Nakoukněte do backstage módní přehlídky Dior

Oko, okno do duše. Co o vás prozradí vaše oči? To byla otázka, kterou si položil kreativní ředitel Dior Beauty, Peter Philips. A odpovědí byl nový make-up look, který vytvořil pro módní přehlídku Dior SS19. Ten klade největší důraz právě na svůdné oči. 

dior

Oči:

Hlavní role tentokrát patřila výrazným linkám Diorshow Khol Pen v odstínu Black. Právě díky nim Peter vytvořil výrazně orámované oči. Speciálně pro show pak modelky ozdobil kaligrafickými linkami, pro které našel inspiraci v osobnosti Sharon Eyal, jedné z nejtalentovanějších choreografek současnosti. Ta s módní návrhářkou Marií Grazií Chiury spolupracovala na celé kolekci. Nadále pokračuje trend dominantního obočí, které Peter zvýraznil tužkou Dior Brow Styler a řasenkou na obočí Diorshow Bold Brow v odstínu Dark.

Make-up:

Základem čistého přirozené líčení byla podkladová báze Diorskin Forever & Ever Primer. Na tu Peter aplikoval revoluční make-up Diorskin Backstage, který značka představila před pár měsíci a od té doby právem patří mezi jedničku na trhu. Drobné nedokonalosti zakryl korektor Diorskin Undercover Concealer a výsledkem byl projasněný, ale matný look.

dior

Rty:

Tajemství přirozeně lesklých rtů se tentokrát ukrývalo v použití Dior Lip Sugar Scrub spolu s Dior Maximizer Lip (pokud jste tuto revoluční novinku od Dioru ještě nevyzkoušeli, rozhodně doporučujeme!!!!). 

Nehty:

Peter vybral lak na nehty Dior Vernis v odstínu N 180 Muguet.

dior

Vlasy: 

I tady se promítla taneční inspirace, kterou se promítala celou show. Modelky měly vlasy hladce svázané v jednoduchých drdolech nebo culících a doplněné o jemné saténové stuhy. Šik a velice ženské!

Díky ELLE.cz máte jedinečnou šanci podívat se jako první na  exkluzivní video:

EBC promo