Top rtěnka pro léto 2022? Růžová s glow efektem

Vsaďte na odstín „vaše rty, ale lepší“

Růžová barva rtěnky sluší každému. Jak by ne, když se přirozený odstín našich rtů pohybuje právě na růžové škále. Do práce, na večer i k plážovému looku se vám bude hodit růžová rtěnka v odstínu vašich rtů, díky které budou vypadat takřka nenalíčené, ale přesto krásnější. Co se týče nanášení, zapomeňte na perfekcionismus. Klidně rtěnku naneste na bříško prstu a jemně ji do rtů „naťupkejte“. Docílíte tak sexy uvolněného vzhledu. Dalším benefitem je, že tenhle tělový odstín růžové můžete použít i jako tvářenku.

TOP růžové rtěnky a lesky letošního roku:

Na vlně pink, malinové a fuchsiové

Růžové rtěnky umí být stejně výrazné, jako ty červené. Zejména fuchsiová je ideálním odstínem pro všechny, kterým něžná tělová a světle růžová nic neříká. Tahle výrazná růžová s fialovými podtóny zaujme na první pohled. Společně s malinovou také pomáhá opticky „vybělit“ nažloutlé zuby. A jaké líčení zvolit k těmto výraznějším odstínům? Dejte si záležet na zamaskování všech nedokonalostí, perfektně upraveném obočí a zbytek obličeje můžete nechat „nahý“ – perfektní rty tak ještě více vyniknou. Nebo zkuste sladit fuchsiové rtěnku s podobným odstínem očních stínů pro populární monochromatický look. Na rozdíl od světlých tónů, u tmavších odstínů růžových rtěnek pamatujte na precizní vykreslení kontur.

Jak na růžové líčení: Magenta je barvou roku

elle.cz

Dodejte růžovým rtům extra porci lesku

Lesklé, plné a šťavnaté rty jsou žhavým comebackem letošní sezóny, který si oblíbily hvězdy jako Hailey Bieber, Lady Gaga a spoustu dalších. Tentokrát však kromě klasického průhledného lesku na rty přišly kosmetické značky s oleji na rty, které vaše ústa nejen zkrášlí, ale i vyživí. Jejich základem jsou různé blahodárné oleje, například jojobový, mandlový, brusinkový, ořechový, růžový, a další pečující složky. Stejně jako lesky na rty, ani oleje nemají kdovíjakou výdrž, takže je potřeba šťavnatost rtů během dne obnovovat. Ale nebojte, tyto produkty jsou tak příjemné, že se každé další aplikace nebudete moci dočkat. A navíc, vaše rty budou vypadat větší bez nutnosti jakýchkoli umělých výplní.