným finišem (05:00 – A Purple). Kdo by to byl řekl, že právě tato doba bude příznivá pro experimenty.

06:00 – 07:00

Na obzoru svítá, noc se chýlí ke konci a pomalu se probouzí nový den. Vaše rty se zřejmě zahalí do chladných tónů opáleného růžového dřeva (06 :00 – A Burnished Rosewood) a svěží růžové (07 :00 – A Fresh Pink). Že to byla nezapomenutelná noc? To bezesporu. 

Chanel
Vaše výbava od půlnoci do rozbřesku